Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

41 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Mari. serdecznie dziękuję za wparcie,

Maarit, Za przykładem Elik też podprowadziłam banerek suni. Mogę? Pliss:):) motyl-ruchomy-obrazek-0173.gif

 

 

Ja podprowadziłam od razu dwa ! :)

4 minuty temu, Tola napisał:

Biała zarezerwowana. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje.

Białą Dama dzisiaj

1618240787293.jpg

1618240793428.jpg

Jaka ona piękna !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maarit napisał:

Baner muszę zmniejszyć, podobno max 100 pikseli. Zaraz wkleję i podlinkuję, bo macie nie podlinkowane. To taki był roboczy... ale widzę, że się "przyjął" 😉 

Ja miałam podlinkowany, ale zniknął  :(  tylko link pozostał. Co się stało ?  Musze znowu wkleić

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bou napisał:

ode mnie Biała Dama dostanie 100 zł na start,co dalej - zobaczę...

Dzięki wielgachne  :) 
Może już dzisiaj roześle konto, ale bardzo proszę o nie wpłacanie, póki nie dam znać, że konto jest już wolne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maarit napisał:

No to i pora na mnie.... Na razie 10 zł przez rok. 

 

54 minuty temu, mari23 napisał:

ja też taką samą deklarację składam

Kochane Dziewczyny bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy   213369732_buziakdlaCiebie.jpg.787043356c2b3b1c81fde5c170c443a3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

zniknął, jak Kubusiowy chip ;) ;)

Ja kilka razy próbowałam, zanim było dobrze :)

Już wiem czemu zniknął  :) Przeczytałam, że maarit zmieniła swój banerek, ten, który je Jej podkradłam bez pytania  :) Skoro Ona usunęła swój banerek, to i mój zniknął, bo to była kopia tamtego. Ale już ten mniejszy sobie wstawiłam, też bez pytania  :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Już wiem czemu zniknął  :) Przeczytałam, że maarit zmieniła swój banerek, ten, który je Jej podkradłam bez pytania  :) Skoro Ona usunęła swój banerek, to i mój zniknął, bo to była kopia tamtego. Ale już ten mniejszy sobie wstawiłam, też bez pytania  :)

Tamten był niezgodny z regulaminem, jeszcze byśmy ostrzeżenia za niego dostały ;) teraz już jest wszystko dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś potrafi i może podziałać coś na FB? Ktoś sugerował nawet zbiórkę... Upisałam tekst, czy dobry? Nie wiem... mari twierdzi, że płacze... Gdyby wrzucić to zdjęcie:

BIAŁA.jpg
 

Biała. Tak ją roboczo nazwali. Nie ma nic, nawet imienia. Po prostu jest biała…

Nie jest ładna, ani rasowa, ani młoda. Jest już starsza, zaniedbana i upokorzona. Dostała dożywocie. Od lat tkwi w schronisku, bo nikt jej nie chce. Po co komu stary pies…

Razem z nią wyrok odsiadywała jej córka. Tamta dostała szansę, a Biała straciła jedyną znaną jej istotę. Przez te wszystkie lata patrzy jak inne psy wychodzą, a ona siedzi dalej. Czuje, że coś jest nie tak, ale na nic nie ma wpływu.

Ktoś zobaczył te smutne oczy, chce pomóc, ale nie ma możliwości zabrania jej do siebie. Padła propozycja: hotel. 

Mówią, że pieniądze szczęścia nie dają. To prawda, ale dla Białej są jedyną przepustką do wolności. Zebraliśmy już część deklaracji stałych, ale sporo brakuje.

Jeżeli możesz pomóc, to pomóż… jakkolwiek. Udostępnij, pokaż ją znajomym, rodzinie, zadeklaruj wpłatę… Bez Twojej pomocy jej nie wyciągniemy. Sami nie damy rady.

Jeśli jakimś cudem uda się zebrać fundusze to Biała odzyska w końcu swoją godność, ukrytą teraz pod brudnym, sfilcowanym futrem.

Niektórzy mówią, że jest „adopcyjna”, Kto wie? Możliwe… W schronisku na pewno szansy na dom nie znajdzie. Odejdzie samotna,  bez imienia, bez godności… „Ta biała”.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...