Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Przez dłuższy czas że względu na chorobę męża będę bywać tylko sporadycznie na wątku. Wiosna i Elik będą bezpośrednio czuwały nad Lumi, za co im serdecznie dziękuję. Jeżeli będzie obiecujący telefon, to oczywiście napiszę. Poproszę Was bardzo, bądźcie z Lumi, wspierajcie ją, bo ja nie mogę. 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego dobrego, ZPP. Niech się unormuje u Ciebie, dużo zdrowia dla Męża.

Mnie olx wziął się za ogłoszenia, dzisiaj z mojego konta usunął 13 ogłoszeń szczeniąt (fakt - miałam na 4 miasta) oraz jedno Lumisiowe 😞 (miałam podwójnie zrobione). Przykro mi...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 20:51, Zagrodowy pies polski napisał:

Przez dłuższy czas że względu na chorobę męża będę bywać tylko sporadycznie na wątku. Wiosna i Elik będą bezpośrednio czuwały nad Lumi, za co im serdecznie dziękuję. Jeżeli będzie obiecujący telefon, to oczywiście napiszę. Poproszę Was bardzo, bądźcie z Lumi, wspierajcie ją, bo ja nie mogę. 

Mikuniu bądź spokojna, zajmuj się ważnymi dla Ciebie i Męża sprawami, a o Lumi się nie martw.  Będę z Wiosenką w kontakcie i co trzeba, będę zamieszczać na wątku.
Wszystkiego dobrego dla Was, zdrowia, siły i dobrych myśli. 

Link to comment
Share on other sites

Zagrodowy pp zajmuj się mężem bo w chorobie to bardzo potrzebne i ważne dla Niego. Życzę Wam zdrowia i siły.

O Lumi też się nie martw, jest przecież u Wiosny czyli w najlepszym dla niej miejscu. Elik i Wiosna będą dawały znać co u niej a my tu jesteśmy choć czasem jest cichutko, ale jesteśmy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 20:56, Tyśka) napisał:

Ostatnio miewam zapytania o Lumi na olx, ale takie że tylko szczeka mi opada, że tacy ludzie chodzą po świecie i chcą psa 😞

niestety, często chcą psa tacy, którzy mieć go nie powinni 😞

dobrze, że Lumi na dom czeka u Wiosny.... właściwie my czekamy, bo ona już zapewne uważa dom u Wiosenki za swój ❤️

Link to comment
Share on other sites

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty:

    20,00 zł od Dulska deklaracja  X  -  18.10.
    10,00 zł od Aska7
deklaracja  X  -  21.10.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1692416619_dziki.gif.9200d6f9edbff932002a62c1cc4fea77.gif     2050340008_dlaWaslove.jpg.88be2b856f936c71e478eedae9249529.jpg

oraz

  120,00 zł od Zagrodowy p.p. deklaracja  XI.2021 - II.2022  -  18.10.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty:

    10,00 zł od kikou deklaracja  XI  -  1.11.
    10,00 zł od Nesiowata  
2.11.
    20,00 zł od Ewa Marta deklaracja  XI  -  3.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy

                  931700936_kwiatki12.gif.4d8460f5a4cb3861b7add9cc151f908f.gif

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Lumi ma ogłoszenia na Warszawę, Białystok, Łódź i Poznań. Ode mnie miała na Bydgoszcz. Dzisiaj przeniosłam na Lublin, bo z Bydgoszczy miałam same głupie zapytania. W sumie Lumi ma 5 olxów. 

Czy ktoś jeszcze robił jakieś ogłoszenie, którego nie odnalazłam? 🙂

A może ktoś mógłby wykupić wyróżnienie na Lublin?

https://www.olx.pl/d/oferta/lagodna-niesmiala-mix-malamut-szuka-milosnika-spacerow-CID103-IDKJQa0.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...