Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

2 minuty temu, Aska7 napisał:

Wszystkie są dzikie i wszystkie uciekają ? Ciekawe dlaczego ? Zobaczymy czy też ma wybite zęby : (

Dzisiaj jest pracownik, którego psy się nie boją. Ona jest strasznie długo i od początku była wycofana.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

Dla suni Zagrodowy pp szykuje bazarek imienny, a ja tak piszę, bo ktoś napisał o niej Biała.... to ja ją na Białą Damę zmieniłam  :)

Biała to ja ją nazwałam zanim jeszcze wątek miała ;) Biała Dama to trafne bardzo, ale poczekamy jeszcze na bazarek imienny i matkę chrzestną ( ojciec chrzestny też może być ;) byle bogaty i hojny;))

15 godzin temu, maarit napisał:

...i biedna. Musimy jutro ruszyć bo znów tylko będzie patrzeć jak inne wyjeżdżają 😢

 
 

Pomoc tej samotnej suni przyznajemy. Jak tylko, na dniach, pojawi się aktualne rozliczenie - zdecydujemy czy będzie to 200 czy też 300 złotych.

 

Skopiowałam z wątku Skarpety im. Talcott odpowiedź na moja prośbę. Nie ma mowy, żeby tym razem też została, choćbym miała głodować, osobiście dopłacę brakującą kwotę, ona musi jechać !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Onaa napisał:

A który biedaczek miał wybite ząbki :( ?

Feniks[*],

Kubuś też ma wybite zęby i krzywą szczękę, ale podobno krótko był w schronisku.

Z Kubusiem to dziwna sprawa, w książeczce na wlepkę - nr chipa - a "w Kubusiu" żadnego chipa nie ma! ;) Podobno trafił do schroniska niedawno ( styczeń?), a w książeczce - odrobaczanie 19.11.2020.... dziwy jakieś.... wg książeczki ur. 2004, imię Red, wg przypiętego do książeczki zaświadczenia o szczepieniu p.wściekliźnie (dzień przed wyjazdem!) "Red" jest  ur.2008 ;)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Onaa napisał:

Ja na rok mogę 20zł miesięcznie dla Białej.

Witaj Renatko  :)  Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie kochanej, biednej sunieczki  buziaczki-5.gif.832fc0da629d31d074bd1c49a72ae39c.gif

Może jeszcze dzisiaj roześlę nr konta, ale z prośbą żeby na razie nie wpłacać. Dam znać kiedy.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, maarit napisał:

Zagrodowy pies polski pisała coś o bazarku imiennym...

Jest w trakcie robienia go  :)

maarit przepraszam, że bez zapytunkowywania podprowadziłam Twój śliczny banerek Białej Damy  :) 

Dziękuję  421664388_buziaczki7.jpg.943009be74c401cf73c12bd314de7afa.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Aska7 napisał:

Właśnie rozmawiałam z agat21 i zastanawiałyśmy się czy jak bym walnęła pana kierownika w łeb i powiedziała, przepraszam, ale to nie ode mnie tylko od pani Agaty to jest paragraf ?

Ja też chętnie zleciłabym Ci to samo, a może nawet co więcej!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Pomoc tej samotnej suni przyznajemy. Jak tylko, na dniach, pojawi się aktualne rozliczenie - zdecydujemy czy będzie to 200 czy też 300 złotych.

 

Wielgachne dzięki    735261157_dzikujpiknie.png.d9382a2d9038722b4ca7e9e85561e088.png     Bardzo się suni przyda takie wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Isiak napisał:

Ojej Zagrodowy... Covid? Życzę zdrowia Tobie i Twojemu mężowi, i to jak najszybciej, żeby to paskudztwo nie zdążyło się rozpanoszyć w organizmie!

szczepionka przeciw covid :( :( dlatego ja wciąż nie  odważyłam się zaszczepić...bo kto się moja gromadką zajmie?

35 minut temu, Aska7 napisał:

Właśnie rozmawiałam z agat21 i zastanawiałyśmy się czy jak bym walnęła pana kierownika w łeb i powiedziała, przepraszam, ale to nie ode mnie tylko od pani Agaty to jest paragraf ?

Asiu, jeszcze lewy sierpowy ode mnie i prawy prosty od Feniksa !!!

21 minut temu, elik napisał:

Ja też chętnie zleciłabym Ci to samo, a może nawet co więcej!

może wynajmiemy "usługę" ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Biała to ja ją nazwałam zanim jeszcze wątek miała ;) Biała Dama to trafne bardzo, ale poczekamy jeszcze na bazarek imienny i matkę chrzestną ( ojciec chrzestny też może być ;) byle bogaty i hojny;))

 
 

Pomoc tej samotnej suni przyznajemy. Jak tylko, na dniach, pojawi się aktualne rozliczenie - zdecydujemy czy będzie to 200 czy też 300 złotych.

 

Skopiowałam z wątku Skarpety im. Talcott odpowiedź na moja prośbę. Nie ma mowy, żeby tym razem też została, choćbym miała głodować, osobiście dopłacę brakującą kwotę, ona musi jechać !!!

Serdecznie dziękuję Mari za wsparcie i starania. Bez Ciebie nie zdecydowałabym się na Niestety nie wysupłam dla suni tyle ile chciałabym, ale wierzę, że razem sobie poradzimy:) Serdecznie podziękuj Skarpecie,

Monika to cudowne, że jesteś i wspierasz sunię

                                                                            motyl-ruchomy-obrazek-0208.gif

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Serdecznie dziękuję Mari za wsparcie i starania. Bez Ciebie nie zdecydowałabym się na Niestety nie wysupłam dla suni tyle ile chciałabym, ale wierzę, że razem sobie poradzimy:) Serdecznie podziękuj Skarpecie

                                                                            motyl-ruchomy-obrazek-0208.gif

Poradzimy sobie na pewno !!! Taka cudna sunia już wystarczająco dużo wycierpiała, czas odmienić jej los.

Mój apel na Fb ma sporo udostępnień, mam nadzieje, że jakieś wpłaty też będą ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Biała to ja ją nazwałam zanim jeszcze wątek miała ;) Biała Dama to trafne bardzo, ale poczekamy jeszcze na bazarek imienny i matkę chrzestną ( ojciec chrzestny też może być ;) byle bogaty i hojny;))

 

Bazarek gotowy, zapraszam, imię Biała lub Biała Dama jeszcze nie zostało zgłoszone. A w prezencie kremy co te wszystkie zmarszczki ze zmartwienia nam wygładzą kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0072.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...