Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Konto Lumisi zasiliły poniższe kwoty:

  10,00 zł  od mari23   VIII  -  4.08.
  10,00 zł  od Nesiowata  -  9.08.
  10,00 zł  od Aska7    VIII  -  9.08.
  30,00 zł  od KrystynaS    VIII  -  12.08.

Bardzo serdecznie dziękujemy

      107376063_dzikuj6.jpg.5de986c16872101094851cecee3f9b48.jpg     945294364_dlaWaslove.jpg.ccd45e45d26d8ba39e1c018e16bb7c87.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zamówiona paczka dla Lumi

Szczegóły dotyczące Twojego zamówienia:

Adres (dostawa):
Pani
Małgorzata Kotwis
Jasna 1/8
22-400 Zamość
PL

Numer zamówienia:
212824183

Data zamówienia:
14.08.2021

Adres (rachunek):
Pan
Zamojska Fundacja Dla Zwierząt i Środowiska ZEA Jarosław Margol9223035661
Kilińskiego 5
22-400 Zamość
PL

Sposób płatności:
Przedpłata

 

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g - Koktajl wielomięsny      
         
 

Nr artykułu 31747.9

     
         
 

1x 44,80 PLN

 

44,80 PLN

 
         
         
         
  Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g - Wołowina i jeleń z jabłkiem      
         
 

Nr artykułu 31747.18

     
         
 

1x 44,80 PLN

 

44,80 PLN

 
         
         
         
  Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g - Wołowina i łosoś ze szpinakiem      
         
 

Nr artykułu 31747.17

     
         
 

1x 44,80 PLN

 

44,80 PLN

 
         
         
         
  Penisy wołowe - 275 g      
         
 

Nr artykułu 745122.0

     
         
 

1x 44,80 PLN

 

44,80 PLN

 
         
         
         
  900 + 100g gratis! Wieprzowe małżowiny uszne, 1000 g - 1000 g      
         
 

Nr artykułu 995433.0

     
         
 

1x 26,80 PLN

 

26,80 PLN

 
         
         
         
  Naturalne żwacze wołowe jasne - 500 g      
         
 

Nr artykułu 234221.0

     
         
 

1x 22,80 PLN

 

22,80 PLN

 
         
         
         
  KONG Classic, czerwony - L, ok. 10 cm      
         
 

Nr artykułu 140097.1

     
         
 

1x 41,80 PLN

 

41,80 PLN

 
         
         
         
  Josera SensiPlus - 4,5 kg (5 x 900 g)      
         
 

Nr artykułu 31903.4

     
         
 

1x 79,80 PLN

 

79,80 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

350,40 PLN

 
     
 
   
Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam Przyjaciół Lumi,ale nie mogę dalej osobiście przekazywać Wam info o Lumi.
W związku z ostatnimi wydarzeniami i bezpodstawnym szkalowaniem mojej osoby opuszczam dogo.
Mając pod opieką psy wymagające socjalizacji muszę zajmować się nimi w spokoju,a tego nie mam ostatnio.
Żyjąc ostatnio w nieustannym stresie ,jeszcze bardziej przejęłam się warunkami jakie ma Lumi obecnie,zapominając nawet,że sunia przez tyle lat żyła przy różnym uciążliwym szczekaniu i obce jej nie jest.
Lumi jest mądrą sunią i ona najbardziej wyczuwa moje emocje.
Na ile czas i siły pozwolą będę się sunią zajmować.
Pozdrawiam Wszystkich Przyjaciół Lumisi i dziękuję w jej imieniu,że dostała od Was szansę na opuszczenie schronu.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, WiosnaA napisał:

Bardzo przepraszam Przyjaciół Lumi,ale nie mogę dalej osobiście przekazywać Wam info o Lumi.
W związku z ostatnimi wydarzeniami i bezpodstawnym szkalowaniem mojej osoby opuszczam dogo.
Mając pod opieką psy wymagające socjalizacji muszę zajmować się nimi w spokoju,a tego nie mam ostatnio.
Żyjąc ostatnio w nieustannym stresie ,jeszcze bardziej przejęłam się warunkami jakie ma Lumi obecnie,zapominając nawet,że sunia przez tyle lat żyła przy różnym uciążliwym szczekaniu i obce jej nie jest.
Lumi jest mądrą sunią i ona najbardziej wyczuwa moje emocje.
Na ile czas i siły pozwolą będę się sunią zajmować.
Pozdrawiam Wszystkich Przyjaciół Lumisi i dziękuję w jej imieniu,że dostała od Was szansę na opuszczenie schronu.

 

Serdecznie dziękuję za info Wiosno. 

