Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczone...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł


uxmal

Recommended Posts

37 minut temu, uxmal napisał:

@Onaa ponieważ reprezentowałaś  Panią "Znajomą Onaa" czy upoważnia Cię do wyboru pakietu?

@Anula, @Dusia-Duszka - czy macie preferencje pakietowe? 

Jeśli wolicie losowanie to jakąś sierotkę znajdę i nagram filmik z losowaniem

 

Tak, znajoma zdziwiła się jakie tutaj bazarki i konkursy odchodzą :D.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, uxmal napisał:

@Onaa ponieważ reprezentowałaś  Panią "Znajomą Onaa" czy upoważnia Cię do wyboru pakietu?

@Anula, @Dusia-Duszka - czy macie preferencje pakietowe? 

Jeśli wolicie losowanie to jakąś sierotkę znajdę i nagram filmik z losowaniem

 

Nas najbardziej urządza pakiet treningowy, w drugiej kolejności higieniczny i na ostatniej pozycji kanapowy - choć Duśka mogłaby oponować :))))))) 

Ale nie upieram się, może być też losowanie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Jeszcze chwilę.  Sprawdzę czy wszystko dobrze policzyłam i powysyłam pw

Czy byłabyś tak dobra, grzeczna end miła  I przelała kasę za transport Białej Damy (na razie) bezpośrednio na konto Murki?     Plisssss  314563998_gifproszcy.gif.62ca77c3b6d7c675e2e9d47eb1f606f1.gif

Sunia już dzisiaj opuści schron.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, uxmal napisał:

Jeszcze chwilę.  Sprawdzę czy wszystko dobrze policzyłam i powysyłam pw

ja też grzecznie na nr konta czekam...no może nie do końca "grzecznie", trochę podryguję z radości, że pierwsza sunia już na wolności :)

edytuję, bo się doczekałam i nawet już wpłaciłam :) :)

Życzę psiakom szerokiej drogi na trasie szerokiego uśmiechu :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Czy byłabyś tak dobra, grzeczna end miła  I przelała kasę za transport Białej Damy (na razie) bezpośrednio na konto Murki?     Plisssss  314563998_gifproszcy.gif.62ca77c3b6d7c675e2e9d47eb1f606f1.gif

Sunia już dzisiaj opuści schron.

Jeśli dostanę pierwsze wpłaty i dziewczyny z grupy transportowej Zamość-Nowa Sól się zgodzą to oczywiscie prześlę 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Nas najbardziej urządza pakiet treningowy, w drugiej kolejności higieniczny i na ostatniej pozycji kanapowy - choć Duśka mogłaby oponować :))))))) 

Ale nie upieram się, może być też losowanie. 

To poczekajmy jeszcze na Anula i Onaa :)

Link to comment
Share on other sites

  • uxmal changed the title to Rozliczam...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł
Dnia 9.04.2021 o 22:11, mari23 napisał:

Pomiędzy Wrocławiem a Nową Solą jeszcze mały czarny Misio wysiadłby przy autostradzie, jak 2 lata temu Miluś... do mnie na BDT

nr 8 - kropelkę paliwa zakupię na dobry początek, bo chyba wszyscy już spać poszli ;)

a Misio nie przyjedzie teraz, zachorował :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, rozi napisał:

Może jednak.

mam nadzieję...

Ja już chyba mam "coś z głową"...cały wieczór miałam prawie "głupawkę" z radości, że Biała już u Murki, a tu nagle zobaczyłam zdjęcie Misia i ryczę... poszłabym do psychiatry...ale zabroni mi na dogomanię wchodzić.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, uxmal napisał:

Jeśli dostanę pierwsze wpłaty i dziewczyny z grupy transportowej Zamość-Nowa Sól się zgodzą to oczywiście prześlę 

Oj to chyba zaszło jakieś nieporozumienie. Dostałam informację, że na tym bazarku zbierasz także wpłaty na transport białej suni do Murki, jeśli to błędna informacje, to ja oczywiście wycofuję swoją prośbę, bo to byłaby z mojej strony bezczelne cwaniactwo  :) Nie zamierzałam skorzystać z kasy, która ma inne przeznaczenie. Widocznie coś źle zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Oj to chyba zaszło jakieś nieporozumienie. Dostałam informację, że na tym bazarku zbierasz także wpłaty na transport białej suni do Murki, jeśli to błędna informacje, to ja oczywiście wycofuję swoją prośbę, bo to byłaby z mojej strony bezczelne cwaniactwo  :) Nie zamierzałam skorzystać z kasy, która ma inne przeznaczenie. Widocznie coś źle zrozumiałam.

Zbieram ale nie pełną kwotę. Pełna jest 100 zł. Na bazarku cel dla białej był 60. Jeszcze 5 zł mam nadwyżki. Nie mam jeszcze wpłat. Dzisiaj wysłałam pw.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

mam nadzieję...

Ja już chyba mam "coś z głową"...cały wieczór miałam prawie "głupawkę" z radości, że Biała już u Murki, a tu nagle zobaczyłam zdjęcie Misia i ryczę... poszłabym do psychiatry...ale zabroni mi na dogomanię wchodzić.

No to może do coauch'a ?

A tak poważnie to Misa będą "leczyć " w schronie?

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

No to może do coauch'a ?

A tak poważnie to Misa będą "leczyć " w schronie?

 

No właśnie to mnie martwi najbardziej, jeśli jest chory - tym bardziej powinien szybko opuścić schronisko i być leczony w warunkach domowych. Mam nadzieje, że po diagnostyce wypuszczą Misia na wolność.

a mojej głowie już nic i nikt nie pomoże ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...