Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Serdecznie dziękuję ciociom (Niesiowata, Ruta93, Anula, Tianku) za deklarację na bazarku transportowym:). Teraz brakuje nam tylko 80zł. Serdecznie zapraszam o wpłaty:)

 

dziekuje-ruchomy-obrazek-0090.gif

Czując taką dobrą energię i tak dużo serca okazywanego Lumi naprawdę czasem mi się wydaje, że to Feniks z nieba kieruje do suni  wszystkie ciocie z Dogomanii i te wszystkie osoby, które po prostu  słyszały o Lumi i chcą dla niej coś zrobić:) Czy wierzycie, że tak może być?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Jest kolejna wpłata dla Lumikwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

50 zł - Natasza W. Reguły (24.05.)

 

Bardzo dziękujhę za wiadomość  :)

Martusiu, czy pomiędzy poniższymi wpłatami nie było żadnej innej wpłaty? Pytam, żeby mieć pewność, że czegoś nie pominęłam. Z braku czasu rzadko bywam na wątku Lumi i mogło coś umknąć mojej uwadze.

    100,00  -  Anna P. Michałowice  -  12.05.
      50,00  -  Natasza W. Reguły -  24.05.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Muszę poinformować, że zaistniała pomyłka w księgowaniu wpłat z bazarku imiennego Lumi. Wpłata 10,00 zł od Radek w dniu 7.05. dotyczyła innego bazarku, a nie bazarku imiennego Lumi, jak zanotowałam  w poście rozliczeniowym.
Wpłata była przeznaczona jako serduszko na mój bazarek, który organizowałam w tamtym czasie. Pomyłka spowodowana była tym, że  konto, które przeznaczyłam na wpłaty dla Lumi, był dotychczas kontem, na które przyjmowałam wpłaty z bazarków, jakie organizowałam. Radek wpłacił 10,00 zł na konto, na które  zwykle wpłacał za fanty, czy serduszka na moje bazarki, a to konto było już kontem Lumi i wpływały wpłaty z bazarku imiennego L:umi. Wpłata Radek była zatytułowana - Wpłata na bazarek więc zaksięgowałam na konto Lumi.

W tej sytuacji przeleję 10,00 zł na mój bazarek, bo tam jest w rozliczeniu zanotowana deklaracje od Radek na 10,00 zł, a nie ma wpłaty. Żeby więc nie wyglądało, że "obiecała, a nie dała" :) muszę przelać 10,00 zł z konta Lumi, na konto moich bazarków. Brakowało tej dyszki do całkowitego rozliczenia, dlatego oboje szukaliśmy gdzie jest wpłata, która wyszła, a nie doszła tam, gdzie miała dojąć  :)
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Muszę poinformować, że zaistniała pomyłka w księgowaniu wpłat z bazarku imiennego Lumi. Wpłata 10,00 zł od Radek w dniu 7.05. dotyczyła innego bazarku, a nie bazarku imiennego Lumi, jak zanotowałam  w poście rozliczeniowym.
Wpłata była przeznaczona jako serduszko na mój bazarek, który organizowałam w tamtym czasie. Pomyłka spowodowana była tym, że  konto, które przeznaczyłam na wpłaty dla Lumi, był dotychczas kontem, na które przyjmowałam wpłaty z bazarków, jakie organizowałam. Radek wpłacił 10,00 zł na konto, na które  zwykle wpłacał za fanty, czy serduszka na moje bazarki, a to konto było już kontem Lumi i wpływały wpłaty z bazarku imiennego L:umi. Wpłata Radek była zatytułowana - Wpłata na bazarek więc zaksięgowałam na konto Lumi.

W tej sytuacji przeleję 10,00 zł na mój bazarek, bo tam jest w rozliczeniu zanotowana deklaracje od Radek na 10,00 zł, a nie ma wpłaty. Żeby więc nie wyglądało, że "obiecała, a nie dała" :) muszę przelać 10,00 zł z konta Lumi, na konto moich bazarków. Brakowało tej dyszki do całkowitego rozliczenia, dlatego oboje szukaliśmy gdzie jest wpłata, która wyszła, a nie doszła tam, gdzie miała dojąć  :)
 

Kochana Elik, prowadzisz na dogo rozliczenia tak dokładne i przejrzyste, że każdy by sobie życzył takiego skarbnika:) Bierzemy z Ciebie przykład prowadząc rozliczenia, także ja u siebie. Oczywiście przelej tę kwotę na konto swojego bazarku. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Kochana Elik, prowadzisz na dogo rozliczenia tak dokładne i przejrzyste, że każdy by sobie życzył takiego skarbnika:) Bierzemy z Ciebie przykład prowadząc rozliczenia, także ja u siebie. Oczywiście przelej tę kwotę na konto swojego bazarku. 

