Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Bonuskowe zasoby finansowe kurczą się szybko. Dzięki deklaracjom dobrych duszków nie leciały na łeb na szyję. Niestety deklaracji stałych mamy na połowę utrzymania Bonuska, dlatego już teraz zaczęłam poszukiwanie dofinansowania dla niego. Dzisiaj dostal aż 200 zł od Małgosi i Rafała. Dziękujemy z całego serca!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na prośbę Kikou zamówiłam karmę dla czterech psiaków. Między innymi dla Bonusa. Jego worek Brit care kosztował 183,24 zł.

Artykuł
Suma z VAT
1 x 314,80 zł
314,80 zł
1 x 377,80 zł
377,80 zł
3% zniżki-20,76 złStandardowa dostawa gratis
Cena razem z VAT671,84 zł
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 13:01, Ewa Marta napisał:

Bonuskowe zasoby finansowe kurczą się szybko. Dzięki deklaracjom dobrych duszków nie leciały na łeb na szyję. Niestety deklaracji stałych mamy na połowę utrzymania Bonuska, dlatego już teraz zaczęłam poszukiwanie dofinansowania dla niego. Dzisiaj dostal aż 200 zł od Małgosi i Rafała. Dziękujemy z całego serca!

 

Dnia 3.10.2022 o 18:48, Ewa Marta napisał:

Dziękujemy bardzo serdecznie mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska 🙂

Wpłaciłam też swoją stałą 30 zł za październik.

Postaram się coś jeszcze dorzucić do Bonuskowej skarbonki ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...