Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Proszę drapać za uchem - mówi sunia. Bo przy ręce na wierzchu głowy uszy idą w bok, łapy przypadają pokornie. Ona bardzo prosi o  czułości, ale o inne miejsce głaskania:-)

Głaskanie po głowie jako jedyne powoduje, że sunia się nadstawia i przybliża do mnie. 

Przy czochraniu po boku jest napięta i wycofuje się. 

lumi12.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, CZETKA napisał:

Śliczności ❤️

 

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Lumi ma wygląd zapierający dech w piersiach :) Jeśli trzeba i jest już gotowa to chętnie ją ogłoszę.

To prawda, śliczności, przecudna, kochana Lumi <3

Ja też się do ogłaszania przyłączę, Lumi bardzo, bardzo mi na sercu leży <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

 

To prawda, śliczności, przecudna, kochana Lumi <3

Ja też się do ogłaszania przyłączę, Lumi bardzo, bardzo mi na sercu leży <3

Tysiu, Mari, dziekuję za chęci ogłaszania. Mari liczę tak w głębi serca, że Twoi sąsiedzi zdecydują się przygarnąć Lumi. Jeżeli nie zdecydują się, to w trakcie o organizowanej przeze mnie garażówki spróbuję znaleźć jej rodzinę w mojej okolicy. Jeżeli nie znajdę jej rodziny, to wtedy zaczniemy ją ogłaszać na olyx. Marzy mi się, żeby Lumi trafiła do rodziny emerytów, którzy będą mieli czas dla niej, którzy ją pokochają taką jaka jest. Żeby miała ogródek i spokój, spanie w domu. 

Nie będzie łatwe znalezienie takiej rodziny ale wierzę, że się uda. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tola said:

Fajne masz te chrześnice, żeby tylko jeszcze Suvi odnalazła się  w nowym miejscu.

Bardzo fajne!❤️

Wierzę, że Suvi się przełamie i zaufa, codziennie zagladam z nadzieją na jakiś malutki kroczek do przodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, CZETKA napisał:

Bardzo fajne!❤️

Wierzę, że Suvi się przełamie i zaufa, codziennie zagladam z nadzieją na jakiś malutki kroczek do przodu.

Ja też codziennie z nadzieją zaglądam do Suvi, tak bardzo mi jej żal. Za to Lumi robi postępy i coraz lepiej sobie radzi.

Naprawdę fajne te Twoje chrześnice <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Isiak napisał:

Elu przelałam 20 zł...

Zgadza się  :P)  Tak mam zapisane w Excelu., Inaczej nie zgadzałoby się stan w banku i w poście rozliczeniowym, a się zgadza. W poście rozliczeniowym jest 20,00 zł. w bieżących postach, dla szybszego zapisywania robię kopiuj, wklej i zmieniam co trzeba. Tu nie zmieniłam kwoty.

Bardzo dziękuję za czujność.

 

               120,00     mgog   IV.2021 - III.2022 28.04.  
                 20,00    Isiak   V 29.04.  
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2021 o 14:43, Zagrodowy pies polski napisał:

Tysiu, Mari, dziekuję za chęci ogłaszania. Mari liczę tak w głębi serca, że Twoi sąsiedzi zdecydują się przygarnąć Lumi. Jeżeli nie zdecydują się, to w trakcie o organizowanej przeze mnie garażówki spróbuję znaleźć jej rodzinę w mojej okolicy. Jeżeli nie znajdę jej rodziny, to wtedy zaczniemy ją ogłaszać na olyx. Marzy mi się, żeby Lumi trafiła do rodziny emerytów, którzy będą mieli czas dla niej, którzy ją pokochają taką jaka jest. Żeby miała ogródek i spokój, spanie w domu. 

Nie będzie łatwe znalezienie takiej rodziny ale wierzę, że się uda. 

Ogromnie tego życzę Lumi, aby znalazła dom z polecenia, wśród znajomych. :) Jeżeli jednak się nie uda to wyślij mi sms'a, ogłoszę z miłą chęcią. Lumi jest cudowna, od dawna siedziała głęboko w moim sercu. Cieszę się, że wyszła na wolność... ale nie mam możliwości adoptowania tak dużego psiaka, muszę zatrzymać się na maleńtasiu do 8kg. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...