Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczone...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł


uxmal

Recommended Posts

  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 332 zł
Przed chwilą, rozi napisał:

Czarna, nie lubię zielonej. Chciałam jeszcze kanapkę, ale po ostatnich wpisach straciłam apetyt, z czasem wróci  :)

oki :) no to czarna. 

Jakby co stanowisko gospodarcze do robienia kanapek jest czyste. Pracownicy również myją rączki :D

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie dzisiejszego dnia :)

Dzięki Wam uzbieraliśmy 668 zł

Zaopatrzeni w kolejne doładowania paliw, ciastek, kanapek i termosów

mijamy  Opole.

Pogoda świetna,18 C małe chmurki.

Wspaniały klimat na trasę i śpieeww.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Aska7 napisał:

Uwielbiam : ) Jak zasypiam na autostradzie, to sobie to śpiewam. Bo nie umiem śpiewać ; )

 

 też nie umiem śpiewać :D Ale co tam... czasami Hanki Ordonki styl  udaje z tymi drganiami głosu. Wtedy nie chyba słychać  jak fałszuje :) 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, rozi napisał:

Czarna bez cukru.

A dlaczego RUTA93 dostanie świeże, a ja używane? Zupełnie jak w warsztacie samochodowym, nowym klientom robi się błyskawicznie i porządnie, a znajomi wybaczą  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0410

Ty to nie dasz sobie w kaszę dmuchać haha ;)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...