Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

On 11/6/2021 at 8:23 AM, Tyśka) said:

Widzę, że Lumi ma ogłoszenia na Warszawę, Białystok, Łódź i Poznań. Ode mnie miała na Bydgoszcz. Dzisiaj przeniosłam na Lublin, bo z Bydgoszczy miałam same głupie zapytania. W sumie Lumi ma 5 olxów. 

Czy ktoś jeszcze robił jakieś ogłoszenie, którego nie odnalazłam? 🙂

A może ktoś mógłby wykupić wyróżnienie na Lublin?

https://www.olx.pl/d/oferta/lagodna-niesmiala-mix-malamut-szuka-milosnika-spacerow-CID103-IDKJQa0.html

Zrobione, kupilam MAX i wyskoczylo mi takie info przy wyroznianiu:

Uwaga: wybrana opcja promowania przekracza termin ważności ogłoszenia. Pamiętaj o przedłużeniu ogłoszenia kiedy straci ważność, żeby promowanie mogło być kontynuowane.

 

Oby to nie bylo konieczne!🤞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 13:57, CZETKA napisał:

Zrobione, kupilam MAX i wyskoczylo mi takie info przy wyroznianiu:

Uwaga: wybrana opcja promowania przekracza termin ważności ogłoszenia. Pamiętaj o przedłużeniu ogłoszenia kiedy straci ważność, żeby promowanie mogło być kontynuowane.

 

Oby to nie bylo konieczne!🤞

Dziękuję 🙂

Screenshot_20211106-143829_OLXpl.jpg.04af4ca2c60673bb4d1697e65df00b3d.jpg

O odświeżanie dbam jak już przychodzi na to pora. Trzymam kciuki za odzew!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 18:54, pyra napisał:

???

Mam zdjęcia i filmiki od Ani, ale czasu brak, żeby je wstawić  😞  U Lumi nic nowego żyje sobie jak dotychczas.

Był jeden telefon i facet pytał czy to pies???  Czy nie pisałyście w ogłoszeniach, że to sunia?

Jak skończę aktualizację finansów psiaczków to zabiorę się za obróbkę zdjęć i filmików.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 20:01, elik napisał:

Był jeden telefon i facet pytał czy to pies???  Czy nie pisałyście w ogłoszeniach, że to sunia?

Oczywiście, że pisałyśmy, tylko wszystkie zapytania o Lumi są skrajnie idiotyczne napisane przez wtórnych analfabetów... aż nie chce mi się ich tutaj wrzucać. Np. ostatnio miałam przezabawną wiadomość łamaną polszczyzną, że ktoś chętnie weźmie Lumi na mięso i smalec. No żart, że boki zrywać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 20:07, Tyśka) napisał:

Oczywiście, że pisałyśmy, tylko wszystkie zapytania o Lumi są skrajnie idiotyczne napisane przez wtórnych analfabetów... aż nie chce mi się ich tutaj wrzucać. Np. ostatnio miałam przezabawną wiadomość łamaną polszczyzną, że ktoś chętnie weźmie Lumi na mięso i smalec. No żart, że boki zrywać.

A to rzeczywiście nawet szkoda o tym pisać (o takich zapytaniach)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Wam dziękuję kochane ciocie, że jesteście z Lumi. Pokazałam filmy mężowi, takie są optymistyczne i  wesołe, bardzo nas podniosły na duchu. Dziś ten dobry wieczór zawdzięczamy Tobie Aniu, Twoim filmikom. Zadarty ogonek, bieganie z innymi pieskami, szczekanie - widać, że Lumi jest szczęśliwa.

Nie jest już tą smutną wycofaną sunią. Bardzo Ci dziękuję, Aniu za wielkie serce, za to że dałaś Lumi dom i poczucie bezpieczeństwa. Po tych wszystkich tragicznych latach w schronie dziś Lumi czerpie garściami z życia.

Teraz trochę o mnie, niestety sytuacja jest poważna, nie będę na dogo, jeszcze nie wiem ile czasu. Nigdy nie sądziłam, że muszę znaleźć w sobie tyle siły, optymizmu i empatii, a także woli walki, żeby przeżyć kolejny dzień.

Dopiero teraz dostrzegam, jaka byłam zadufana, pewna siebie i swoich racji i nie zauważyłam, że swoimi wpisami mogłam zrobić komuś krzywdę. Teraz wiem, że nasze spory i przykre dyskusje nie powinny mieć miejsca, teraz mam czas na zastanowienie się nad sobą i relacjami z bliskimi, przyjaciółmi czy po prostu ze znajomymi. Dlatego przepraszam wszystkich, których kiedykolwiek uraziłam. Dostrzegam, że powinnyśmy się troszczyć nie tylko o psy , które są pod naszą opieką, bo to jest oczywiste, ale także o siebie nawzajem. Przekazujmy sobie dobrą energię i wsparcie, po prostu bądźmy dla siebie dobrzy,

Dlatego serdecznie Was dziękuję kochane ciocie, że nie zapominacie o Lumi, że jesteście z nią, wspierajcie. Przed Lumi jest  jeszcze wiele lat dobrego życia. Niech je przeżyje jak najlepiej.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zamówienie dla Lumi, uzgodnione z Wiosną

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Rocco uszy wołowe, naturalne w super cenie! - 10 sztuk      
         
 

Nr artykułu 994481.1

     
         
 

2x 13,40 PLN

 

26,80 PLN

 
         
         
         
  Josera SensiPlus - 15 kg      
         
 

Nr artykułu 31903.1

     
         
 

2x 169,80 PLN

 

339,60 PLN

 
         
         
         
  Pakiet próbny Wolf of Wilderness, uszy różne rodzaje - Uszy królicze (ok. 200 g, ok. 18 szt.)      
         
 

Nr artykułu 701851.3

     
         
 

2x 19,80 PLN

 

39,60 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

406,00 PLN

 
     
 
   
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2021 o 20:36, Tola napisał:

Zamówienie dla Lumi, uzgodnione z Wiosną

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Rocco uszy wołowe, naturalne w super cenie! - 10 sztuk      
         
 

Nr artykułu 994481.1

     
         
 

2x 13,40 PLN

 

26,80 PLN

 
         
         
         
  Josera SensiPlus - 15 kg      
         
 

Nr artykułu 31903.1

     
         
 

2x 169,80 PLN

 

339,60 PLN

 
         
         
         
  Pakiet próbny Wolf of Wilderness, uszy różne rodzaje - Uszy królicze (ok. 200 g, ok. 18 szt.)      
         
 

Nr artykułu 701851.3

     
         
 

2x 19,80 PLN

 

39,60 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

406,00 PLN

 
     
 
   

Wielkie dzięki Martusiu. Już notuję w finansach ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 20:01, elik napisał:

Mam zdjęcia i filmiki od Ani, ale czasu brak, żeby je wstawić  😞  U Lumi nic nowego żyje sobie jak dotychczas.

Był jeden telefon i facet pytał czy to pies???  Czy nie pisałyście w ogłoszeniach, że to sunia?

Jak skończę aktualizację finansów psiaczków to zabiorę się za obróbkę zdjęć i filmików.

Ludzie często nie czytają, patrzą na "obrazki" i ewentualnie nr telefonu 😞

U mnie skończyło się wyróżnienie, czekam na promocyjną zniżkę, żeby znów wykupić MAXI na wszystkie ogłoszenia.

Na Fb miałam pytanie o Białą ( tak ja na początku ogłaszałam na stronie SHA z pięknym tekstem maarit), odpowiedziałam linkiem do ogłoszenia OLX, może akurat....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...