Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty:

               10,00  -  Radek  bazarek imienny  -  7.05
  10,00  -  Aska7  deklaracja V -  10.05.
  84,00  -  kiyoshi  z bazarku  -  10.05.
   
  10,00  -  Nesiowata  -  10.05.
  10,00  -  KrystynaS   deklaracja V -  13.05.

  

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

1874649985_dziki.gif.77b039ce890d071147e593fc02f5c424.gif          492390340_dlaWaslove.jpg.b2213db4d099a5385bc8e7e0db887ac8.jpg

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Jo37 napisał:

A dałabyś linka do tej sprzedaży. Zainteresowały mnie sadzonki.

15.05.2021 pierwsza garażówka ale mała, tylko dwa stoiska w Komorowie.

https://www.facebook.com/photo?fbid=1119362325229751&set=a.152047025294624

22.05.2021 druga garażówka duża, około 30 stoisk i licytacja w Michałowicach.

https://www.facebook.com/events/477767040008940?acontext={"action_history"%3A[{"surface"%3A"page"%2C"mechanism"%3A"page_admin_bar"%2C"extra_data"%3A"{\"page_id\"%3A224246785132260}"}%2C{"surface"%3A"events_admin_tool"%2C"mechanism"%3A"recommended_actions"%2C"extra_data"%3A"[]"}]%2C"has_source"%3Atrue}

29.05.2021 trzecia garażówka - jeszcze nie ma plakatu.

Garażówki są ok. 20 km od Pałacu Kultury,  jedzie się Al. Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa. Sadzonek nie wysyłam pocztą. Mam jeszcze inne fanty. Gdybyś jechała na garażówki , to daj znać.

Link to comment
Share on other sites

Lumi jak na staruszkę to jest całkiem sprawna: potrafi wskoczyć z gracją na budę, a z niej na półkę w murze. Dzięki temu może wyglądać przez okno. Wyjaśniło się więc jak to kiedyś dziwnym trafem okno "się samo" uchyliło (okna są uchylne od góry, trzeba tylko przesunąć klamkę).

 

No to czas na pierwsze rozliczenie:

-390 zł hotelowanie 14.04-13.05 (zniżka ze względu na karmę)

-112 zł transport z Zamościa do weta i do hotelu

-92,20 zł koszty wet (odrobaczenie, badanie, szczepienie)

-16 zł Fiprex

-20 zł drugie odrobaczenie

Stan konta na 13 maj wynosi -630,20 zł.

 

Czyli na tę kwotę wystawię rachunek na Fundację ZEA.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Murka napisał:

Lumi jak na staruszkę to jest całkiem sprawna: potrafi wskoczyć z gracją na budę, a z niej na półkę w murze. Dzięki temu może wyglądać przez okno. Wyjaśniło się więc jak to kiedyś dziwnym trafem okno "się samo" uchyliło (okna są uchylne od góry, trzeba tylko przesunąć klamkę).

 

No to czas na pierwsze rozliczenie:

-390 zł hotelowanie 14.04-13.05 (zniżka ze względu na karmę)

-112 zł transport z Zamościa do weta i do hotelu

-92,20 zł koszty wet (odrobaczenie, badanie, szczepienie)

-16 zł Fiprex

-20 zł drugie odrobaczenie

Stan konta na 13 maj wynosi -630,20 zł.

 

Czyli na tę kwotę wystawię rachunek na Fundację ZEA.

Tak, dziękuję za fakturę, na szczęście na koncie ZEA mamy pieniążki.

Murko, czy zapoznawałaś już Lumi z innymi psami? Czy jest szansa sprawdzenia jaki jest jej stosunek do kotów? Na imprezach już będę ją proponować do adopcji i chciałabym wiedzieć o niej jak najwięcej.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Lumi jak na staruszkę to jest całkiem sprawna: potrafi wskoczyć z gracją na budę, a z niej na półkę w murze. Dzięki temu może wyglądać przez okno. Wyjaśniło się więc jak to kiedyś dziwnym trafem okno "się samo" uchyliło (okna są uchylne od góry, trzeba tylko przesunąć klamkę).

 

No to czas na pierwsze rozliczenie:

-390 zł hotelowanie 14.04-13.05 (zniżka ze względu na karmę)

-112 zł transport z Zamościa do weta i do hotelu

-92,20 zł koszty wet (odrobaczenie, badanie, szczepienie)

-16 zł Fiprex

-20 zł drugie odrobaczenie

Stan konta na 13 maj wynosi -630,20 zł.

 

Czyli na tę kwotę wystawię rachunek na Fundację ZEA.

"Panienka z okienka" :)  Sprytna i zręczna dziewczynka, słowo "staruszka" nijak do niej nie pasuje :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A ja przejrzałam cały wątek dwa razy i nie mogę znaleźć zdjęć Lumi z pieskiem Popo....przecież je tu widziałam....czy coś pomyliłam?  Chciałam pokazać koleżance z pracy, bo pytała o Lumi, widzę, że poruszyła jej serce...

Stosunek do kotów i mnie ciekawi, bo oni mają dwa koty w domu i parę "dochodzących" dokarmianych. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mari23 napisał:

A ja przejrzałam cały wątek dwa razy i nie mogę znaleźć zdjęć Lumi z pieskiem Popo....przecież je tu widziałam....czy coś pomyliłam?  Chciałam pokazać koleżance z pracy, bo pytała o Lumi, widzę, że poruszyła jej serce...

