Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

10 godzin temu, Tola napisał:

Zostały pieniądze ze zbiórki Feniksa na Ratujemy Zwierzaki. Nie uzbierała się cała kwota, bo zakończyłam ją w dniu śmierci staruszka. Teraz zebrane fundusze można wykorzystać na jego następców. 

 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Może na największe golasy z 12 - stki

Nie mam nic przeciwko, tylko to są pieniądze na badania, leczenie.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, maarit napisał:

Ellig podlinkuj  go od razu ,,co by" był gotowy. Taki trochę dziewczyński mi wyszedł.

Jakie wymiary może mieć banerek?  Ile może mieć wysokości?

Już podlinkowałam banerek, max wysokość 100 pikseli , max długość 300 pikseli .

Link to comment
Share on other sites

Kochani, są już pierwsze wpłaty dla Bonusa. 

Bardzo pięknie dziękujemy za wszystkie wpłaty:) Dotarła scheda po Feniksie, wpłata od maarit (miało być 120 zł za cały rok deklaracji, a jest 250!!!), wpłata od Gabim i Nesiowatej:) Poniżej dokładny wykaz. Zrobię go tak, żeby od razu wkleić do rozliczeń

12.04 - 1.080,12 zł - scheda po Feniksie 
12.04 - 250,00 zł - Maarit
12.04 - 50,00 zł - Gabim
12.04 - 20,00 zł - Nesiowata

Razem 1400,12 zł

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Onaa napisał:

Tego biedaczka milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0113 też mi było bardzo żal, cieszę się opuści schronisko. Konto takie samo jak kiedyś co wpłacalam na bazarku ? Jejki tyle się dzieje że można zginąć na dogo teraz :).

Dawno temu tak się właśnie toczyło tu życie. Człowiek nie nadążał czytać:) 

Bardzo dziękuję za chęć pomocy Bonuskowi. Konto nowe, założone specjalnie do psich rozliczeń:) Zaraz podam Ci na PW:)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Dawno temu tak się właśnie toczyło tu życie. Człowiek nie nadążał czytać:) 

Bardzo dziękuję za chęć pomocy Bonuskowi. Konto nowe, założone specjalnie do psich rozliczeń:) Zaraz podam Ci na PW:)

I właśnie tego dawnego "ducha dogo" obudził Fenisio....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Mam nadzieję, że da radę do soboty. 

biedunio do karceru na koniec trafił ;) ale sobota coraz bliżej, odliczamy.

A właśnie sobie uświadomiłam, że go zobaczę,  bo będę Misia odbierać....i zaś ryczę....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

biedunio do karceru na koniec trafił ;) ale sobota coraz bliżej, odliczamy.

A właśnie sobie uświadomiłam, że go zobaczę,  bo będę Misia odbierać....i zaś ryczę....

Marysiu nie płacz tylko szepnij jemu do ucha,  ze jedzie po lepsze życie. 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, maarit napisał:

Ponieważ Misio jedzie do mari23 to "teoretycznie" nie potrzebuje. Bonus to psiak bliski sercu mari23 więc "Misiowe wiano", które miał ode mnie obiecane, wysłałam- powiedzmy za nas obie. Jej na razie nie dajcie konta 😉 

Marysia konto zdobyła podstępem.  Chciala wplacic 20 zł dla Lolka i przy okazji 30 zł dostał Bonusik...

Link to comment
Share on other sites

Doszły dwie kolejne wpłaty dla Bonuska. Z całego serca dziękujemy Wam za Wasze serca, chęć wspierania tego niewidomego psiulka, choć tyle jest ich dookoła w potrzebie.

50 zł wpłaciła Anna GR i jest to wpłata poza zadeklarowanymi wpłatami miesięcznymi.
30 zł wpłaciła mari23, której od początku bardzo leżał na sercu los tego psiaka. 

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, maarit napisał:

Ponieważ Misio jedzie do mari23 to "teoretycznie" nie potrzebuje. Bonus to psiak bliski sercu mari23 więc "Misiowe wiano", które miał ode mnie obiecane, wysłałam- powiedzmy za nas obie. Jej na razie nie dajcie konta 😉 

a któż to spiskuje ;) ;)

21 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Marysia konto zdobyła podstępem.  Chciala wplacic 20 zł dla Lolka i przy okazji 30 zł dostał Bonusik...

tym biedakom kasy nigdy za wiele, zwłaszcza "na start"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Bonusika mamy kolejną wpłatę - 50 zl sprezentowała mu Onaa!!! Bardzo, bardzo dziękujemy!

Kochani, będzie mnie tu trochę mniej, ale nie zostawiajcie Bonusa bez wsparcia i dobrej energii. Moja sunia prawie 14-letnia Barsiczka jest w bardzo złym stanie, weterynarz rozważa eutanazję. Dostała jeszcze dzisiaj uderzeniową bombę, która ma ją postawić na łapki, ale mój wet nie pozostawia mi złudzeń i mówi, że te leki są bardziej dla mnie, żebym miała poczucie, że zrobiłam absolutnie wszystko dla niej. Mimo transfuzji zrobionej w ubiegłym tygodniu maleńka ma tragiczne wyniki krwi. Jeszcze gorsze niż przed transfuzją. Wątrobowe wskaźniki dramatyczne, do tego anemia. To nie jedyne jej schorzenie. Ma wznowę nowotworu pęcherza moczowego operowanego 8 stycznia tego roku. To nowotwór złośliwy. W tej chwili mój syn pojechał jeszcze po trudno dostępny lek, na szczęście zarezerwowaliśmy go w jednej aptece. W sumie dostała dzisiaj 3 zastrzyki, dostałam je na wynos do domu i mogła je dostać w domowym zaciszu. Czwarty zastrzyk dojedzie.

Nie wiem, ile nam zostało czasu, dlatego nie gniewajcie się, że prawie mnie nie ma. Muszę i chcę poświęcić jej jak najwięcej czasu, a wpadam tu jak ona śpi jeśli mam siłę. 

Elunia będzie opiekować się wątkiem, a ja na pewno będę czytała na bieżąco, tylko siły brak na pisanie:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...