Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

3 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jeżeli wszystko będzie po naszej myśli, to sunia może nawet w tym tygodniu wyjedzie do Murki. Kochana Alaskan ustąpiła miejsca w kolejce. Ponieważ sunia nie ma jeszcze żadnych deklaracji zapraszam na bazarek imienny.

Przywitam się u pięknej suni. Zagrodowy, cieszę się, że mogłam chociaż tak pomóc. Runo pojedzie do hotelu dexterka, mogłam więc ustąpić miejsca w kolejce. Pomogę też w ogłaszaniu, jak już sunia będzie gotowa do adopcji. 

Link to comment
Share on other sites

Nie czekam biernie na Misia, ciągle szukam gdzie się da pomocy dla bialutkiej. Widzę tu już pierwsze deklaracje na wątku, apel o pomoc dla niej umieściłam na stronie Fb  "mojego" stowarzyszenia i udostępniłam w grupie "stara dogomania".

Jestem już tak tym wszystkim "zakręcona", że musiałam edytować, bo zamiast konta stowarzyszenia podałam to z pracy ;) 

Osoby z mojej okolicy jeśli pomogą i wpłacą - będzie na opłacenie pobytu u Murki :) A osoby ze "starej dogomanii" mam nadzieję, że przybędą tutaj na pomoc...

I poprosiłam Skarpetę Talcott o pomoc dla suni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mari23 napisał:

Nie czekam biernie na Misia, ciągle szukam gdzie się da pomocy dla bialutkiej. Widzę tu już pierwsze deklaracje na wątku, apel o pomoc dla niej umieściłam na stronie Fb  "mojego" stowarzyszenia i udostępniłam w grupie "stara dogomania".

Jestem już tak tym wszystkim "zakręcona", że musiałam edytować, bo zamiast konta stowarzyszenia podałam to z pracy ;) 

Osoby z mojej okolicy jeśli pomogą i wpłacą - będzie na opłacenie pobytu u Murki :) A osoby ze "starej dogomanii" mam nadzieję, że przybędą tutaj na pomoc...

Bardzo serdecznie dziękujemy   36124465_dajekwiat.gif.8513fef955a96546ca35da1bf3fa196c.gif     To bardzo cenna pomoc, bo jak na razie suniaczka nie ma za wiele deklaracji.  Ale to dopiero początek i mam nadzieje, że znajdą się jeszcze dobre duszyczki, które wspomogą sunię  :)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję, zabrakło mi lajków:(

Nie odzywam się, bo zapraszam kolejne osoby na wątek suni. Wiadomości idą bardzo wolno. Dodatkowo wydzwaniam po znajomych i proszę o wsparcie. Ale nie ukrywam, że idzie ciężko:(:(

Na początek potrzebujemy 450 zł na opłacenie hoteliku u Murki za pierwszy miesiąc oraz około 100 zł na transport. Murka sama by odebrała sunię z Zamościa.

 

         Serdecznie dziękuję za odwiedzenie wątku i pierwsze deklaracje, 

                wierzę że wspólnie uda się zebrać pieniążki dla suni

                                   Niech psi anioł nad nią czuwa

                                                               pies-ruchomy-obrazek-0736.gif
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Poproszę o nr konta.

 

2 godziny temu, kikou napisał:

Dodam 20,- na transport dla ślicznej dziewczyny, proszę o nr konta

Jestem skarbnikiem suni i bardzo gorąco dziękuję za wspaniałą pomoc dla niej. Nr konta sunia będzie miała taki, jak mają obecnie bazarki. Podam go zainteresowanym na PW.

Nie wpłynęły jeszcze wszystkie wpłaty za fanty z bazarku, który zakończył się 31 marca więc na razie proszę nie wpłacać na sunię, póki nie rozliczę bazarku i nie przekażę wszystkich pieniędzy psiakom.

Dam znać na wątku kiedy to nastąpi. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach.

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc dla sunieczki.

289106667_dzikuj6.jpg.8554259f9bcc2e633bea67c057c0dd2f.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tianku napisał:

Dziękuję Wam że i Ona się doczekała

stałej w tej chwili nie mogę zdeklarować ale będę wspierać sunię w miarę możliwości.

poproszę konto

Bardzo serdecznie dziękujemy za chęć pomocy   1415465426_dajekwiat.gif.c50bceec24b1004c1a5b668374efd31c.gif 

Nr konta podam na PW, ale nieco później gdy rozliczę bazarek. To konto będzie dla Białej Damy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Ona jest ja moja Tonia, jak siostra. 

Tonia byla  nami ponad 15 lat., odeszła mając 17 lat. 

To taka  drugaTonisia .

Poproszę o nr konta, skromnie ale na podróż wesprę.

Bardzo, ale to bardzo dziękujemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Ona jest ja moja Tonia, jak siostra. 

Tonia byla  nami ponad 15 lat., odeszła mając 17 lat. 

To taka  drugaTonisia .

Poproszę o nr konta, skromnie ale na podróż wesprę.

Bardzo dziękujemy Basiu  1140532205_dajekwiat.gif.81debde814b0d779393b5edf46cd5ead.gif  

Jak już pisałam, nr konta podam na PW, ale nieco później gdy rozliczę bazarek. Konto, które dotychczas było bazarkowe,  będzie dla Białej Damy.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mgog napisał:

Dam 10 zł stałej - wpłacę od maja na cały rok. Przepraszam , że tylko tyle.

mgog kochana dajesz pomoc dla suni i przepraszasz? No co Ty  :)  Bardzo dziękujemy sunia potrzebuje nas wszystkich i każda pomoc jest wielka  :)

To ja przepraszam, że skończyły mi się lajki  :)

Nr konta podam na PW, ale nieco później gdy rozliczę bazarek. Konto, które dotychczas było bazarkowe,  będzie dla Białej Damy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...