Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Dnia 19.11.2021 o 13:28, Tyśka) napisał:

Ktoś wczoraj wyróżnił ogłoszenie Lumi. Niestety, nie zdążyłam nawet podziękować.
Przykro mi, ale OLX mnie zbanował. Wszystkie wyróżnienia i ogłoszenia (których miałam ponad 100) przepadły. 

Wyjaśnili powód?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 18:18, elik napisał:

Ale, że co? Robiłaś coś niezgodnego z regulaminem?

Opisałam na wątku Dianki z maluchami, że mam swoje podejrzenia, bo ostatnio sporo frustratów wylewało swoje żale na moim koncie (że psa nie dostali). Tak czy inaczej, żal czasu i pieniędzy, i tych ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 18:20, Tyśka) napisał:

Opisałam na wątku Dianki z maluchami, że mam swoje podejrzenia, bo ostatnio sporo frustratów wylewało swoje żale na moim koncie (że psa nie dostali). Tak czy inaczej, żal czasu i pieniędzy, i tych ogłoszeń.

Bardzo żal straconych możliwości adopcji. Wielka szkoda  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 18:59, Ewa Marta napisał:

Ogłoszenia Bonusa nadal są, więc może nie skasowali, tylko zablokowali Ci dostęp?

Zablokowali konto i ogłoszenia nie są widoczne. 😞 Olx Bonusa było pod tym linkiem: KLIK - a teraz mi nie wchodzi, "Wygląda na to, że strona nie istnieje". Tak samo jest z innymi ogłoszeniami... jeszcze dzisiaj podsyłałam linki znajomym, dziękowali za ogłoszenia, a teraz im te linki nie działają. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 19:20, Tyśka) napisał:

Zablokowali konto i ogłoszenia nie są widoczne. 😞 Olx Bonusa było pod tym linkiem: KLIK - a teraz mi nie wchodzi, "Wygląda na to, że strona nie istnieje". Tak samo jest z innymi ogłoszeniami... jeszcze dzisiaj podsyłałam linki znajomym, dziękowali za ogłoszenia, a teraz im te linki nie działają. 

Tyśka, a Bonusa nadal są widoczne. Zobacz:

https://www.olx.pl/d/oferta/lagodny-niewidomy-bonus-do-adopcji-CID103-IDKbjuV.html

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...