Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

1 godzinę temu, KrystynaS napisał:

Czy sunia będzie miała na imię Biała Dama, czy jakoś inaczej

Dla suni Zagrodowy pp szykuje bazarek imienny, a ja tak piszę, bo ktoś napisał o niej Biała.... to ja ją na Białą Damę zmieniłam  :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, KrystynaS napisał:

Acha no to bardzo ładnie zmieniłaś elik, Biała Dama

Bo czyż nie jest biała? Jest, a więc Biała.     A czyż nie jest dostojna? Jest, a więc Dama.      Czyli Biała Dama  :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Bo czyż nie jest biała? Jest, a więc Biała.     A czyż nie jest dostojna? Jest, a więc Dama.      Czyli Biała Dama  🙂

...i biedna. Musimy jutro ruszyć bo znów tylko będzie patrzeć jak inne wyjeżdżają 😢

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, koja napisał:

ode mnie 50 zł stałej dla ślicznoty

Witam gorąco i bardzo serdecznie dziękuję za chęć pomocy Damie      buziaczki-5.gif.1afd7ab4fc578afc55e87750205f2b77.gif

Sunia będzie miała nr konta taki, jak mają obecnie bazarki. Podam go zainteresowanym na PW.

Nie wpłynęły jeszcze wszystkie wpłaty za fanty z bazarku, który zakończył się 31 marca więc na razie proszę nie wpłacać na sunię, póki nie rozliczę bazarku i nie przekażę wszystkich pieniędzy psiakom.

Dam znać na wątku kiedy to nastąpi. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Dulska napisał:

Ode mnie 20 zl stałej (po Jaśminku). Proszę o konto

Także witam bardzo gorąco i serdecznie dziękuję za wsparcie dla Damulki   1392443476_buziaczki8.jpg.d407fe8bf43e9221723670dbfc1d2159.jpg

Podobnie jak napisałam wyżej, sunia będzie miała nr konta po bazarkach i podam na PW, gdy przekażę psiakom kasę z ostatniego bazarku.  . Bazarki przeniosę do innego banku, bo w mBanku mogę mieć tylko 10 kont i teraz już wszystkie będą zajęte przez konkretne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Jo37 napisał:

Jeżeli już będzie bazarek imienny to proszę o przeklejenie.

Moja propozycja to Sigma i 5 głosów na nią.

 

Ok bardzo dziękujemy   626429762_dajekwiat.gif.afdf24c29124122feab957fd6fb5fcd4.gif

Jak się pojawi Zagrodowy pp, to przeniesie Twoją propozycje na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie sunią i wspomaganie.

                                                            kwiat-ruchomy-obrazek-0026.gif

 

Bardzo przepraszam, że się nie odzywałam ale u mnie sytuacja jest nieciekawa. U męża gorączka skacze od 34 stopni  do 38 stopni w ciągu kilku godzin. Ja natomiast wczoraj rano organizowałam pomoc dla suni, dzwoniłam po znajomych i wysyłałam zaproszenia. Zaczęłam organizować wyprzedaż roślin w mojej okolicy i mam nadzieję, że zdobędę sponsora. Niestety chyba przeliczyłam się z siłami, bo po południu poczułam się bardzo żle. Całą noc kasłałam i rano nie mogłam się podnieść. Teraz czekamy na teleporadę. 

Właśnie kończę bazarek imienny i zaraz wrzucę go na dogo.

Czekam jeszcze tylko na info od Toli. Dziś ma być w schronisku i u pracownika, tego który najdłużej pracuje ma się dowiedzieć szczegółów na temat Białej. Ma też spróbować ją zczytać i zobaczyć czy da się dotykać.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Jo37 napisał:

Informacja była już wcześniej podana. Murka przyjedzie po nią jak będzie miała miejsce w hotelu.

Dzięki za wiadomość  :)   W tak ogromnej ilości informacji, jaka była podawana i na wielu wątkach, widocznie umknęło to mojej uwadze :)
Czyli w zasadzie nie mamy wpływu na termin zabrania Damy ze schronu. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na wiadomość od Murki.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie sunią i wspomaganie.

                                                            kwiat-ruchomy-obrazek-0026.gif

 

Bardzo przepraszam, że się nie odzywałam ale u mnie sytuacja jest nieciekawa. U męża gorączka skacze od 34 stopni  do 38 stopni w ciągu kilku godzin. Ja natomiast wczoraj rano organizowałam pomoc dla suni, dzwoniłam po znajomych i wysyłałam zaproszenia. Zaczęłam organizować wyprzedaż roślin w mojej okolicy i mam nadzieję, że zdobędę sponsora. Niestety chyba przeliczyłam się z siłami, bo po południu poczułam się bardzo żle. Całą noc kasłałam i rano nie mogłam się podnieść. Teraz czekamy na teleporadę. 

Właśnie kończę bazarek imienny i zaraz wrzucę go na dogo.

Czekam jeszcze tylko na info od Toli. Dziś ma być w schronisku i u pracownika, tego który najdłużej pracuje ma się dowiedzieć szczegółów na temat Białej. Ma też spróbować ją zczytać i zobaczyć czy da się dotykać.

 

Bardzo prosze uwazaj na siebie Zpp i dbaj.. moja córka od 3tygodni choruje i końca nie widać. Co chwilę coś się doczepia ..zdrówka jak najszybciej życzę!

To dziś bedziemy cos wiecej o suni wiedziały od Toli 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

Bardzo prosze uwazaj na siebie Zpp i dbaj.. moja córka od 3tygodni choruje i końca nie widać. Co chwilę coś się doczepia ..zdrówka jak najszybciej życzę!

To dziś bedziemy cos wiecej o suni wiedziały od Toli 🙂

Dziekuję bardzo:):) Taka huśtawka samopoczucia, to rzeczywiście może człowieka wykończyć.

 

Tak dzwoniłam jeszcze raz do Toli. jeżeli sunia nie jest dzika lub agresywna to Tola ją dziś zarezerwuje:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

I ja dołączam się do życzeń ZDROWIA!!! 

A dla suni zaproponuje imię Atma :) 

Będę też robić bazarek, już mam fotki ciuszków to coś jej wpadnie do skarbonki

Dziękuję bardzo, już prawie mam bazarek gotowy i propozycje Jo37, Aski7 i Twoje zaraz przeniosę:)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja na pewno wpłaciłam - to nie pomyłka? Wydaje mi się, że akurat na Białą to jeszcze wpłaty nie robiłam. Nikt mi nie podał numeru konta.

Nikt jeszcze nic nie wpłacił,bo nie podałam jeszcze numeru konta. Na razie konto zajęte jest przez wpłaty bazarkowe. Do środy powinni wszyscy wpłacić co należy i będę mogła zakończyć rozliczenie i przekazać odpowiednie kwoty beneficjentom.   :) 

To jest tylko przygotowany szablon. Jak będą wpłaty, to będą podane daty wpłat.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jankamałpa napisał:

aaaaa ok. bo ja teraz dużo robię tych przelewów i myślałam, że mi się coś poplątało.

Na pewno, wszystko ogarniemy z Elik, Tolą i Mari23. I wyślemy nr konta do wszystkich. Tola dzwoniła przed chwilą. Pracownik wszedł do boksu i sunia na jego widok uciekła w kąt. Ale inne psy też uciekały. Potem podszedł do niej i nie była agresywna tylko wcisnęła się w kąt, bała się biedulka:(:( 

Ona chyba nawet nie ma budy. Tola ją zarezerwowała. Wrzuci dzisiejsze zdjęcia i może opisze dokładnie sytuację jak już będzie miała czas. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...