Stosunek do kotów i mnie ciekawi, bo oni mają dwa koty w domu i parę "dochodzących" dokarmianych. 

Nic nie wiem o piesku Popo, chyba tylko Tola może odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Nic nie wiem o piesku Popo, chyba tylko Tola może odpowiedzieć.

Wydawało mi się, że Murka wrzuciła zdjęcia Lumi z mniejszym pieskiem i pisała, że sunia pomaga jej w socjalizacji wycofanego Popo, a mały ją uwielbia i wszędzie za nią chodzi...ale teraz do mnie dotarło, że to Andrea ( też zamojszczanka) była, nie Lumi...ech, ja już chyba "w piętkę gonię" ;)

edit:

Opowiadając z zapałem o cudnej Lumi nie pomyliłam wątków, tylko jakoś dziwnie skojarzyłam Lumi i te fotki z Popo i szukałam, jak..ech :( źle ze mną....tego szukałam:

ppoo1.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mari23 napisał:

Wydawało mi się, że Murka wrzuciła zdjęcia Lumi z mniejszym pieskiem i pisała, że sunia pomaga jej w socjalizacji wycofanego Popo, a mały ją uwielbia i wszędzie za nią chodzi...ale teraz do mnie dotarło, że to Andrea ( też zamojszczanka) była, nie Lumi...ech, ja już chyba "w piętkę gonię" ;)

edit:

Opowiadając z zapałem o cudnej Lumi nie pomyliłam wątków, tylko jakoś dziwnie skojarzyłam Lumi i te fotki z Popo i szukałam, jak..ech :( źle ze mną....tego szukałam:

Dla pocieszenia powiem Ci, że nie tylko Ty tak masz  :)    Teraz prawie równocześnie założonych zostało tyle wątków pomocowych piesków, które zabrałyśmy ze schronów, że nie trudno o pomyłkę  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Są nowe wpłaty dedykowane Lumi, bardzo dziękujemy kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

Zbigniew S. Głogoczów - 100 zł (26.04.)

malti - 50 zł (28.04.)

Kasia K. Pęcice - 30 zł (11.05.)

Ula Ś. Szczecin -  30 zł (11.05.)

Anna P. Michałowice - 100 zł (12.05.)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, dlaczego post skopiował mi się tyle razy. Nie mogę usunąć powtarzających się postów:(:( Może ktoś zna sposób.

Wczoraj rozmawiałam z Murką i doszłyśmy do wniosku, że Lumi trzeba wystawić do adopcji.

Lumi na Murkę nie reaguje, wołana nie przyjdzie do ręki, smaczków nie bierze. Gdyby ją spuścić ze smyczy na spacerze na pewno nie wróciłaby do Murki choć może wróciłaby do kojca. Z drugiej strony jednak widać , że pozytywnie reaguje na Murkę, bo się jej nie boi. Natomiast chowa się na na widok innych osób, które zobaczy po raz pierwszy np. córki Murki. Chowa się też i bardzo się boi wszystkich niespodziewanych odgłosów, krzyków czy nawet niespodziewanego ruchu. Spacery są coraz lepsze, krąży wokół Murki, spokojnie się załatwia. Widać, że czeka na spacery, bo popiskuje. Często też wskakuje na budę.

W przyszłym tygodniu czeka nas trasa do Zamościa i jeśli Murka się zgodzi, to odwiedzę Lumi.

Dlatego bardzo poproszę o pomoc w napisaniu ogłoszenia i w ogłoszeniach, bo ja nie bardzo to potrafię. Tysiu, mogłabyś napisać tekst? I Alaskan, czy byłabyś tak dobra i pomogła w ogłoszeniach Lumi?

Pieniążki na ogłoszenia chyba można wziąć z Fundacji ZEA, jak myślisz Tolu? 

Link to comment
Share on other sites

Alaskan Mallemute napisała, że  ogłosi. Serdecznie dziękuję. 

Jak myślicie, czy na początek Warszawa, Kraków, Lublin wystarczy czy dać więcej miast. Nie wiem też jaki pakiet wybrać, bo chciałabym jak najlepszy. Kompletnie nie mam doświadczenia w ogłaszaniu.

Tolu czy mogłabyś podpowiedzieć jak to zrobić, żeby za ogłoszenia i wyróżnienia można było zapłacić z konta ZEA?

 

17 minut temu, Tyśka) napisał:

Chętnie ogłoszę, ale na razie mam bardzo intensywny czas w pracy... mogę ogłosić dopiero za 2 tygodnie, w tym i najbliższym tygodniu mogę nie dać rady :(. Pomyślę nad opisem.

Tysiu, dziękuję bardzo za chęci, na pewno za dwa tygodnie nowy opis dobrze podziała jak będziemy ją ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Nie wiem, dlaczego post skopiował mi się tyle razy. Nie mogę usunąć powtarzających się postów:(:( Może ktoś zna sposób.

Pewnie długo czekałaś na pojawienie się postu na wątku i klikałaś kilka razy w =Odpowiedz= Jak post pojawił się, to od razu tyle razy, ile razy kliknęłaś w =Odpowiedz=

Usunąć postu nie da się. Może to zrobić tylko mod, ale ich już chyba nie ma, bo nie pojawiają się.  Można jedynie edytować post i usunąć jego zawartość. Można coś napisać w miejsce poprzedniego tekstu np =Dubel=  ale całkiem usunąć postu nie można.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...