Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Dnia 19.05.2021 o 19:54, gabim napisał:

Ja też z tych zaglądających- niepiszących.

 

Dnia 15.05.2021 o 15:11, Jaaga napisał:

Czy to jest druga wpłata? Bo podałaś datę sprzed 2 tyg, a ja już mam zapisaną wpłatę na tą kwotę na pierwszej stronie w rozliczeniu.

 

22 minuty temu, mari23 napisał:

Właśnie miałam na OLX zapytanie o Lumi:

Witam poszukuję psa do pilnowania dużej posesji 30ar z zwierzętami gospodarskimi . Czy ten pies nadawał by się :) pozdrawiam

Pan nie doczytał chyba do końca, bo napisane, żeby dzwonić, ale grzecznie odpisałam, że Lumi nie będzie stróżem. Miałam chwilę wielkiej nadziei od momentu wyświetlenia żółtego kółeczka, że jest wiadomość...do momentu jej przeczytania.

Smutne to, ale takich telefonów będzie niestety więcej, sporo ludzi dużego psa kojarzy tylko ze stróżowaniem:(.

Dobrze, że Lumi tego nie słyszy.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia:

Lumi szuka tego, jedynego domku

serdecznie zapraszam do umieszczania i promowania ogłoszeń Lumi

orkiestra-marszowa-ruchomy-obrazek-0037.gif

Ogłoszenia już umieszczone:

Warszawa (Alaskan i ZPP): Pokochaj Lumi, daj jej dom. Warszawa Ochota • OLX.pl 

Wrocław (Mari23):  https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-madra-spokojna-lumi-czy-ktos-ja-pokocha-CID103-IDJVALA.html

Szczecin (Tola): https://www.olx.pl/d/oferta/lumi-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDJYN8F.html

         

                                                                gazeciarz-ruchomy-obrazek-0030.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

 

 

Smutne to, ale takich telefonów będzie niestety więcej, sporo ludzi dużego psa kojarzy tylko ze stróżowaniem:(.

Dobrze, że Lumi tego nie słyszy.

Tolu, pomyliłaś wpisy. Mój dotyczył rozliczeń ukraińskich szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

Ciągle pieski od Feniksa nam się przeplatają na wątkach. Feniś czuwa nad wszystkimi biedami, które za jego przyczyną wyszły że schronu. Lumi jest gotowa na domek. Może uda się go znaleźć. Natomiast Suvi ma u Jaagi super warunki, brakuje jej tylko towarzysza, który by jej pokazał, że życie z ludźmi jest fajne. Poproszę szukajcie domku dla Lumi. Jeżeli znajdzie się domek dla Lumi, to będzie można pomyśleć o towarzyszu dla Suvi. Bardzo mi Suvi leży na sercu, ale dopóki odpowiadam za Lumi nie mogę wziąć pod opiekę towarzysza dla Suvi. Wejdźcie na wątek Suvi. Może coś poradzicie. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sobotnia garażówka była porażką, lało tak okropnie, ze po trzech godzinach się zwinęliśmy.  Na szczęście Pani Wójt poprowadziła licytację. Dlatego ze sprzedaży fantów wpłynęło trochę grosza. Obrót ze wszystkich czterech stanowisk to tylko 1.546 zł. Niestety tym razem były duże koszty związane z przygotowaniem i prowadzeniem imprezy. Dlatego przeleję 1.146 zł na konto. Pieniążki z tej garażówki chciałam przeznaczyć na nowego towarzysza dla Suvi. Niestety nikt się nie zgłosił na opiekuna. Dlatego wpłacę je na konto Lumi, z zastrzeżeniem, że gdyby się okazało, że jednak będzie towarzysz dla Suvi, to przekażę je na konto nowego pieska.

We wtorek jadę do Zamościa, więc jak ktoś ma coś do zawiezienia/przywiezienia to niech się kontaktuje, bo mogę zabrać. Będę się widzieć z dziewczynami i odwiedzę Lumi u Murki.

Niestety nie ma ani jednego telefonu z pytaniem o Lumi.

Link to comment
Share on other sites

Spróbujcie wpisać w ogłoszenia "...jak owczarek niemiecki, tylko biała", albo coś w tym typie. Szwajcary teraz mają wzięcie. Zobaczcie jak Kokos od Jagi szybko poszedł do adpcji, choć też nie był młody. Lumi jest cudna! 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2021 o 17:28, betka napisał:

Spróbujcie wpisać w ogłoszenia "...jak owczarek niemiecki, tylko biała", albo coś w tym typie. Szwajcary teraz mają wzięcie. Zobaczcie jak Kokos od Jagi szybko poszedł do adpcji, choć też nie był młody. Lumi jest cudna! 

Zmieniałam tytuł ogłoszenia sugerując się Twoim wpisem...

https://www.olx.pl/d/oferta/lumi-w-typie-bialego-owczarka-szwajcarskiego-do-adopcji-CID103-IDJVfRs.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lagodna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-CID103-IDJVALA.html

Ja też zmieniłam tytuł :) I wykupiłam promowanie "MAXI" :) Oby TEN domek wreszcie trafił do Lumi! <3

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Cioteczki, która da ogłoszenie na Opole i Poznań? Poproszę o pomoc, bo ja się na Olyx nie wyznaję. 

Mogę zrobić na Poznań. Jaki numer telefonu w ogłoszeniu podać?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...