Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Mnie najbardziej wzrusza, że tak sobie biega po trawie:) Na pewno ja czuje i wie, że może bezpiecznie ganiać:) Spryciul z niego wielki, od razu wszystko poznaje i brak wzroku nie przeszkadza mu w tym za bardzo. Teraz musi nadrobić te lata przeleżane na betonie:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, maarit napisał:

Mistrz kamuflażu ;) 

oj, tak :) :) nawet zielona zawieszka wpasowuje się w kolorystykę ;)

18 godzin temu, agat21 napisał:

Bonusik w cwale to piękny widok :D

Taaak, cwałuje Bonusik nasz radośnie ;) ;) Nareszcie nie siedzi bezradnie :) trawka pod łapkami, kochający człowiek i wolność - tylko tyle...i aż tyle do szczęścia było mu potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Bonus już po wizycie, wyniki badań będą jutro. Jest problem ze zbadaniem oczu, ale Kasia szuka sposobu dostania się do okulisty. W jej okolicy nie ma żadnego, a do Wrocławia jest 150 km. To prawdopodobnie jaskra. Poprosiłam Kasię, żeby napisała w wolnej chwili co mówił lekarz.

Link to comment
Share on other sites

Bonusik jest bardzo grzeczny w aucie, na ulicy oraz w gabinecie. Bardzo spokojny i ufny. Tak jak Ewa pisała wyniki beda najwczesniej jutro po poludniu. 

A wizytę do okulisty mamy umówioną w Bogatyni, tam najbliżej od nas jest klinika ze sprzętem do pomiaru ciśnienia w oczkach na 7 maja. 

Serduszko osłuchowo ok, 

"Maluszek" wazy 21kg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Bonusik jest bardzo grzeczny w aucie, na ulicy oraz w gabinecie. Bardzo spokojny i ufny. Tak jak Ewa pisała wyniki beda najwczesniej jutro po poludniu. 

A wizytę do okulisty mamy umówioną w Bogatyni, tam najbliżej od nas jest klinika ze sprzętem do pomiaru ciśnienia w oczkach na 7 maja. 

Serduszko osłuchowo ok, 

"Maluszek" wazy 21kg

Wspaniale, bardzo dziękujemy! A na ile lat oceniła go wetka?

56 minut temu, kikou napisał:

Pani przy opisywaniu probówek napisała imię Gratis. ;)

potem się śmiała że tak coś jej nie pasowało ale zapamiętała że to jakieś imię z promocji 

Piękne:) 

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

O, jaki fajny pomysł na imię dla psa, Gratis! 

A to imię Bonus, to ode mnie :-))

To prawda, Bonus dostał imię od Ciebie. Ale Gratis tez urocze:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Bonus już po wizycie, wyniki badań będą jutro. Jest problem ze zbadaniem oczu, ale Kasia szuka sposobu dostania się do okulisty. W jej okolicy nie ma żadnego, a do Wrocławia jest 150 km. To prawdopodobnie jaskra. Poprosiłam Kasię, żeby napisała w wolnej chwili co mówił lekarz.

Biedny, jak to jaskra, to musiał bardzo cierpieć, to ogromny ból.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kikou napisał:

Pani przy opisywaniu probówek napisała imię Gratis. ;)

potem się śmiała że tak coś jej nie pasowało ale zapamiętała że to jakieś imię z promocji 

Najważniejsze, że z promocji "załapał się" na wyjazd :) :) Gratis też fajne imię, może w następnym "transporcie schroniskowym" jakiś się trafi ;)

2 godziny temu, Tola napisał:

Biedny, jak to jaskra, to musiał bardzo cierpieć, to ogromny ból.

Oby udało mu sie choć trochę pomóc i podleczyć te oczka. On taki ufny i kochany.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, kikou napisał:

Bonusik jest bardzo grzeczny w aucie, na ulicy oraz w gabinecie. Bardzo spokojny i ufny. Tak jak Ewa pisała wyniki beda najwczesniej jutro po poludniu. 

A wizytę do okulisty mamy umówioną w Bogatyni, tam najbliżej od nas jest klinika ze sprzętem do pomiaru ciśnienia w oczkach na 7 maja. 

Serduszko osłuchowo ok, 

"Maluszek" wazy 21kg

Kasiu, czy wiadomo ile lat może mieć Bonus ?

Link to comment
Share on other sites

Wiek ok. 10 ale Franek wydał sie Pani wet. starszy. I na codzień Bonusik jest aktywniejszy. Częściej biega po podwórku, wczoraj awił się i skakał jak szczeniak z jednym kolegą, aż mi się oczy zaszkliły, ze takim biedakom po przejściach chce sie dokazywać jak młodzieży. Wyniki jeszcze nie przyszły.

IMG_20210427_184338.jpg

IMG_20210427_183229.jpg

IMG_20210427_185511.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taki widok naprawdę doprowadza do łez wzruszenia:) Ile w nim ciekawości, ile życia... Wystarczyło tylko i aż wyciągnąć go zza krat. Kasiu, bardzo dziękujemy za ucztę dla naszych oczu. Teraz trzeba trzymać kciuki za wizytę u okulisty, żeby udało mu się jakoś pomóc, żeby nie bolało.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kikou napisał:

... Bonusik jest aktywniejszy. Częściej biega po podwórku, wczoraj awił się i skakał jak szczeniak z jednym kolegą, aż mi się oczy zaszkliły, ze takim biedakom po przejściach chce sie dokazywać jak młodzieży...

Nie widziałam tego, ale na myśl o tym, że te biedactwa skazane przez swoich "opiekunów" na samotność w schronie, tak dobrze się czują, też mi się oczy zaszkliły :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Znowu przyszłam pooglądać zdjęcia Bonusa. Ten widok, to ostatnio jedna z niewielu radosnych rzeczy u mnie. 

 

To tak, jak i u mnie, ale takie zdjęcia i wiadomości są jak przebijające się przez chmury promyki słońca rozjaśniające ponure niebo.... Trzymaj się, przytulam <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...