Link to comment
Share on other sites

Cała ta sytuacja jest przykra, ale rozumiem :( Sama ostatnio dodałam parę osób do ignorowanych, dla swojego komfortu psychicznego. 

Tak czy inaczej, cieszę się że Lumi jest właśnie u Ciebie, WiosnaA i ma szansę na resocjalizację :) Znajdziemy jej najlepszy dom, a Ty niczym się nie przejmuj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja to mam listę takich, od których trzeba trzymać się z daleka. Powtórzę za Jo - olej to. I napisz kto Cię szkaluje, niech się wstydzi.

Nie wiem, co się stało i kto Cię szkaluje, to bardzo przykre :( Jest mi tak bardzo smutno, że nie wiem, co napisać, powtórzę więc za Asią...

Jesteśmy tu dla psów i one są najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Wiosno - olej tych ludzi. Zawsze znajdzie się ktoś, kto uwielbia szkalować ludzi.

Tylko dla tych chwil jest na dogo bo nie dość, że nie pomaga to przeszkadza innym.

To prawda. Tylko bardzo trudno jest nie przejmować się. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

A wydawałoby się, że jak ktoś lubi zwierzęta i im pomaga to dobry człowiek. Wydawałoby się. 

Już dawno wiem ,że wiele osób dobrych dla zwierząt , jest bardzo złymi dla ludzi.

Aska7, ludzie mają coraz mniej wstydu i poczucia przyzwoitości. To się robi towar deficytowy. Po prostu ryba psuje się od głowy.

Szkoda, że Wiosna nie daje rady odróżnić niektórych złych ludzi od Dogomanii, na której na szczęście jest więcej ludzi dobrych i porządnych niż złych.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tak, zauważyłam, że od niedawna indolencja i chamstwo nie są powodem do wstydu, a wręcz przeciwnie. Jest takie powiedzenie, że w piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które są wredne dla innych kobiet. Takie tam ..., a faceci zawsze trzymają się razem : ( Kiedyś napisałam, że wszystkie gramy do jednej bramki, ale się myliłam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

 I napisz kto Cię szkaluje, niech się wstydzi.

Ja podobno. przynajmniej takie jest wyjaśnienie u Marcelka

"a wczoraj czytam na innym wątku o jakimś Panu nowo zalogowanym,że wiadomo kto go wysłał,wysuwając insynuacje,że pewnie ja,bo pierwsze wpisy pojawiły na wątku Promyka:("

Chodzi o mój wpis na wątku Runy. Akurat nie WiosnęA miałam na myśli, ale każdy sobie rozumie/nierozumie jak mu wygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Wiosenko, jak wiesz, spotkał mnie ten sam los, na tym samym wątku, ale ja się nie poddaję. Jestem tu dla zwierząt, a nie dla ludzi. Proszę spróbuj zacisnąć zęby i wytrwać. Wszyscy, nawet one, wiedzą, żeś dobry, porządny człek tak dla zwierząt, jak i dla ludzi. Wiosenko, nie daj się!!!  Może tylko zawieś swoją działalność na czas budowy/rozbudowydomu, ale nie rozstawaj się z nami na zawsze. Tyle dobrego tu zrobiłaś i tyle jest jeszcze do zrobienia...

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, pojawił się niejaki Bosak, który sieje zamęt na kilku wątkach. Ciekawe czy przypadkowa zbieżność nazwisk .

Nie dajcie się zwariować jednemu trollowi, bo to pożywka dla niego. Przecież o to mu chodzi, by nas skłócić.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Aska7 napisał:

Przecież Bosak to fejkowe konto jednej z dogomaniaczek, szkoda, że taki z niej tchórz. Rozi, Ty nie szkalujesz.

Domyślam się.

Krycie się jest obrzydliwe. Znaczy, że ta osoba jest tchórzem i kłamie. Bo porządni ludzie nie boją się napisać swojego zdania .

Rozi nie szkaluje, ona otwarcie wali prosto w oczy bez względu na to czy ma rację czy nie. Przynajmniej człowiek wie czego może się spodziewać po niej.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Rozi nie szkaluje, ona otwarcie wali prosto w oczy bez względu na to czy ma rację czy nie. Przynajmniej człowiek wie czego może się spodziewać po niej.

A czy to się godzi?

O ile wiem, WiosnaA nie czuje się skrzywdzona przez kogoś, kto skrywa się pod nickiem Bosak.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Aska7 napisał:

Ja tam nie znam nikogo kto albo zawsze ma rację albo jej nie ma. I to nie o to chodzi. Nie można nikogo obrażać, ale też nie można być przewrażliwionym. 

Zgadzam się z Tobą, jednak należy się liczyć ze stopniem wrażliwości rozmówcy. Nie wolno deptać buciorami jego poczucia własnej wartości.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...