Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Ogromnie tego życzę Lumi, aby znalazła dom z polecenia, wśród znajomych. :) Jeżeli jednak się nie uda to wyślij mi sms'a, ogłoszę z miłą chęcią. Lumi jest cudowna, od dawna siedziała głęboko w moim sercu. Cieszę się, że wyszła na wolność... ale nie mam możliwości adoptowania tak dużego psiaka, muszę zatrzymać się na maleńtasiu do 8kg. :(

Serdecznie dziękuję Tysiu. Nie piszę, bo jestem bardzo zajęta. Współorganizuję trzy garażówki w maju. Na każdej będzie wyprzedaż sadzonek, z których dochód zostanie przekazany dla Lumi. Kolega bezpłatnie zaprojektuje plakat ze zdjęciem Lumi, będziemy ją ogłaszać w mojej miejscowości. Drugi kolega podarował nowy transporterek i legowisko dla psa. Więc w trakcie garażówki zrobimy licytację. 

Zrobiłam też wydarzenie na FB

https://fb.me/e/LFOYCveW 

zapraszam do udostępniania i wpłat 😊

Czekam na info od Murki w sprawie wyników badań Lumi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

:) Bardzo prosze o numer konta dla Lumi- z bazarku uzbierało sie dla białaski 84 zł ::)

prosze o konto a potem o potwierdzenie na watku jak dotrą :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/353396-ciuszki-mniejsze-i-większe-zasłonki-i-bieżniki-dla-staruszków-z-zamością-koniec-rozliczam/page/3/

 

Serdecznie dziękuję, każdy grosik jest bardzo ważny dla Lumi, bo nie wiemy czy zdrowa i jak pójdzie adopcja. Może długo być w hoteliku. Elik jak tylko wejdzie na wątek, to zaraz wyśle. 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty:

 

              50,00  -  CZETKA -  2.05
  10,00  -  mari23  deklaracja V -  4.05.
  20,00  -  Ewa Marta  deklaracja V -  4.05.
   
100,00  -  teresaa118  deklaracja V-VI -  5.05
  10,00  -  Nesiowata  -  5.05.
  10,00  -  kikou   deklaracja  V -  5.05.
  10,00  -  koja   deklaracja  V -  6.05.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1353809619_dziki.gif.d48c659501b96e5d2d03e233eda27f0e.gif     618144471_dlaWaslove.jpg.358e2bbedf22c687e9f373bc6ea4f352.jpg

 
  •  
Link to comment
Share on other sites

U Lumi wszystko ok; chodzi na spacerki, na których pięknie załatwia potrzeby, ma apetyt. Niestety nadal nie podejmuje smaczków z ręki, czasem tylko powącha lub mlaśnie językiem. Zjada dopiero kiedy jej zostawię w boksie i sobie pójdę. Nadal nie szczeka, ale czasami tylko cicho wyje. Często też już popiskuje czekając na spacer.

Kwestię psiego towarzystwa dla Lumi pokrzyżował mi powrót z adopcji suni; przez to psiaka, którego chciałam z Lumi zapoznać, musiałam przenieść do domu, a na jego miejsce ulokowałam sunię, która wróciła. 

Na pewno spróbuję z jakimś psiakiem ją wyprowadzić. Póki co Lumi zdaje się w ogóle nie zauważać innych psów.

Na badanie krwi pojadę za tydzień, bo psiowóz ma małą awarię i póki się tego nie zreperuje, to bez pilnej potrzeby nim nie jeździmy. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

Niestety nie dostałam numeru konta :( czy to będzie te sam co z bazarku imiennego?

