Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

W dniu dzisiejszym tj. 14.04.  na konto Białej Damy wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od kikou   na transport - zostanie przekazane na konto uxmal
  •     110,00 zł  od Onaa   deklaracja  IV - VIII
  •      10,00 zł  od mari23   deklaracja  IV 
  •      10,00 zł  od kukou   deklaracja  IV 
  •      20,00 zł  od Nesiowata  
  •      20,00 zł  od Isiak   deklaracja  IV 
  •      20,00 zł  od Tianku   deklaracja  IV 

Bardzo serdecznie dziękujemy

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, agat21 napisał:

A jak ją wet ogólnie ocenił? Jest ok? 

Na oko wygląda na zdrową, uszy czyste, osłuchowo w porządku.

Zjadła już i napiła się wody. Spacer to na razie koszmar, szarpie i ciągnie, próbuje się chować w zakamarki; plus taki, że chętnie wchodzi (wciąga mnie) do swojego boksu.. Często próbuje przegryźć smycz. Na razie wzbraniam się przed stosowaniem łańcuszka, tylko używam grubej plecionej parcianki, na której ledwo widać jej usilne próby gryzienia. Są niestety momenty, że gryzie tę smycz z taką zaciętością, że kaleczy sobie język (lub cokolwiek innego, w każdym razie krew się pojawia) :(  Jej się to pewnie z hyclem kojarzy:( Mam nadzieję, że z każdym wyjściem będzie lepiej. Wieczorem już były momenty, że się uspokajała.

Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście, że jest zdrowa. I że apetyt ok. A rany na psychice też się zaleczą. Szybko zobaczy, że nic złego jej nie grozi. To prowadzenie na smyczy to pewnie nawet nie tyle z hyclem się kojarzy, bo to wieki temu, ale z "obsługą" schronu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Nesiowata napisał:

Ciekawe jak Dama noc spędziła.

Pewnie spała "snem sprawiedliwego" na swoim "własnym" miejscu, bezpieczna i spokojna. Gorzej będzie ze spacerem na smyczy, ale powoli zacznie smycz właśnie z przyjemnym spacerem kojarzyć.

Z bazarku imiennego wszystko wskazuje, że będzie miała na imię Atma, ale w ostatniej chwili może się jeszcze jakiś "czarny koń" ujawnić ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Potrzymam kciuki za Białą,...Damą zapewne niedługo się stanie.

ZPP, zdrowiejcie Kochani!

Dziękuję Wiosenko, niestety wczoraj znowu ja dostałam temperatury i czekam dziś na lekarza. W dodatku u nas już kolejny dzień leje i jest bardzo zimno. No, masakra:(

Ciągle zastanawiam się nad sunią. Nie mogę sobie wytłumaczyć jak to się stało, że przez tyle lat nie została zauważona i wystawiona do adopcji nawet na stronie schroniska. Przecież jako trzy, czteroletni pies musiała być piękna i bardzo adopcyjna.

Całą młodość spędziła za kratami. Mam nadzieję, że Murka ją ogarnie i sunia jeszcze znajdzie domek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Może dziś uda mi się wpłacić, ale pp 19 bo w pracy jestem i jak będę miała siłę bo na antybiotyku jadę i jakoś nie chce mi przejść:(.

Dziękuję bardzo:):):)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ciekawe jak Dama noc spędziła.

Dobrze spała, Murka później wszystko opisze i wrzuci zdjęcia suni

4 godziny temu, mari23 napisał:

Pewnie spała "snem sprawiedliwego" na swoim "własnym" miejscu, bezpieczna i spokojna. Gorzej będzie ze spacerem na smyczy, ale powoli zacznie smycz właśnie z przyjemnym spacerem kojarzyć.

Z bazarku imiennego wszystko wskazuje, że będzie miała na imię Atma, ale w ostatniej chwili może się jeszcze jakiś "czarny koń" ujawnić ;)

Zapraszam, bo jeszcze wszystko może się zmienić

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...