Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Lumi jest wyjątkowa i będzie miała wyjątkowy domek i wyjątkowego opiekuna. Może to jeszcze nie ten.

21 minut temu, mari23 napisał:

Tylko dlaczego nie odbiorą lub nie zadzwonią, żeby poinformować o rezygnacji ???

No właśnie, przecież to najprostsze rozwiązanie. Tak czy siak wkrótce się wszystko wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisała ZPP wczoraj rano telefon odebrał tata zainteresowanego pana. Spytał w jakiej sprawie dzwonię a jak powiedziałam, że chodzi o pieska, którego chcą adoptować, powiedział "no tak". Pan jechał samochodem i nie mógł rozmawiać ale powiedział, że syn po południu oddzwoni. Jednak nie oddzwonił. Ja dziś, już po południu dzwoniłam, to nikt nie odbiera. Jeszcze jutro wyślę smsa z prośbą o kontakt ale coś marnie mi to wygląda...

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, AlfaLS napisał:

Tak jak pisała ZPP wczoraj rano telefon odebrał tata zainteresowanego pana. Spytał w jakiej sprawie dzwonię a jak powiedziałam, że chodzi o pieska, którego chcą adoptować, powiedział "no tak". Pan jechał samochodem i nie mógł rozmawiać ale powiedział, że syn po południu oddzwoni. Jednak nie oddzwonił. Ja dziś, już po południu dzwoniłam, to nikt nie odbiera. Jeszcze jutro wyślę smsa z prośbą o kontakt ale coś marnie mi to wygląda...

Zastanawiam się, dlaczego pan sam nie chce porozmawiać, wypytać o Lumi, opowiedzieć o sobie i rodzinie - przecież to oni  mieliby zajmować się suczką...

 W trakcie takiej rozmowy można też wiele spraw wyłapać - i tych pozytywnych i niepokojących. a Lumi wymaga jednak specyficznego podejścia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

dlaczego pan sam nie chce porozmawiać

Bo może ta niespodzianka nie byłaby taką sensowna niespodzianką, jak to sobie wyobrażał jego syn. Uszczęśliwianie kogoś żywym zwierzęciem w charakterze niespodzianki jest bardzo ryzykowne. 

Link to comment
Share on other sites

Może ja napiszę coś więcej :).

Dziś też nie odebrali ale choć oddzwonili na sms. Jednak zadzwonił ojciec zainteresowanego pana. Z rozmowy wyszło, że syn wyjechał na dwa m-ce za granicę a starsi państwo nie dadzą rady wychodzić z psem. A poza tym jest małe mieszkanie i pies to może raczej taki york lub czułała /przepraszam, nigdy nie wiem jak to się pisze.../ i to jak wróci syn...

Kiszka...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AlfaLS napisał:

Może ja napiszę coś więcej :).

Dziś też nie odebrali ale choć oddzwonili na sms. Jednak zadzwonił ojciec zainteresowanego pana. Z rozmowy wyszło, że syn wyjechał na dwa m-ce za granicę a starsi państwo nie dadzą rady wychodzić z psem. A poza tym jest małe mieszkanie i pies to może raczej taki york lub czułała /przepraszam, nigdy nie wiem jak to się pisze.../ i to jak wróci syn...

Kiszka...

Czyli jasna sytuacja, to nie ten domek. Jeszcze raz dziękuję i przepraszam, że Ci zajęłam czas. Po prostu pragnę znaleźć super domek dla Lumi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Czy mamy kogoś z samochodem, z okolic Ostrowa Wielkopolskiego lub Oleśnicy, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną. Bardzo sensowny telefon. 

ja mieszkam blisko Ostrowa WLkp, ale Oleśnica jest pod Wrocławiem...więc nie wiem...gdzie to ma być?

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, kiyoshi napisał:

ja mieszkam blisko Ostrowa WLkp, ale Oleśnica jest pod Wrocławiem...więc nie wiem...gdzie to ma być?

Pan podał adres 63-507 Kobyla Góra. Pan sympatyczny, dziecko 13 lat. Lumi miała być w domu z ogrodem. Mieli goldena, odszedł że starości. Nie niepokoi ich wiek i zachowanie Lumi. To była długa rozmowa. Czy miejsce jest daleko od Ciebie?  Masz szansę tam dojechać? Oczywiście pokryję koszty przejazdu. 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Pan podał adres 63-507 Kobyla Góra. Pan sympatyczny, dziecko 13 lat. Lumi miała być w domu z ogrodem. Mieli goldena, odszedł że starości. Nie niepokoi ich wiek i zachowanie Lumi. To była długa rozmowa. Czy miejsce jest daleko od Ciebie?  Masz szansę tam dojechać? Oczywiście pokryję koszty przejazdu. 

Jest kawałek. Ok 60 km ale trasa dobra, spokojnie mogę dojechac. Jednak z racji odległości musiałby to być wekend (najlepiej przyszły, jesli bardzo pilne to jutro) Chyba że jeszcze znajdziesz kogoś bliżej np z Ostrzeszowa?

Troche śledzę wątek Lumi ale też musiałabym bardzo dokładnie przygotować się na tą wizytę dlatego musiałabyś do mnie zadzwonić wszystko mi opowiedzieć o suni, o tym na co koniecznie musialabym zwrócić uwagę. W razie czego mój numer 605 886 434 od rana jestem dostępna z wyjątkiem 11-13 - mam wtedy adopcje

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Jest kawałek. Ok 60 km ale trasa dobra, spokojnie mogę dojechac. Jednak z racji odległości musiałby to być wekend (najlepiej przyszły, jesli bardzo pilne to jutro) Chyba że jeszcze znajdziesz kogoś bliżej np z Ostrzeszowa?

Troche śledzę wątek Lumi ale też musiałabym bardzo dokładnie przygotować się na tą wizytę dlatego musiałabyś do mnie zadzwonić wszystko mi opowiedzieć o suni, o tym na co koniecznie musialabym zwrócić uwagę. W razie czego mój numer 605 886 434 od rana jestem dostępna z wyjątkiem 11-13 - mam wtedy adopcje

 

Dziękuję bardzo. Wysyłam Ci dokładny adres i tel. Zadzwonię. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mari23 napisał:

Boss jaka piękność. Gdyby nie ta odległość to już bym po nią był. Ale niestety jesteśmy z południa wielkopolski, strasznie daleko

Taką wiadomość dostałam na OLX.... zachęciłam do zadzwonienia mimo tej odległości.

Płd Wielkopolski to znowu moje rewiry :))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...