Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Dnia 13.01.2022 o 13:07, Ewa Marta napisał:

Elu, ja deklarowałam na rok, więc i tak w marcu kończyłabym wpłacać. Jednak biorąc pod uwagę stan jej konta i potrzeby chętnie zrezygnowałabym już teraz, czyli 2 miesiące przed końcem.

Myślę Ewciu, że Zagrodowy pp nie będzie miała nic przeciwko temu.  Rezygnacja z Twojej deklaracji w żaden sposób nie pogorszy sytuacji finansowej Lumi, a Tobie znacznie ułatwi dysponowanie posiadanymi środkami.

Bardzo serdecznie dziękuje Ewuniu za wsparcie, jakiego udzielałaś Lumi przez cały czas od momentu zabrania jej ze schroniska      353321295_dzikujzserca.gif.150375bcf2b850ac8fdb3cab41144d6b.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 17:35, elik napisał:

Myślę Ewciu, że Zagrodowy pp nie będzie miała nic przeciwko temu.  Rezygnacja z Twojej deklaracji w żaden sposób nie pogorszy sytuacji finansowej Lumi, a Tobie znacznie ułatwi dysponowanie posiadanymi środkami.

Bardzo serdecznie dziękuje Ewuniu za wsparcie, jakiego udzielałaś Lumi przez cały czas od momentu zabrania jej ze schroniska      353321295_dzikujzserca.gif.150375bcf2b850ac8fdb3cab41144d6b.gif

A ja Ci dziękuję za prowadzenie finansów tyłu psiaczków Elu 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wpadam na chwilę na wątek.

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za wsparcie, które okazujecie Lumi i niezmiernie wdzięczna jestem Wiośnie,  Elik i Toli za wsparcie, które mi okazują. Niestety przynajmniej jeszcze dwa miesiące będę wyłączona z innych spraw poza domowymi.

Myślę, że też powinnyśmy się wstrzymać z ogłoszeniami na razie, bo i tak nikt sensowny się nie zgłasza.

Rozmawiałam z Elik i rzeczywiście Lumi nie potrzebuje więcej wpłat w chwili obecnej. Są inne pieski w większej potrzebie. Dlatego serdecznie proszę, żebyście deklaracje przeniosły na inne pieski.

Jeżeli chodzi o moją deklarację to poproszę Cię Elik, wybierz pieska, na którego powinnam przenieść deklarację:)

Dlatego serdecznie dziękuję wszystkim ciociom, które przyszły do Lumi w potrzebie i tak szczodrze ją zabezpieczyły.

                                                                            

                                                              serce-ruchomy-obrazek-0879.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 10:00, Zagrodowy pies polski napisał:

Wpadam na chwilę na wątek.

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za wsparcie, które okazujecie Lumi i niezmiernie wdzięczna jestem Wiośnie,  Elik i Toli za wsparcie, które mi okazują. Niestety przynajmniej jeszcze dwa miesiące będę wyłączona z innych spraw poza domowymi.

Myślę, że też powinnyśmy się wstrzymać z ogłoszeniami na razie, bo i tak nikt sensowny się nie zgłasza.

Rozmawiałam z Elik i rzeczywiście Lumi nie potrzebuje więcej wpłat w chwili obecnej. Są inne pieski w większej potrzebie. Dlatego serdecznie proszę, żebyście deklaracje przeniosły na inne pieski.

Jeżeli chodzi o moją deklarację to poproszę Cię Elik, wybierz pieska, na którego powinnam przenieść deklarację:)

Dlatego serdecznie dziękuję wszystkim ciociom, które przyszły do Lumi w potrzebie i tak szczodrze ją zabezpieczyły.                                                                          

                                                              serce-ruchomy-obrazek-0879.gif

Zagrodowy, myślami jestem z Tobą i trzymam kciuki, żeby to o czym rozmawiałyśmy, przyniosło oczekiwane wyniki.
Cieszę się, że Lumi jest dzięki WiosnaA, zabezpieczona, ma się jak we własnym domu stałym. Jeśli będzie taka potrzeba, nadal będę służyć Lumi pomocą.

Skorzystam z Twojej propozycji podjęcia decyzji w sprawie Twojej deklaracji dla Lumi.
Dziękuję Ci za to serdecznie.  Będę wdzięczna jeśli swoją deklarację w kwocie 30,00 zł zgodzisz się przenieść na Michu, psa zabranego w grudniu ubiegłego roku ze schroniska w Zamościu.  Duży, zniszczony pies z bardzo chorym kręgosłupem i stawami. Czeka go długotrwały i kosztowny proces leczenia, a potem szukania domu. Obecnie przebywa w PDT w Krakowie, ale jego pobyt tam nie jest pewny z uwagi na różnie kształtujące się stosunki z dwoma, też dużymi, rezydentami. 
SMS-em podam Ci nr konta Micha i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla tego biedaka.

<Link do wątku Micha>

Link to comment
Share on other sites

Eluniu, poproszę o nr konta dla

Dnia 28.01.2022 o 11:07, elik napisał:

Bardzo gorąco proszę o przenoszenie deklaracji z Lumi na tego wielkopsa, o którym piszę w poprzednim poście.

Kto zdecyduje się pomóc temu psiakowi, proszę o informacje o tym na jego wątku. Nr konta podam na PW.

