Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

1 godzinę temu, KrystynaS napisał:

Zagrodowy pp poproś o bezpośrednią wizytę u lekarza, masz takie prawo zwłaszcza, że to nie choroba przewlekła którą leczysz od lat tylko stan nagły, który pojawił się parę dni temu

 

28 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Zoo ale to po szczepieniu ? Ja po Astrze miałam 3 dni choroby.

Szczepionkę Phisera mieliśmy w czwartek. Ja spałam dwa dni i następne dwa było w miarę ok. Potem pojawił się kaszel a wczoraj temperatura. Mąż od początku ma kaszel i temperaturę. Wczoraj lekarz zmienił mu tabletki i dziś jest lepiej. Masz rację KrystynaS, poproszę o bezpośrednią wizytę, bo ile można chorować:(:(

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że coś złapaliście "przy okazji" (oby nie!). Każdy organizm inaczej reaguje. W gronie moich znajomych najbardziej odchorowali ci, którzy mieli wysokie przeciwciała. Moja mama też, dwa dni po P. Niby dzisiaj śmiga. Ona też miała wysokie przeciwciała bo nas w październiku położyło. Na szczęście lekko, ale akurat ją najdłużej trzymało.
Uważajcie i dzwońcie do lekarza jeśli nie mija.  

Link to comment
Share on other sites

Biała dzisiaj już dużo lepiej jeśli chodzi o spacer. Jest jeszcze chaotycznie i ciągnie, ale już trochę połaziłyśmy, sunia zrobiła koo i sioo, trochę powąchała sobie trawki. Gryzienie smyczy było sporadyczne i już nie tak zaciekłe.

Rano czekała na spacer, stała przy kratach przy bramce:)

Jak widać na fotkach ma spore płaty dredów i zlepów sierści. Będę je usuwać powoli, dziś już trochę wycięłam z grzbietu.

Ona wygląda jak mieszaniec owczarka niemieckiego z podhalanem. Na głowie i uszach ma kręcone małe włoski jak owieczka:)

 

biala.jpg

biala1.jpg

biala2.jpg

biala3.jpg

biala4.jpg

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, maarit napisał:

Możliwe, że coś złapaliście "przy okazji" (oby nie!). Każdy organizm inaczej reaguje. W gronie moich znajomych najbardziej odchorowali ci, którzy mieli wysokie przeciwciała. Moja mama też, dwa dni po P. Niby dzisiaj śmiga. Ona też miała wysokie przeciwciała bo nas w październiku położyło. Na szczęście lekko, ale akurat ją najdłużej trzymało.
Uważajcie i dzwońcie do lekarza jeśli nie mija.  

Jestem po wizycie. Do poniedziałku bierzemy Aulin. A jeżeli w poniedziałek nie minie , to jedziemy sprawdzić czy nie mamy koronawirusa. Wszystko super, tylko, kto nas utrzyma ja zamkną firmę mojego zięcia i córki. Teraz jesteśmy na ich utrzymaniu

Link to comment
Share on other sites

Biała jest cudna, nie mogę się  napatrzeć, oczywiście przez łzy, tak bardzo się cieszę!

Nie spodziewałam się, że na drugi dzień po opuszczeniu schroniska zobaczę sunię na spacerku na smyczy i uśmiechniętą!

Tylko nadal tak bardzo bolą te zmarnowane psie  lata:(.

No nic, aby było  teraz dobrze, bo to najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...