Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 4.06.2021 o 19:19, maarit napisał:

Ja jeszcze coś doślę ale faktycznie trzeba (może na FB) poszukać reszty. ,,Co by" nasz ananas mógł spać spokojnie 😁

Ja niestety nie umiem ogarnąć zbierania pieniędzy na FB:(

Wpłaciłam dzisiaj swoją stałą za czerwiec 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2021 o 09:15, Ellig napisał:

Dobre wiadomości, serdecznie Kasiu dziękujemy❤️

 

Dnia 4.06.2021 o 19:19, maarit napisał:

Ja jeszcze coś doślę ale faktycznie trzeba (może na FB) poszukać reszty. ,,Co by" nasz ananas mógł spać spokojnie 😁

 

Dnia 2.06.2021 o 12:44, agat21 napisał:
Dnia 2.06.2021 o 01:37, Ewa Marta napisał:

Kochani, okazuje się, że Bonusek to jednak dużo większy piesek, niż pozostali podopieczni, dlatego koszt jego pobytu musi wzrosnąć z 290 zł na 360 zł miesięcznie. Mamy 200 zł miesięcznych deklaracji, brakuje nam 160 zł. To dużo biorąc pod uwagę prawie zerowe szanse na adopcję. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która poratuje nas jakąkolwiek deklaracją dla niego? 

 

Dnia 31.05.2021 o 22:45, elik napisał:

Na Fundację, ale Kasia musi podać swoje dane - m.in.  nr konta, żeby Fundacja wiedziała na jakie konto zrobić przelew  :)

 

Wyczarowalam Pomocowy Bonusikowi Fajne Fanty od 0,40 gr..Zajrzyj Przybadz Dobraduszko 22.06!

                                         coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Bonusikowi na Legnicę. Jak tylko OLX zatwierdzi, wrzucę tutaj link. Może ktoś jeszcze pomoże w ogłoszeniach? 

Myślę, że Wrocław , może Opole?

Edit:

Łagodny, niewidomy Bonus do adopcji . Legnica • OLX.pl

Bardzo Ci kochana dziękujemy!!! Elunia też zrobiła, tylko nie pamiętam na co. Chyba Jelenią Górę.

 

Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam dzisiaj pobyt Bonusa w maju. Od 360 zł odjęłam 100 zł, kóre Bonusek dostał z bazarku Mazowszanki. Doszło 50 zł za transport do okulisty. jechali kawał do Bogatyni. Razem 310 zł Rachunek nr 599/21.

Czy jest jakiś dobry duszek wśród nas, który zechciałby wyróżnić jedno z ogłoszeń Bonuska? Bardzo byłybyśmy wdzięczne...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2021 o 18:25, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Bonusikowi na Legnicę. Jak tylko OLX zatwierdzi, wrzucę tutaj link. Może ktoś jeszcze pomoże w ogłoszeniach? 

Myślę, że Wrocław , może Opole?

Edit:

Łagodny, niewidomy Bonus do adopcji . Legnica • OLX.pl

Chętnie pomogę w ogłaszaniu. Tylko miejscowość to Gryfów Śląski, nie Gryfice :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...