Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

5 minut temu, bou napisał:

cicho...ja też nie za bardzo,ale wiem jedno - trzy zamojszczaki wyjeżdzają z łagru! :)

A kto i do kogo - to sie okaże,jak juz zacumują :)

bou, dziewięć!!! A może 10....czekam na miejsce...

1. Bonus                                  -  kikou     -  Ewa Marta

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7

4. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7

3. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23 

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski

6. Jasna długowłosa                       - Szafirka   - Anula i Bogusik

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

bou, dziewięć!!! A może 10....czekam na miejsce...

Oooooooo! No powiedziałam,że to Feniks się odrodził.....ratując te biedactwa.Jesteście ciocie - wspaniałą ekipą z wielkimi serduchami...Los zawsze oddaje,to co my dajemy... Szacunek.

Pokerek sama doczyta,albo ją jutro uświadomię! :)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bou napisał:

cicho...ja też nie za bardzo,ale wiem jedno - trzy zamojszczaki wyjeżdzają z łagru! 🙂

A kto i do kogo - to sie okaże,jak juz zacumują 🙂

Tak w sumie to jedzie więcej bo i szara sunia szorstkowłosa, tych trzech i psiaki,które wybrały dziewczyny już wcześniej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Jeśli to łzy szczęścia, to na zdrowie:) To my dziękujemy, walczyłaś o niego od początku:)

zaglądam od rana do Bonuska.... nie mogę się nacieszyć, że już nie będzie tam bezradnie tkwił w jednym miejscu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

Deklaruje stała 10 zł. Od maja bo jestem poza krajem i tu nie mam możliwości wpłaty. Chesterek chyba już nie będzie potrzebowal wsparcia ...♥️

 

możesz od kwietnia ,a włpacisz całość potem 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

Deklaruje stała 10 zł. Od maja bo jestem poza krajem i tu nie mam możliwości wpłaty. Chesterek chyba już nie będzie potrzebowal wsparcia ...♥️

 

Bardzo Ci dziekujemy:) Chester już w swoim własnym domu, więc na pewno nie będzie potrzebował pomocy:) Zaraz wyślę numer konta. Założyłam oddzielne konto na psie wpłaty, żeby ciągle nie wypłacać i nie chować w kopertach w domu. Potem znowu wplacać, zeby gdześ zrobić przelew... 

 

Kochane, nie zacytuję wszystkich wpisów, ale bardo dziękuję, że jesteście:)

Bardzo dziękujemy jeszcze raz Kikou, że zgodziła się przyjąć Bonusa:) Bardzo dziękuję też Alaskan i Aska7 za naszą korespondencję i za to, że pomogłyście wybrać Bonusa. Alaskan napisała "Bierzcie go, wspólnie damy radę" Aśka też napisała, że przecież będziemy sobie nawzajem pomagać. W grupie zawsze raźniej:) 

Ja też deklaruję 30 zł stałej dla Bonuska. Mam w tej chwili kilka deklaracji i niestety chorą Barsiczkę. Koszty jej leczenia ocno nadszarpują budzet domowy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

No jak mi komornik w międzyczasie nie przyjdzie to tak .:,-) 

Ewa Marta zapisz proszę że ureguluje ok. 20 maj za kwiecień i maj razem bo  szybciej nie ma szans...

Napisałam od maja, a jak dojdzie z wyrównaniem za kwiecień, to zmienię:) 

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, od rana byłam wyjechana, ale już wróciłam i proszę o dopisanie do wykazu deklaracji moją znajomą Agnieszkę - 25,00 zł - 1/2 deklaracji Feniksa. Drugą połowę otrzyma drugi następca Feniksa Ucho.

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Kolejny zamojszczak po latach opuszcza schronisko i wyrusza pożyć lepiej, bezpieczniej i godniej do Kikou. Ma na imię Bonus:) i bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie.

Mamy już 11 szczęśliwców!!!!

. Bonus                                           -  kikou     -  Ewa Marta

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7

4. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7

3. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23 

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski

6. Jasna długowłosa                       - Szafirka   - Anula i Bogusik

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37

10. Makary                                        - Dexterka - agat21 

11. Runo                                            - Dexterka - Alaskan malamutte

Zapraszam na watek Runo

Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!! - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Jestem i ja, od rana byłam wyjechana, ale już wróciłam i proszę o dopisanie do wykazu deklaracji moją znajomą Agnieszkę - 25,00 zł - 1/2 deklaracji Feniksa. Drugą połowę otrzyma drugi następca Feniksa Ucho.

 

48 minut temu, Aska7 napisał:

Z całego serca Wam dziękujemy! Zaraz wyślę numer konta:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Jestem i ja, od rana byłam wyjechana, ale już wróciłam i proszę o dopisanie do wykazu deklaracji moją znajomą Agnieszkę - 25,00 zł - 1/2 deklaracji Feniksa. Drugą połowę otrzyma drugi następca Feniksa Ucho.

Dołożyłam jeszcze dyszkę i będzie po 30,00 zł dla obu następców Feniksa.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Dołożyłam jeszcze dyszkę i będzie po 30,00 zł dla obu następców Feniksa.

Ale cudnie, bardzo dzięujemy!!!

1 minutę temu, maarit napisał:

A może na FB go wrzucić? Ja nie ten teges...z tym.

Pomyślimy, jak już przyjedzie do hoteliku:)

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję się u Bonusa i bardzo cieszę się, że i przed nim spokojna, bezpieczna starość.

Tyle się dzieje, wspaniałe decyzje, wspaniali ludzi i to wszystko wprost niewiarygodne, a jednak się dzieje:)

Wpadam na chwilkę na kolejne wątki, muszę jednak na spokojnie to wszystko poskładać;) 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Zapisuję się u Bonusa i bardzo cieszę się, że i przed nim spokojna, bezpieczna starość.

Tyle się dzieje, wspaniałe decyzje, wspaniali ludzi i to wszystko wprost niewiarygodne, a jednak się dzieje:)

Wpadam na chwilkę na kolejne wątki, muszę jednak na spokojnie to wszystko poskładać;) 

 

W sumie dzisiaj można tylko latać po nowo zakładanych wątkach:) Tyle się dzieje, że nie ogarniam do końca:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...