Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

58 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Czy dobrze rozumiem, że ogłoszenie dajesz za darmo a dopiero wyróżnienia może płacić ktoś inny?

Za samo umieszczenie ogłoszenia na portalu OLX nic się nie płaci. dopiero wyróżnienie kosztuje ok 18 zł na cały miesiąc. Jak jest promocja, to płaci się połowę. 

Wyróżnić może każdy. Jak napiszę ogłoszenie, to wrzucę link tutaj na wątek. można z tekstu korzystać :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Za samo umieszczenie ogłoszenia na portalu OLX nic się nie płaci. dopiero wyróżnienie kosztuje ok 18 zł na cały miesiąc. Jak jest promocja, to płaci się połowę. 

Wyróżnić może każdy. Jak napiszę ogłoszenie, to wrzucę link tutaj na wątek. można z tekstu korzystać :-))

Skorzystam na pewno, tylko proszę o wskazanie na jakie miasto ogłaszać. Wyróżnienie dostanie Lumi ode mnie "na szczęście" ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Pewnie długo czekałaś na pojawienie się postu na wątku i klikałaś kilka razy w =Odpowiedz= Jak post pojawił się, to od razu tyle razy, ile razy kliknęłaś w =Odpowiedz=

Usunąć postu nie da się. Może to zrobić tylko mod, ale ich już chyba nie ma, bo nie pojawiają się.  Można jedynie edytować post i usunąć jego zawartość. Można coś napisać w miejsce poprzedniego tekstu np =Dubel=  ale całkiem usunąć postu nie można.

Wtedy pokazywał mi się Error. Myślę, ę już nie będę z tym nic robić. Niech tak zostanie.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mari23 napisał:

Skorzystam na pewno, tylko proszę o wskazanie na jakie miasto ogłaszać. Wyróżnienie dostanie Lumi ode mnie "na szczęście" ;)

Serdecznie dziękuję, sama wybierz miasto:):)  Niech to będzie Twój dobry wybór i pozytywna energia przy wyborze na pewno pomoże znaleźć Lumi dobry domek.

Na razie Alaskan ma ogłosić na Warszawę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Lumi u weta na pobraniu krwi. Trochę się obawiałam jak to będzie, czy uda mi się ją wsadzić do samochodu itd. Okazało się, że sunia nie ma stresu w nowym dla siebie miejscu, trzyma się mnie i choć krążąc dookoła, ale idzie razem dzielnie do przodu. Do samochodu wskoczyła sama:) A jak ją na chwilę zostawiłam (poszłam po klucze do samochodu) i przyszłam to widząc mnie przez okno pierwszy raz ZAMERDAŁA OGONEM:) Po schodach do weta weszła z rozpędu, u weta to już w ogóle anioł:) przy pobieraniu krwi położyła mi głowę na ręce, przytuliła się i w tej pozycji zniosła wszelkie zabiegi. Zważyłam ją i waży 30 kg.

Ona potrzebuje więcej bodźców i myślę, że w ewentualnym nowym domu może rozkwitnąć:)

Żeby nie było tak idealnie, to w drodze powrotnej oderwała kawałek uszczelki przy oknie, była trochę pobudzona i wyraźnie chciała wyjść przez to okno (było uchylone), ale podejrzewam, że to przez to, że miała potrzebę, bo jak dojechałam do domu, to zaraz po wyprowadzeniu zrobiła koopę na trawce:)

lumiwet2.jpg

lumiwet3.jpg

lumiwet4.jpg

lumiwet5.jpg

lumiwet6.jpg

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Dzisiaj byłam z Lumi u weta na pobraniu krwi. Trochę się obawiałam jak to będzie, czy uda mi się ją wsadzić do samochodu itd. Okazało się, że sunia nie ma stresu w nowym dla siebie miejscu, trzyma się mnie i choć krążąc dookoła, ale idzie razem dzielnie do przodu. Do samochodu wskoczyła sama:) A jak ją na chwilę zostawiłam (poszłam po klucze do samochodu) i przyszłam to widząc mnie przez okno pierwszy raz ZAMERDAŁA OGONEM:) Po schodach do weta weszła z rozpędu, u weta to już w ogóle anioł:) przy pobieraniu krwi położyła mi głowę na ręce, przytuliła się i w tej pozycji zniosła wszelkie zabiegi. Zważyłam ją i waży 30 kg.

