Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

46 minut temu, beataczl napisał:

 

Mnie  też.  I oby jedyny problem.... Na kiedy wet umówiony,  czy kikou coś pisała. 

Napisałam do kikou i poprosiłam, żeby coś napisała o Bonusku, wrzuciła zdjęcie. Zapytałam też o weta, bo oczka trzeba sprawdzić koniecznie. Myślę, że zrobi to po południu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Kasia mówiła, że Bonus to nie żadna ciamajda tylko chłopak z charakterem. Nauczył się sobie radzić w schronie (bo nie miał innego wyjścia) i daje radę pomimo ułomności.

Popatrz, a nie wyglądał na takiego za kratami. Ale to dobrze, bo może ma szanse na adopcję jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta Bonusika jest umówiona w pon.na 13,30.

Bonusik absolutnie NIE  jest ciamajdą, to spokojny, zrównoważony, naprawdę bystry piesek. Bardzo lubi człowieka i jest bardzo, bardzo słodki i  miły. Daje wszystko przy sobie zrobić.  Daje chętnie brzuszek do drapania. Idzie przy nodze jak się do niego mówi, ma dobry słuch.  Toleruje tez wszystkie psy, nie zaczepia, nie reaguje histerycznie, natomiast zaatakowany ,potrącony nawet niechcący reaguje bardzo mocno i zdecydowanie. 

Nie szczeka, jeszcze nie słyszałam żeby szczeknął.

Musi sam jeść, ponieważ kiedy kończy swoją porcję ma chęć odebrać jedzenie koledze. 

Jest taki madry, że jak mu niewygodnie jeść, przenosi sobie miskę z jedzeniem w inne miejsce. 

Jest dużym średniakiem więc stojąc na tylnych łapach sięga stołów i blatów w kuchni, z których ściąga wszystko co ma jakis ślad zapachu jedzenia. 

Jest moim zdaniem adopcyjny, ja uwielbiam takie bystrzaki i adoptowalym go bez mrugniecia okiem. :)

IMG_20210421_135337.jpg

IMG_20210421_135521.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Obawiam sie tylko że ze względu na wygląd ktoś moglby wpaść na pomysł aby go adoptować do pilnowania, a on po pierwsze nie szczeka, a po drugie chód ma już takiego starszego psa, szuka ciepełka żeby grzać kostki, a nie gdzieś na betonie leżeć

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kikou napisał:

Obawiam sie tylko że ze względu na wygląd ktoś moglby wpaść na pomysł aby go adoptować do pilnowania, a on po pierwsze nie szczeka, a po drugie chód ma już takiego starszego psa, szuka ciepełka żeby grzać kostki, a nie gdzieś na betonie leżeć

 

Kasiu, bardzo dziękujemy za wiadomości i piękne zdjęcia Bonusa:)

W życiu nie zdecydowałybyśmy się na jego adopcję bez dokładnego sprawdzenia domku. Poza tym musimy zaczekać, zobaczyć co ze stanem zdrowia, a dopiero potem podejmować decyzję. Teraz najważniejsze, że jest bezpieczny i że w końcu czuje trawę pod łapkami. Nadchodzi piękny czas dla psiaków, będą mogły być na powietrzu ile zechcą. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na bazarku transportowym dla zamojskich psiaczków uzbierała się nadwyżka, której 1/2 przypada Bonusowi.

Rozliczam...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł - Bazarek - Dogomania

Poproszę o nr konta na który mogę przelać 31,75 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Na bazarku transportowym dla zamojskich psiaczków uzbierała się nadwyżka, której 1/2 przypada Bonusowi.

Rozliczam...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł - Bazarek - Dogomania

Poproszę o nr konta na który mogę przelać 31,75 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy! Zaraz wyślę na PW numer konta. 

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze  że Bonusek się  otworzył i pokazał że świetnie  sobie radzi mimo  chorych oczków.  Nie musi siedzieć na środku boksu bez ruchu tylko ma trawkę,  opiekę bliskość człowieka,  weta kiedy potrzeba, dobre żarełko i .....na tą chwilę ma wszystko co psu potrzebne. A domku poszukamy

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, beataczl napisał:

Najważniejsze  że Bonusek się  otworzył i pokazał że świetnie  sobie radzi mimo  chorych oczków.  Nie musi siedzieć na środku boksu bez ruchu tylko ma trawkę,  opiekę bliskość człowieka,  weta kiedy potrzeba, dobre żarełko i .....na tą chwilę ma wszystko co psu potrzebne. A domku poszukamy

 

Lepiej tego ująć się nie dało :) Krótko, a ileż treści :)

Jak ja się cieszę, że Bonus ma właśnie to wszystko, na co zasługuje każdy pies...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2021 o 11:05, uxmal napisał:

Na bazarku transportowym dla zamojskich psiaczków uzbierała się nadwyżka, której 1/2 przypada Bonusowi.

Rozliczam...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł - Bazarek - Dogomania

Poproszę o nr konta na który mogę przelać 31,75 zł

Bardzo pięknie dziękujemy za wpłatę 31,75 dla Bonusa. Kasa już na jego koncie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...