< L I N k >

 

Wszystkim, którzy zechcą pomóc Michowi

2034260078_bardzoserdeczniedzikuj.png.53916ee777b7e10d281909d996cecf6a.png

 

2078678420_Dzikizatoejestecie.jpg.6fb7cdfa3afae87940edcaf154f685f7.jpg

Eluniu poproszę o nr konta Micha

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 11:40, Zagrodowy pies polski napisał:

Eluniu poproszę o nr konta Micha

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Mikuniu   645584865_stokrotniedzikuj.jpg.5f8db3b1e2cd3af1a2510607b5bf0e6c.jpg

 

Nr konta podałam SMS-em, ale już podaje Ci w PW, będziesz mogła kopiować, a nie przepisywać z SMS-a, co pozwoli uniknąć ewentualnego błędu. Już piszę PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 16:00, KrystynaS napisał:

Lumi, moja ulubienica.

Rozumiem, że na ten moment sytuacja Lumi jest dość pewna i stabilna. Bezpieczna.

Będę jednak zaglądać tu od czasu do czasu w nadziei, że będą jakieś wieści od naszej Białej Damy. Może zdjęcie?

Tak, oczywiście będziemy zamieszczać informacje i zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

Drodzy deklarowicze, darczyńcy Lumi, razem z Zagrodowy p.p. bardzo serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą pomoc dla Lumi. Dzięki Wam Lumi bez problemów finansowych szczęśliwie osiadła u WiosnaA, gdzie czeka na ten jedyny, specjalny dla niej dom.
Ponieważ na koncie Lumi nie będzie już tak wielu operacji, jak dotychczas, w uzgodnieniu z Zagrodowy p.p. przeniosłam zasoby finansowe Lumi na konto męża, w dotychczasowe miejsce finansów Micha, gdzie będą sobie spokojnie czekały na jakieś ruchy finansowe, a zasoby Micha, na koncie którego ciągle coś się dzieje (wpłaty i spore wypłaty na ratowanie jego podupadłego kośćca) przeniosłam w miejsce dotychczas zajmowane przez finanse Lumi na moim koncie.

Pozwoli mi to w dużym stopniu zmniejszyć czas, jaki dotychczas potrzebowałam na aktualizację stanów psich kont, czy operacje pomiędzy kontami, gdyż wymagało to dwukrotnego logowania, a czasem i większej ilości.

Nowy numer konta Lumi podam na PW wszystkim, którzy będą chcieli wesprzeć Lumi finansowo.

Link to comment
Share on other sites

Zamówienie dla Lumi

Paczka (1 z 2)   1n8p.gif
 
     
 

Status paczki

 

Kurier:

Wysłana

 

DPD

     
   

Numer paczki:

   

13300006970998

 
     
 

Produkt

Suma z VAT

 
 
         
         
  Wieprzowe małżowiny uszne      
 

- 1000 g

     
         
 

Nr artykułu 212588.4

     
 

1 x 29,80 PLN

 

29,80 PLN

 
         
         
         
  Rocco żwacze wołowe, zielone      
 

- 500 g

     
         
 

Nr artykułu 229683.0

     
 

1 x 19,80 PLN

 

19,80 PLN

 
         
         
         
  Rocco penisy wołowe, 12 cm      
 

- 5 sztuk

     
         
 

Nr artykułu 281763.0

     
 

2 x 13,80 PLN

 

27,60 PLN

 
         
         
         
  Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g      
 

- Wołowina i jeleń z jabłkiem

     
         
 

Nr artykułu 31747.18

     
 

1 x 47,80 PLN

 

47,80 PLN

 
         
         
         
  Josera SensiPlus      
 

- 2 x 15 kg

     
         
 

Nr artykułu 31903.3

     
 

*1 x 339,80 PLN

 

339,80 PLN

 
         
         
     
 
 

Cena razem z VAT

294,88 PLN

 
 
     
 
   
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2022 o 20:02, Tola napisał:

Zamówienie dla Lumi

Paczka (1 z 2)   1n8p.gif
 
     
 

Status paczki

 

Kurier:

Wysłana

 

DPD

     
   

Numer paczki:

   

13300006970998

 
     
 

Produkt

Suma z VAT

 
 
         
         
  Wieprzowe małżowiny uszne      
 

- 1000 g

     
         
 

Nr artykułu 212588.4

     
 

1 x 29,80 PLN

 

29,80 PLN

 
         
         
         
  Rocco żwacze wołowe, zielone      
 

- 500 g

     
         
 

Nr artykułu 229683.0

     
 

1 x 19,80 PLN

 

19,80 PLN

 
         
         
         
  Rocco penisy wołowe, 12 cm      
 

- 5 sztuk

     
         
 

Nr artykułu 281763.0

     
 

2 x 13,80 PLN

 

27,60 PLN

 
         
         
         
  Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g      
 

- Wołowina i jeleń z jabłkiem

     
         
 

Nr artykułu 31747.18

     
 

1 x 47,80 PLN

 

47,80 PLN

 
         
         
         
  Josera SensiPlus      
 

- 2 x 15 kg

     
         
 

Nr artykułu 31903.3

     
 

*1 x 339,80 PLN

 

339,80 PLN

 
         
         
     
 
 

Cena razem z VAT

294,88 PLN

 
 
     
 
   

Polski Ład ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...