Łaaałłł dziękuję za te bardzo miłe słowa, ale czuję się zawstydzona, zwłaszcza, że w tym momencie takie zawirowania powstały, ale muszę przenieść tą dyszkę, żeby na moim bazarku nie wyglądało tak, jakby Radek nie wpłacił.  Przepraszam za zamieszanie      146818090_gifzawstydzony.gif.3e886d7d3c78c8a6b255e0e169ec8866.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Łaaałłł dziękuję za te bardzo miłe słowa, ale czuję się zawstydzona, zwłaszcza, że w tym momencie takie zawirowania powstały, ale muszę przenieść tą dyszkę, żeby na moim bazarku nie wyglądało tak, jakby Radek nie wpłacił.  Przepraszam za zamieszanie      146818090_gifzawstydzony.gif.3e886d7d3c78c8a6b255e0e169ec8866.gif

Oj, tam, oj tam - nie myli się ten , co nic nie robi:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Czując taką dobrą energię i tak dużo serca okazywanego Lumi naprawdę czasem mi się wydaje, że to Feniks z nieba kieruje do suni  wszystkie ciocie z Dogomanii i te wszystkie osoby, które po prostu  słyszały o Lumi i chcą dla niej coś zrobić:) Czy wierzycie, że tak może być?

Czy wierzymy? My jesteśmy tego pewne! :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Radek napisał:

Przepraszam za zamieszanie z przelewem nie na to konto. Wszystko przez moje gapiostwo. Postaram się nie mylić na przyszłość. 

Radku, to był zbieg okoliczności, że akurat dotychczasowe konto bazarkowe obsiadła Lumki, a Ty akurat tuż po zamianie wpłaciłeś na konto, które znałeś jako bazarkowe i w tytule napisałeś "na bazarek", a akurat w tym czasie trwał też bazarek imienny Lumi i przychodziły dla niej wpłaty z tytułem - bazarek lub - bazarek imienny. No i zapisałam Twoją wpłatę dla Lumi  :)

Ale już się wyjaśniło i Twoją wpłatę przelałam na aktualne konto bazarkowe.  W sumie zabawne zdarzenie  :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, teresaa118 napisał:

czesto bank automatycznie podpowiada konto dopisujac do nazwiska, czlowiek potaknie i juz pieniazki laduja tam, gdzie nie trzeba, ja mam chyba z 6 kont zwiazanych z tym nazwiskiem ui musze baaardzo uwazac, aby prawidlowo przelac datek

Obawiam się, że mnie masz na myśli, ale dla takiej ilości psiaków, dla których jestem skarbnikiem, nie dałoby się zbierać na jedno konto :(  Przepraszam za utrudnienie, ale jest to konieczność.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, teresaa118 napisał:

ja mam chyba z 6 kont zwiazanych z tym nazwiskiem ui musze baaardzo uwazac, aby prawidlowo przelac datek

 

2 godziny temu, elik napisał:

Obawiam się, że mnie masz na myśli, ale dla takiej ilości psiaków, dla których jestem skarbnikiem, nie dałoby się zbierać na jedno konto :( 

Oj, będę musiał zachować czujność na kolejnych bazarkach ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Błyskawiczny bazarek transportowy zakończony

 Lumi dostała szansę

jedzie po nowe życie

Kochane ciocie, serdecznie dziękuję za wpłaty na transport Lumi. Jesteście niesamowite,  wierzę, że dobro, które dla niej uczyniłyście wróci do Was i do wszystkich piesków dogomaniackich. 

Teraz tylko musimy wspierać Wiosnę i przesyłać dobre fluidy Lumi, żeby sunia zrozumiała, że chcemy dobrze:)

auto-e-samochod-ruchomy-obrazek-0451.gif

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

dziewczyny, nie mogę spać, tak bardzo martwię się o Murkę i Lumi.To długa trasa 350 km w jedną stronę Jak one to zniosą. Trzymajcie kciuki. To już we wtorek.

Przekaż Murce,że może przenocować i raniutko pojedzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...