Jump to content
Dogomania

~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...


Recommended Posts

Dnia 10.04.2021 o 12:33, Aldrumka napisał:

Fajna sunieczka i też nie była dość dobra dla kogoś :(

odwracając  -  ktoś nie był zbyt dobry dla suni :( :(

sterylka - nie - bo sobie upilnuję....a potem na bruk, bo po co szczeniaki? ech, niektórzy ludzie są potworami :( :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2021 o 19:10, agat21 napisał:

Ale masz maleństwo śliczne! :)) A mówiłam uważaj o czym marzysz.. ;))

Wierzę, że stosunki w domu się ułożą i zwierze dojdą do porozumienia. Ona tak została zaopiekowana, jak może nigdy wcześniej w życiu (co tam "może" - na pewno!) i broni teraz tego raju.

Spełnione marzenie i ochroniarz-obrońca ;) dwa w jednym :)

też myślę, że broni raju, jakiego nigdy nie miała, a z doświadczenia - najczęściej takie malizny ujadają na duże psy z powodów im tylko wiadomych;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mari23 napisał:

Spełnione marzenie i ochroniarz-obrońca ;) dwa w jednym :)

też myślę, że broni raju, jakiego nigdy nie miała, a z doświadczenia - najczęściej takie malizny ujadają na duże psy z powodów im tylko wiadomych;)

Przecież muszą być głośne bo inaczej  nikt by ich nie zauważył.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Malagos a Ty się wysypiasz?

he, he, jakoś od tych 2 tygodni raczej nie - muszę kierować ruchem w sypialni, kto wskakuje na łóżko, kto własnie zszedł, kto się za blisko mnie kokosi, a kto niechcący się przytulił do kota, który próbuje się o własnych siłach wyczołgać spod psiego łebka :) Cyrk! Wczoraj po obiedzie się położyłam na chwilkę - całe stado przy mnie, na mnie (szara kota) i obok mnie: 3 psy i 2 koty (Kama niestety w kojcu, a trzeci kot, Musia ze Szczebrzeszyna ma swoje apartamenty na piętrze i do nas na parter nie zagląda). 

10 godzin temu, mari23 napisał:

Spełnione marzenie i ochroniarz-obrońca ;) dwa w jednym :)

też myślę, że broni raju, jakiego nigdy nie miała, a z doświadczenia - najczęściej takie malizny ujadają na duże psy z powodów im tylko wiadomych;)

Mam doświadczenie z Nutką ratlereczką, która była bardzo szczekającym osobnikiem, kto u mnie był, to wie :)

16 minut temu, Jo37 napisał:

Przecież muszą być głośne bo inaczej  nikt by ich nie zauważył.

no właśnie, nadrabiają głosem te swoje nikłe postury :)

Igusia-Jezynka zrobiła się całkiem domowym psem, dostosowała się do naszego rytmu życia. Rano drzwi na taras otwarte, wszystko wychodzi na poranne siusiu, ale Jeżynka tylko na pierwszy trawnik i pędem wraca. Potem śniadanie (tu kłopot, bo mało je, nie chce Doliny Noteci, ale trochę skubnie kociej puszki), większy spacer do sadu, poszczekanie przy bramie i na owczarkę Kamę w kojcu (jutro Kama będzie w domu, po sterylizacji...), jak idę do pracy to zostają spokojnie wszystkie zwierzaki, i tak do wieczora razem :). Lubi gotowane jedzonko-teraz się gotuje mięso z ryżem, będzie fajny obiad.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mari23 napisał:

I ja kciuki zacisnę mocno za Kamę i "całokształt" <3

 

14 minut temu, mari23 napisał:

I ja kciuki zacisnę mocno za Kamę i "całokształt" <3

To i ja zaciskam kciuki za Was!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżynka bardzo się zdziwiła, jak Kama trochę o własnych siłach, a trochę podtrzymywana przez Tomka weszła do kuchni po sterylizacji. Warczała, obchodziła ją w koło, wreszcie usiadła pół metra od posłania i wpatrywała się w nowoprzybyłą.  Patrzyła na mnie, z pytaniem: a co to ma znaczyć? kolejny pies, w mojej kuchni??

Mój cudaczek kochany :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyśka) napisał:

malagos... czy ogłaszać Jeżynkę? Bo coś czuję, że skradła Twoje serce ;)

 

 

 

 

 

 

 

kochana Tysiu, mam ogromny dylemat... Nie ogłaszaj na razie, ale powinnam znaleźć Jeżynce nowy dom... Na fb w grupie Dogomaniacy starej daty ją ogłaszam :( 

Dom - ale taki z polecenia w 100%, najlepiej spośród nas, dogomaniaków.

14 godzin temu, rozi napisał:

Zostanie. 

raczej nie :( Jest absolutnie adoptowalna, a jednak mam dwie swoje suczki plus Kamę, która-diabli wiedzą-czy znajdzie dom z racji wieku :( . A jak jutro znajdę koleją biedę?... 

14 godzin temu, Poker napisał:

Krótko i węzełkowato...

mam jednak cholerny dylemat...

13 godzin temu, Tyśka) napisał:

:D Nie chciałam tak otwarcie :D 

:)

12 godzin temu, mari23 napisał:

Też tak myślę :) i może nie powinnam tego pisać - ale się cieszę :) gdzie jej będzie lepiej? no, gdzie ??? ;)

wierzę, że jest ktoś taki jak ja i nasz dom - z sercem, z czasem dla psa, z poduszeczką...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malagos napisał:

kochana Tysiu, mam ogromny dylemat... Nie ogłaszaj na razie, ale powinnam znaleźć Jeżynce nowy dom... Na fb w grupie Dogomaniacy starej daty ją ogłaszam :( 

Dom - ale taki z polecenia w 100%, najlepiej spośród nas, dogomaniaków.

raczej nie :( Jest absolutnie adoptowalna, a jednak mam dwie swoje suczki plus Kamę, która-diabli wiedzą-czy znajdzie dom z racji wieku :( . A jak jutro znajdę koleją biedę?... 

mam jednak cholerny dylemat...

wierzę, że jest ktoś taki jak ja i nasz dom - z sercem, z czasem dla psa, z poduszeczką...

Jakbym w swoim własnym sercu czytała..... identyczny problem mam z Tiną :( choć ona nie taka cudna, jak Jeżynka, ale od szczeniaka u mnie, ponad pół roku.... czekałam na sterylkę....właśnie jest po.... a ja wciąż szukam powodu do nie oddawania :( i też oddam tylko "swoim" :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2021 o 15:12, Mazowszanka13 napisał:

Rozumiem Twoje rozterki malagos, bo ja tak samo waham się z Lilkiem. Tobie jest trudniej, bo Jeżynka jest adoptowalna od już, a Lilek niekoniecznie.

bo ja o takiej małej kudłatce - czupurce marzyłam, ale jak się znajdzie osoba w 100% godna zaufania, to oddam :(

Na razie te kontakty z fb z dogomanii się nie odezwały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...