Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

  • Zagrodowy pies polski changed the title to Lumi - już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc

Serdecznie dziękuję, że jesteście na wątku i wspieracie sunię w tym trudnym dla mnie czasie. Wczoraj otrzymaliśmy negatywne wyniki testu na Covida. W związku z tym zmieniono nam lekarstwa i wprowadzono antybiotyk. Dziś już zdrowiejemy. Oczywiście złe samopoczucie pozostało, bo to tak szybko nie mija ale jednak poprawa jest znacząca. Przede wszystkim poprawiła się saturacja i już nie grozi nam szpital.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Proszę o udostępnianie, bo tylko w ten sposób jest szansa na zebranie jakiegoś procenta kwoty, każda zebrana złotówka na pewno się przyda. łatwo nie będzie, bo tutaj tragedii nie ma...

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomocdlabialej

 

 

Przypominamy się ze zbiórką, zapraszajcie znajomych:):)

 

11 godzin temu, elik napisał:

Piękny tekst  :)   Udostępniłam. Po 25-tym wpłacę.

Dziękuję:):):)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

 Oczywiście złe samopoczucie pozostało, bo to tak szybko nie mija ale jednak poprawa jest znacząca. Przede wszystkim poprawiła się saturacja i już nie grozi nam szpital.

I to są dobre wieści!

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Tola napisał:

Tak, świetnie idzie, jeszcze nie jest wrzucona na  Ratujemy Zwierzaki a już tyle wpłat:)

Tolu, świetny miałaś pomysł z tą zbiórką. Niech wpływa jak najwięcej. Czy to znaczy, że nie będziesz jej wrzucać na Ratujemy Zwierzaki, jeżeli osiągnie zakładaną kwotę? Czy np. można zwiększyć kwotę i wrzucić zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki. Nigdy nie brałam udziału w takiej zbiórce.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Tolu, świetny miałaś pomysł z tą zbiórką. Niech wpływa jak najwięcej. Czy to znaczy, że nie będziesz jej wrzucać na Ratujemy Zwierzaki, jeżeli osiągnie zakładaną kwotę? Czy np. można zwiększyć kwotę i wrzucić zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki. Nigdy nie brałam udziału w takiej zbiórce.

Zbiórki czekają w kolejce na akceptację, myślę, że dzisiaj już wskoczy na Ratujemy Zwierzaki i będzie tam widoczna. Zazwyczaj jak jest osiągnięta wystawiona kwota, to nikt już nie wpłaca, chociaż zdarzają się cuda jak u Kokosa, który miał wystawiona kwotę 1200 zł, a nazbierał ponad 2000 zł;).

Kwotę można zwiększyć, ale trzeba uzasadnić zmianę, np. nagłe pogorszenie zdrowia zwierzaka, czy dodatkowe badania.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty:

·        10,00  -  Nesiowata   bazarek imienny  -  19.04.

·        35,00  -  mari23   bazarek imienny  -  19.04.

·            10,00  -  Aska7    IV   -  19.04.

·       145,00  -  CZETKA   bazarek imienny  -  20.04.

·             10,00  -  ruta93   bazarek imienny  -  21.04

·             40,00  -  Aldrumka   bazarek imienny  -  21.04.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1967657853_re.jpg.9e312c0567ae48600da72a9cffca37fe.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KrystynaS said:

Lumi - piękne imię, gratulacje dla matki chrzestnej.

Zagrodowy pp jak dobrze czytać że zdrowiejecie, ale jakieś dziadostwo was dopadło

Dziękuję! Pierwszy raz jestem matką chrzestną. I od razu takie dwie cudne córcie mi sie trafiły (Biała - Lumi❤️ i Szara - Suvi❤️)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, CZETKA napisał:

Dziękuję! Pierwszy raz jestem matką chrzestną. I od razu takie dwie cudne córcie mi sie trafiły (Biała - Lumi❤️ i Szara - Suvi❤️)

                                        ♡         ♡          ♡         ♡    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...