Ona potrzebuje więcej bodźców i myślę, że w ewentualnym nowym domu może rozkwitnąć:)

Żeby nie było tak idealnie, to w drodze powrotnej oderwała kawałek uszczelki przy oknie, była trochę pobudzona i wyraźnie chciała wyjść przez to okno (było uchylone), ale podejrzewam, że to przez to, że miała potrzebę, bo jak dojechałam do domu, to zaraz po wyprowadzeniu zrobiła koopę na trawce:)

lumiwet2.jpg

lumiwet3.jpg

lumiwet4.jpg

lumiwet5.jpg

lumiwet6.jpg

Cudna jest, serdecznie Ci dziękuję Murko za wieści.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Napisałam tekst ogłoszenia dla Lumi. Czyj telefon podać w ogłoszeniu?

Umówiliśmy się z Zagrodowy Pies, że w ogłoszeniach będzie jej telefon.

 

Wyniki krwi są w porządku:)

 

lumikrew.jpg

lumikre1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lumi jest niesamowita po tylu latach w boksie schroniskowym (prawie całe swoje życie) tak swobodnie i grzecznie zachowuje się zarówno w samochodzie jak i na dworze, że o lekarzu nie wspomnę. A że przepięknej urody to już wiele razy tu pisałam. Ten kto ją adoptuje będzie miał wspaniałego psa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty:

  •         30,00  -  Zagrodowy pies polski  deklaracja V -  17.05.
  •       20,00  -  Dulska   deklaracja V -  17.05.

  

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

1874649985_dziki.gif.77b039ce890d071147e593fc02f5c424.gif          492390340_dlaWaslove.jpg.b2213db4d099a5385bc8e7e0db887ac8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2021 o 10:09, Zagrodowy pies polski napisał:

Serdecznie dziękuję, sama wybierz miasto:):)  Niech to będzie Twój dobry wybór i pozytywna energia przy wyborze na pewno pomoże znaleźć Lumi dobry domek.

Na razie Alaskan ma ogłosić na Warszawę.

Ostatnio sporo zamojszczaków znalazło wspaniałe domki we Wrocławiu, a że to miasto jest mi bliskie - niech przyniesie Lumi szczęście! Wieczorem wyróżnię :)

https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-madra-spokojna-lumi-czy-ktos-ja-pokocha-CID103-IDJVALA.html

Link to comment
Share on other sites

W tę sobotę będzie następna garażówka i licytacja fantów. Dochód z licytacji podarowanych fantów, ze stoiska Koła Gospodyń Wiejskich Pęciczanki, na którym będziemy sprzedawać dwie zupy (grochową i pomidorową), dwa ciasta i kawę i herbatę, oraz z mojego stoiska z sadzonkami też zostanie przekazany Lumi. Zapraszam dziewczyny z moich okolic w odwiedziny, a także chciałam prosić, abyście weszły na wydarzenie i trochę polajkowały. Na wydarzeniu w dyskusji można obejrzeć fanty na licytację.

W trakcie licytacji Lumi będzie oferowana do adopcji.

https://www.facebook.com/events/477767040008940/?active_tab=discussion

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam na OLX zapytanie o Lumi:

Witam poszukuję psa do pilnowania dużej posesji 30ar z zwierzętami gospodarskimi . Czy ten pies nadawał by się :) pozdrawiam

Pan nie doczytał chyba do końca, bo napisane, żeby dzwonić, ale grzecznie odpisałam, że Lumi nie będzie stróżem. Miałam chwilę wielkiej nadziei od momentu wyświetlenia żółtego kółeczka, że jest wiadomość...do momentu jej przeczytania.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, mari23 napisał:

Właśnie miałam na OLX zapytanie o Lumi:

Witam poszukuję psa do pilnowania dużej posesji 30ar z zwierzętami gospodarskimi . Czy ten pies nadawał by się :) pozdrawiam

Pan nie doczytał chyba do końca, bo napisane, żeby dzwonić, ale grzecznie odpisałam, że Lumi nie będzie stróżem. Miałam chwilę wielkiej nadziei od momentu wyświetlenia żółtego kółeczka, że jest wiadomość...do momentu jej przeczytania.

No cóż, wydaje mi się, że takich będzie więcej:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2021 o 07:43, Zagrodowy pies polski napisał:

Alaskan Mallemute napisała, że  ogłosi. Serdecznie dziękuję. 

Jak myślicie, czy na początek Warszawa, Kraków, Lublin wystarczy czy dać więcej miast. Nie wiem też jaki pakiet wybrać, bo chciałabym jak najlepszy. Kompletnie nie mam doświadczenia w ogłaszaniu.

Tolu czy mogłabyś podpowiedzieć jak to zrobić, żeby za ogłoszenia i wyróżnienia można było zapłacić z konta ZEA?

 

Tysiu, dziękuję bardzo za chęci, na pewno za dwa tygodnie nowy opis dobrze podziała jak będziemy ją ogłaszać.

Rozmawiałam już  z ZPP, ale napiszę i tutaj - niestety, z konta fundacji można opłacić tylko weta, hotelowanie i karmę, nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...