Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 15.10.2021 o 09:03, Ellig napisał:

Dziękujemy bardzo ❤️

 

Dnia 15.10.2021 o 11:19, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci dziękujemy za wielką pomoc!!! Już zapisuję na pierwszej stronie:)

Jakby za jakiś czas był problem z finansami, to można zbiórkę powtórzyć, tak robiłam z zamojską Miłą  bez oka i  Maxem bez ucha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

 

Jakby za jakiś czas był problem z finansami, to można zbiórkę powtórzyć, tak robiłam z zamojską Miłą  bez oka i  Maxem bez ucha.

Bardzo dziękujemy, będziemy pamiętać:)

 

36 minut temu, kikou napisał:

no to lecę

 

IMG_20211015_201754.jpg

Ale z niego spryciula. Brak wzroku nadrabia innymi zmysłami:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 14:30, Tyśka) napisał:

To teraz musi znaleźć człowieka, który też ma inteligencję, a przede wszystkim empatię powyżej przeciętnej :-)

Niestety nie było do tej pory o niego żadnego telefonu, nawet głupiego:(

Dnia 18.10.2021 o 20:47, maarit napisał:

Lepiej żeby był przeciętny i grzeczny 😁 ,,co by" nie łobuzował. 

To prawda:)

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej deklaracji 10 zł za październik:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 22:40, Alaskan malamutte napisał:

Nawet bardzo nieciekawie,...Pan Paweł, jakby co...

Kiedyś cieszyło mnie każde zapytanie na OLX, teraz już nie tylko nie cieszy, ale nawet nie denerwuje.... bo trzeba przyznać, że niektórzy mają wybitny "talent" i nie wiem czy celowo czasem nie prowokują swoimi "pytaniami".... może się nudzą....

Bonus to inteligentny pies i takiegoż pana potrzebuje :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Weszłam dzisiaj na konto i z lekka mnie zatkało... Znalazłam na nim dwie wpłaty od Maarit:) Jedna z nich to wpłata dla Bonuska! Dostał wielkie wsparcie, bo aż  120 zł 🙂  Bardzo, bardzo Ci kochana dziękujemy za taką niespodziankę:) Pędzę na drugi wątek, bo na prezent załapał się też Fiduś:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 12:42, Ewa Marta napisał:

Weszłam dzisiaj na konto i z lekka mnie zatkało... Znalazłam na nim dwie wpłaty od Maarit:) Jedna z nich to wpłata dla Bonuska! Dostał wielkie wsparcie, bo aż  120 zł 🙂  Bardzo, bardzo Ci kochana dziękujemy za taką niespodziankę:) Pędzę na drugi wątek, bo na prezent załapał się też Fiduś:)

 

depositphotos_138980846-stock-illustration-valentines-background-with-red-hearts.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...