Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

9 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Latest News!!!     Atention!!!   Achtung!!!!   Uwaga!!!!! 

                 Biała jedzie do Murki!!!!

Dziewczyny, Biała jedzie do Murki jutro lub w czwartek lub w piątek!!!!

                                Trzymajcie kciuki!!!!

Trzymam, musimy się sprężyć z poszukiwaniem finansów...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Latest News!!!     Atention!!!   Achtung!!!!   Uwaga!!!!! 

                 Biała jedzie do Murki!!!!

Dziewczyny, Biała jedzie do Murki jutro lub w czwartek lub w piątek!!!!

                                Trzymajcie kciuki!!!!

 

gitarzysta.gif.31da4e437403d6aebf9c0129f197da62.gif     hurra.gif.8fc80969326ca6cb03c725d82be117fb.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Trochę już prosiłam po wątkach i jutro powysyłam zaproszenia. Niestety wieczorem nie jestem w stanie pracować przy komputerze.

Tym bardziej, że mój mąż znowu dostał 38,5 gorączki:(

Trzymajcie się ❤️

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Trochę już prosiłam po wątkach i jutro powysyłam zaproszenia. Niestety wieczorem nie jestem w stanie pracować przy komputerze.

Tym bardziej, że mój mąż znowu dostał 38,5 gorączki:(

Zrobiłam nowy post na Fb - z tekstem maarit i nowym zdjęciem, na swoim profilu i kilku innych, mam nadzieję, że znajdą się dobrzy ludzie.

Tak bardzo się cieszę, że opuszcza schronisko!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mari23 napisał:

Zrobiłam nowy post na Fb - z tekstem maarit i nowym zdjęciem, na swoim profilu i kilku innych, mam nadzieję, że znajdą się dobrzy ludzie.

Tak bardzo się cieszę, że opuszcza schronisko!!! 

Serdecznie dziękuję. Pieniążków na start potrzeba. Murka zabierze sunię do weta na badania i na wirusówki. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Czy można wpłacać? 

Jeszcze nie. Od razu mówiłam, że owszem mogę być skarbnikiem, ale muszę mieć wolne konto do wpłat dla suni, że owszem, ale jak rozliczę bazarek. Niestety jeszcze jedna osoba nie wpłaciła.
Wczoraj rozesłałam konto, prosząc o nie wpłacanie dopóki nie dam znać, że konto jest już wyzerowane. Pomimo tego już ktoś wpłacił z dopiskiem, że to na transport Białej do kikou. Pomijam fakt, że Biała jedzie do Murki, ale przecież w każdym PW prosiłam, żeby na razie nie wpłacać, że dam znać kiedy. Teraz muszę kasę z bazarku przelać  do innego banku i powiadomić o nowym numerze konta osobę, na której wpłatę czekam.

Nie ma sensu wpłacać do mnie kasy na transport. Niepotrzebnie by krążyła. Sunię przewiezie Murka więc kasę z bazarku i te deklaracje złożone na wątku suni od razu proszę wpłacić na konto Murki. Dowiem się o numer i przekażę na PW.

EDIT

Przelałam kasę z bazarku na inne konto. Bardzo proszę chętnych o wpłacanie na podane w PW konto. Dziękuję serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Jeszcze nie. Od razu mówiłam, że owszem mogę być skarbnikiem, ale muszę mieć wolne konto do wpłat dla suni, że owszem, ale jak rozliczę bazarek. Niestety jeszcze jedna osoba nie wpłaciła.
Wczoraj rozesłałam konto, prosząc o nie wpłacanie dopóki nie dam znać, że konto jest już wyzerowane. Pomimo tego już ktoś wpłacił z dopiskiem, że to na transport Białej do kikou. Pomijam fakt, że Biała jedzie do Murki, ale przecież w każdym PW prosiłam, żeby na razie nie wpłacać, że dam znać kiedy. Teraz muszę kasę z bazarku przelać  do innego banku i powiadomić o nowym numerze konta osobę, na której wpłatę czekam.

Nie ma sensu wpłacać do mnie kasy na transport. Niepotrzebnie by krążyła. Sunię przewiezie Murka więc od razu kasę z bazarku i te deklaracje złożone na wątku suni od razu proszę wpłacić na konto Murki. Dowiem się o numer i przekażę na PW.

EDIT

Przelałam kasę z bazarku na inne konto. Bardzo proszę chętnych o wpłacanie na podane w PW konto. Dziękuję serdecznie.

Dziękuję bardzo za info. 

Czyli jeżeli dobrze zrozumiałam, uxmal z bazarku transportowego, Kikou i ewu , które deklarowały dofinansowanie kosztów transportu - mają wpłacić bezpośrednio na konto Murki.

Natomiast wszystkie deklaracje miesięczne i jednorazowe mają wpłacić na konto podane przez Ciebie. Czy tak?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...