Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

11 godzin temu, Poker napisał:

Piękne ujęcie, aż serce się raduje...

 

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Same roześmiane mordki!

Prawda?...,aż tak lżej na duszy jak spojrzy na takie zdjęcie psów po przejściach:)
Tylko,że trochę to jest zdjęcie "przypadku" i rzeczywistość jest, by nie powiedzieć lekko inna:)

Psiaki cudne,radosne,zrelaksowane,i nawet ten najmniejszy "kosmita" się uśmiecha:)- ależ miło było móc patrzeć na żywo!
Przerażenia żadnego rzecz jasna nie ma,wyglądają na najnormalniejsze w świecie, i nikt z boku by nie powiedział,że mają jakiekolwiek problemy,czy że jest im źle.


Najgorzej może nie mają,ale te uśmiechy to nie są szczere z wielkiego zadowolenia bo np.mnie mają z boku:), na mój widok żaden z blondasków nie ucieszył się jeszcze nigdy (maluch zaczyna na wózek ,a delikatnie Lumi na widok smyczy zaczyna). Przy mnie jeszcze tylko w niektórych sytuacjach oboje są wyluzowani i nie jest to na porządku dziennym ,ani żadną normą.
W sumie to pierwszy raz,że się tak wszyscy mocno "stłoczyli" do kąta i wyglądają jak zgrana paka,a przyjaźni pomiędzy wszystkimi też jeszcze nie ma- jedynie tolerują i akceptują wzajemnie.
 Powodem tego "szczęścia" na pyszczkach był oczywiście upał......a relaks prawdziwy,bo ja w drugim kącie siedziałam zajęta swoimi sprawami dłuższą chwilę bez ruchu.

Przez upał każdy bez sił i chciał w cień na piach w jamy, gdzie Lumi sobie zrobiła,najpierw przetasowywali się i jakoś poukładali sobie.

Ale ciekawe ujęcie raczej mi się udało uchwycić i życzyłabym sobie,żeby takie uśmiechy móc oglądać przy różnych zwykłych okazjach jak najszybciej.


Psiaki oddajemy do hoteli,dt,w różne miejsca i chcę Was bardzo mocno uczulić,żeby po kilku wstawionych zdjęciach nie oceniać czy psu w danym miejscu jest dobrze,czy jest tam szczęśliwy,zadbany,czy wybiegany.Proście o dłuższe filmy,zwracajcie uwagę na drobne szczegóły i wówczas ocenę łatwiej wyciągnąć,bo jak widać po tym zdjęciu łatwo o przynajmniej częściową zmyłkę tego "szczęścia" na pyszczku ,zwłaszcza latem.

 

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, WiosnaA said:

W sumie to pierwszy raz,że się tak wszyscy mocno "stłoczyli" do kąta i wyglądają jak zgrana paka,a przyjaźni pomiędzy wszystkimi też jeszcze nie ma- jedynie tolerują i akceptują wzajemnie.
 

Ale ciekawe ujęcie raczej mi się udało uchwycić i życzyłabym sobie,żeby takie uśmiechy móc oglądać przy różnych zwykłych okazjach jak najszybciej.

 

Wyglądają przecudnie we trójkę👌

Link to comment
Share on other sites

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty:

    20,00 zł  od Dulska   deklaracja  VI -  15.06.
    30,00 zł  od Zagrodowy pies polski   deklaracja  VIII -  16.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

134405361_dziki.gif.4ab273f53f4f56694133aac0969092ea.gif      1212177914_kwiatki15.jpeg.4b936423e1ea7ee235a792ebdadf0748.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Fajny widok jak leżą tak wszystkie w grupie :) Mam nadzieję,że to nie tylko z powodu cienia wszystkie się tam zebrały.

Oby te upały się skończyły bo nie lubię ich nie tylko ze względu na siebie. Szkoda mi zwierząt, które cierpią przez nie. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Zaraz poproszę Elik, żeby zwróciła pieniążki na Twoje konto. Serdecznie Ci dziękuję, że zabrałaś ją do fryzjera. Szczególnie w tę upały odczuwa dużą ulgę, bo miała strasznie dużo brudu i łoju w sierści. 

Proszę bardzo  🙂

Paragon

386215296_Lumiparagon.png.4c958b4d954ed8f2c9a71803b053d3f8.png

Przelew

2135565250_Lumiprzel_SPA.png.94b4180e10cd6317ab15cc7c55647357.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Fajny widok jak leżą tak wszystkie w grupie :) Mam nadzieję,że to nie tylko z powodu cienia wszystkie się tam zebrały.

Oby te upały się skończyły bo nie lubię ich nie tylko ze względu na siebie. Szkoda mi zwierząt, które cierpią przez nie. 

 

Myślę, że nie tylko z powodu cienia, a jeśli nawet, to ten cień jest dla nich okolicznością bardzo sprzyjającą zaprzyjaźnieniu :)  Lumi świadczy darmowe usługi "kopidołkowe", więc gromadka chętnie się z nich korzysta i przy okazji się zaprzyjaźnia :) Miód na serce taki widok, ale że jest tam ich więcej zakamuflowanych to też dopiero zobaczyłam po przeczytaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Lumi to inteligenta bestia:)

W jej zagrodzie, w tym kurniku za drugimi drzwiami trzymam podręczne smaki,drzwi zamykają się ciasno i tylko przyciskałam bez zaszczepki.Rano przyniosłam nową paczkę pasków z kaczki,które Lumi uwielbia.Przydział do porannej lekcji dostali ,a resztę tam schowałam.Psy odpoczywały,Lumi również,a ja poszłam do ogródka przy domu.Słyszę jakiś stukot,zerknęłam,że Marcel z Majką swoje tańce zaczęli,robię więc dalej,słyszę szelest,no ale przekonana,że to Majeczka.Myślę, idę jednak zerknę,bo szuranie jakieś mocne, zobaczę co robią.Zaglądam i oczom nie wierzę:)...u Lumi na wybiegu peeeełna stołówka i ona stoi zadowolona :)....Dama otworzyła sobie te kurnikowe drzwi,wyniosła wszystkie dobroci na trawę i stół szwedzki zrobiła:)....leży worek z uszkami,2 paczuszki drobnych trenerek,papierowa torba z wkrętami,opakowanie trykotek,opakowanie Rumentabsu,wiaderko po żwaczach (wcześniej zjedli) i poranne opakowanie Rinti pasków z kaczki.

 Zjadła całą paczkę tych Rinti ,bo te są jej najpyszniejsze i stoi przy worku z małymi uszkami :),które też uwielbia.Na szczęście kilka ich może zjadła,bo w worku uszek dużo było.Trenerki i cała reszta leżało .
I tak porządziła Dama dziś sobie:)...szkoda,że nie miałam telefonu przy sobie jej stół nagrać:)...ale po chwili znów próbowała otworzyć:)

 

  • Like 12
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A to dobre, uśmiałam się czytając. Lumi jest inteligentna co pokazała wyraźnie. Ale przynajmniej wiesz Wiosno co jej najlepiej smakuje i nie martwisz się że jest niejadkiem. Na filmiku Lumi wydaje się być zadowolona z siebie, pokazuje Ci jak potrafi sobie radzić. Chyba musisz zmienić skrytkę bo ta już spalona

Super ta nasza Dama Lumi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...