Przepraszam bardzo   1399900076_przepraszam1.png.823f7639f3bd89b8219500744a3c435f.png 

Wczoraj (a właściwie już dzisiaj) aktualizowałam finanse dziesięciu psiaczków do drugiej w nocy. Nic nie czytałam, tylko pisałam kto, ile, kiedy wpłacił. Rano pojechaliśmy na działkę i dopiero teraz doczytała, że prosisz o nr konta. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Rano pojechaliśmy na działkę i dopiero teraz doczytała, że prosisz o nr konta. Przepraszam.

spoko, nic się nie stało. ZPP juz podesłała konto, wpłata poszła, jak będzie u Was to bardzo prosze tylko o potwierdzenie na wątku bazarku <3

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

spoko, nic się nie stało. ZPP juz podesłała konto, wpłata poszła, jak będzie u Was to bardzo prosze tylko o potwierdzenie na wątku bazarku <3

Oczywiście, jak zameldują się na koncie Lumii, to z przyjemnością potwierdzę na bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2021 at 9:20 PM, Zagrodowy pies polski said:

Serdecznie dziękuję, każdy grosik jest bardzo ważny dla Lumi, bo nie wiemy czy zdrowa i jak pójdzie adopcja. Może długo być w hoteliku. Elik jak tylko wejdzie na wątek, to zaraz wyśle. 

Gdyby coś to matka chrzestna też zawsze pomoże🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wiem, że wiele psów nie lubi dotykania głowy ale moje wszystkie, a mam je ponad 53 lata uwielbiały przytulanie głowy i glaskanie jej, może to kwestia ogromnego zaufania do nas. Ta moja ostatnia para średnich pinczerów wręcz domaga się przytulania i głaskania po glowie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

hallo, prosze o korekture, pan andrzej to ja

Przepraszam Droga Teresko   353696331_przepraszam1.png.d3e2a3a0b31dea417c6440d537e968e0.png     już poprawiam.  To już tak jest, że jak czegoś od razu nie zrobię, to mi się zdarza zapomnieć.

EDIT

Poprawione.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Zaczynam organizację trzech garażówkę w maju. Dochód pójdzie na Lumi. Gmina się włączyła i wydrukuje plakaty i ulotki o Lumi. 

Super ❤️ ale Lumi ma szczęście, że tylu ludzi o niej myśli ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Zaczynam organizację trzech garażówkę w maju. Dochód pójdzie na Lumi. Gmina się włączyła i wydrukuje plakaty i ulotki o Lumi. 

Gratuluję pomysłu i jego realizacji! Super! :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, KrystynaS napisał:

Zagrodowy pp masz dużo dobrych pomysłów jak zabezpieczyć finansowo psy nad którymi sprawujesz pieczę. Z Tobą Lumi bieda nie grozi.

A co tam słychać dobrego u Lumi, jak się czuje w hotelu a może jakieś postępy poczyniła.

Dziękuję, opisuję swoje akcje dot. zbierania pieniędzy dlatego, że  może przy innych, szczególnie niedofinansowanych biedach można wykorzystać te pomysły,  nie ograniczając się do zbierania pieniędzy na dogomanii. 

 Co do Lumi, to proszę Murkę tak z raz na tydzień o info, ponieważ nie ma nic niepokojącego ani też zachowanie Lumi się nie zmienia. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś kończy się wydarzenie Lumi na FB, mam nadzieję, że Tola pod koniec przyszłego tygodnia (nie wcześniej, bo ludzie będą wpłacać i po zakończeniu wydarzenia) znajdzie czas, żeby uaktualnić finanse Lumi.

https://www.facebook.com/events/1165720663872795/?acontext={"event_action_history"%3A[{"mechanism"%3A"your_upcoming_events_unit"%2C"surface"%3A"bookmark"}]}

Ponadto na garażówki kolega zaprojektował plakat a Gmina wydrukuje takie plakaty i ulotki, które wolontatiusze ze szkoły podstawowej będą rozdawać ludziom. Koło Gospodyń Wiejskich będzie sprzedawało sadzonki i jedzenie i odbędzie się licytacja (fanty dali dobrzy ludzie). Nie spodziewam się dużych kwot, bo czasy są ciężkie i frekwencja może być mierna ale trochę się zbierze. 

 

Lumi_A3.pdf

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...