Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Bonusik wygląda na zdjęciach powyżej biedniej niż na tych w schronisku :(. A te oczka, oby to nie było ciśnienie wewnątrzgałkowe o ile dobrze pamiętam nazwę, to bardzo bolesne. Jak dobrze że dostał swoją szansę, teraz otrzyma wszelką potrzebną pomoc i opiekę.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Onaa napisał:

Bonusik wygląda na zdjęciach powyżej biedniej niż na tych w schronisku :(. A te oczka, oby to nie było ciśnienie wewnątrzgałkowe o ile dobrze pamiętam nazwę, to bardzo bolesne. Jak dobrze że dostał swoją szansę, teraz otrzyma wszelką potrzebną pomoc i opiekę.

Bardzo czekamy na Bonusika, te oczka trzeba będzie zdiagnozować.

Link to comment
Share on other sites

Przez kilka dni nie miałam powiadomień z dogo o nowych postach na wątkach. Nawet dzisiaj rano jeszcze nie dostawałam. Teraz mam i od razu tak smutna wiadomość  :(

Ewuniu mogę się tylko domyślać, jak ciężkie są to dla Ciebie chwile, bo choć i mnie niedawno dotknęła podobna tragedia, to każdy przeżywa ją na swój sposób. Słowa nie ukoją bólu więc tylko mocno przytulam do serca  830149328_wspczucie.png.ed604ec622d0462d46505b44cd2fc78b.png

Barsiczko [*] biegaj szczęśliwa bez bólu za TM, a jak spotkasz tam moje pieski,  powiedz im, że bardzo tęsknię za nimi, że bardzo mi ich brak  :(

 1723907169_zatczowymmost.jpg.8946e5aaa52ab69de549eb634a7b31eb.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

P. Maciek powiedział mi, że nigdy nie wiózł tak cichych psów. Uszko nie chciał wysiadać, spał. 

 

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę, że Bonusik na miejscu. Teraz czekamy cierpliwie na relację kikou.

 

2 minuty temu, agat21 napisał:

Bonusik zaczął nowe życie 🙂 Hurra! Feniś też się cieszy na pewno 🙂

Cudownie,
czekamy na wiesci od Kikou. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Tak, chlopcy niedawno dojechali. Obaj bardzo mili. Bonusik ewidentnie niedowidzący ponieważ stawia łapki ostrożnie, a jak idzie się obok niego to co i raz dotyka głową nogi. Bonusik nie jest przestraszony, chetnie pochodzil po trawie, niestety straszne bloto dzisiaj, nawet sie przebiegł. Poznajemy sie. 

 

IMG_20210417_200306.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, kikou napisał:

Tak, chlopcy niedawno dojechali. Obaj bardzo mili. Bonusik ewidentnie niedowidzący ponieważ stawia łapki ostrożnie, a jak idzie się obok niego to co i raz dotyka głową nogi. Bonusik nie jest przestraszony, chetnie pochodzil po trawie, niestety straszne bloto dzisiaj, nawet sie przebiegł. Poznajemy sie. 

 

IMG_20210417_200306.jpg

Dziękujemy bardzo. 

Trawa, zapachy,  cudnie :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kikou napisał:

Tak, chlopcy niedawno dojechali. Obaj bardzo mili. Bonusik ewidentnie niedowidzący ponieważ stawia łapki ostrożnie, a jak idzie się obok niego to co i raz dotyka głową nogi. Bonusik nie jest przestraszony, chetnie pochodzil po trawie, niestety straszne bloto dzisiaj, nawet sie przebiegł. Poznajemy sie. 

 

IMG_20210417_200306.jpg

U Was jeszcze tak jasno, a w Krakowie całkiem ciemno. Nie tak wielka odległość, a ogromna różnica w zapadaniu zmroku.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kikou napisał:

Hmn... tylko że to nie są staruszki, ząbki wszystkie są na miejscu, Bonusik ma w ksiazeczce date ur. 2015, Uszko 2014

Jeszcze jak u Ciebie wypięknieją, to im domki znajdziemy :) Uszko w transporcie odmłodniał o kilka lat ;) Bonusik biedny z oczkami, ale może da się to podleczyć chociaż.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Hmn... tylko że to nie są staruszki, ząbki wszystkie są na miejscu, Bonusik ma w ksiazeczce date ur. 2015, Uszko 2014

Czy to możliwe,  żeby Bonusik miał 6 lat?

I te chore oczy. 

55 minut temu, mari23 napisał:

Jeszcze jak u Ciebie wypięknieją, to im domki znajdziemy :) Uszko w transporcie odmłodniał o kilka lat ;) Bonusik biedny z oczkami, ale może da się to podleczyć chociaż.

Trzeba podleczyc. 

45 minut temu, kikou napisał:

U Bonusika tez kupka bez robaków, chyba po historii nieszczesnego Fenisia odrobaczono porzadnie pieski

Jedyna zaleta. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wszystkie dobre słowa o Barsiczce. Mam złamane serce i totalną niemoc, żeby coś sensownego napisać. 

Wiem od Eluni na bieżąco o jeździe psiaków Dobrze, że wszystkie dotarły bezpiecznie na miejsce. Dzisiaj jeszcze 3 wiezie Aska7. Na pewno od razu poprosimy Kikou o przebadanie Bonusa i wdrożenie każdego potrzebnego leczenia. W tej chwili bardziej Elunia będzie opiekowała się wątkiem. Ja muszę jeszcze dojść do siebie, wypłakać swoje, ale jestem cały czas.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...