Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczone...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł


uxmal

Recommended Posts

11 godzin temu, Poker napisał:

Zamieniłam cyfry i zamiast 903 zobaczyłam 993. Chyba po kieliszku air konaku.

Moja strata , a zysk psiaczków.  Tylko gdzie są moje kanapki i termosik ? Zamiast  jednego  paliwa do samochodu daj mi paliwo do mojego żołądka, bo umrę z głodu w drodze.

Mam :) Czyli zamiast paliwa opartego na ropie przygotowałam za pomocą zaczarowanego ołówka

Zestaw obiadowy na 10 dni oparty na piramidzie żywieniowej polecanej przez dietetyków . Cena 25 zł.

 

image.png.d31309c28aedffbc6a0d494f9876b0ed.png

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, uxmal napisał:

Mam 🙂 Czyli zamiast paliwa opartego na ropie przygotowałam za pomocą zaczarowanego ołówka

Zestaw obiadowy na 10 dni oparty na piramidzie żywieniowej polecanej przez dietetyków . Cena 25 zł.

 

image.png.d31309c28aedffbc6a0d494f9876b0ed.png

Chyba pęknę

Link to comment
Share on other sites

  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 0 zł
8 minut temu, Radek napisał:

Pogoda paskudna, więc poproszę 4 herbaty zielone i 4 czarne, tak na rozgrzewkę. Do tego termos i cztery kanapki z pomidorem, bo dziś jadę po leki dla Gajki (będzie na drogę;)

o rany :) Dziękuje bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Jo37 napisał:

Może jeszcze nie. Białej też się od nas transport należy. To ok. 100 zł.

No ale ten bazarek był na konkretną trasę, konkretną kwotę :)  Udało się zebrać, czyli finał.

Biała ma swój bazarek

 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Jo37 napisał:

Może jeszcze nie. Białej też się od nas transport należy. To ok. 100 zł.

Byłabym bardzo wdzięczna za dofinansowanie Białej, bo bazarek imienny kiepsko idzie, a deklaracji też niewiele, dlatego każdy grosik się będzie liczył. Na razie zbieram na pierwszy miesiąc za hotelik. Co będzie dalej aż strach myśleć

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

No ale ten bazarek był na konkretną trasę, konkretną kwotę :)  Udało się zebrać, czyli finał.

Biała ma swój bazarek

 

Rozi masz rację, jednak Biała jest z Klubu Feniksa i jeżeli uważasz, że nie powinna z tego bazarku dostać dofinansowania na koszty transportu, to trudno, to jest tylko i aż 100 zł. Uxmal podejmie decyzję.  Natomiast imienny bazarek miał iść na jej utrzymanie w hoteliku. Wpływają tam bardzo niewielkie kwoty i idzie wolno. Dla mnie każda kwota jest ważna, bo suczka startuje od zera. Nawet nie chcę myśleć, co będzie jeżeli będzie trzeba ją zabrać do weta.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Ewa Marta napisał:

Niesamowite w jakim tempie udało się uzbierać całą kwotę:)

Czyżbym tylko ja uważała, że biała sunia zasługuje na to, żeby uczestniczyć w bazarku transportowym?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jo37 napisał:

Czyżbym tylko ja uważała, że biała sunia zasługuje na to, żeby uczestniczyć w bazarku transportowym?

 

Nie widziałam poprzednich wpisów. Zobaczyłam w tytule przelewu 0 zł i uznałam, że to już koniec. Decyzję o tym, czy zbierać dalej musi podjąć założycielka bazarku. Trzeba tylko wtedy dopisać na początku jeszcze Białą i zwiększyć kwotę do zebrania. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Nie widziałam poprzednich wpisów. Zobaczyłam w tytule przelewu 0 zł i uznałam, że to już koniec. Decyzję o tym, czy zbierać dalej musi podjąć założycielka bazarku. Trzeba tylko wtedy dopisać na początku jeszcze Białą i zwiększyć kwotę do zebrania. 

Może dla Tych, którzy nie mają czasu latać po wątkach wytłumaczę. 

Jak odszedł za Tęczowy Most nasz nieodżałowany Feniks, Agat 21 zaproponowała, żeby inny piesek przejął jego schedę i został wyadoptowany ze schroniska w Zamościu. Zgłosiłam więc wtedy i wybrałam Misia. Okazało się, że Miso może jechać do mari23 na BDT. 

Przez wątek przetoczyła się fala pozytywnej energii i okazało się, że może wyjechać więcej piesków. Ciocie postanowiły wziąć na siebie dużą odpowiedzialność i wybrały pieski. W rezultacie stworzył się klub Feniksa, to są pieski nad którymi czuwa nasz Feniś i wyjadą ze schronu.

Jedną z tych bied, którą postanowiłyśmy uratować jest Biała. Skoro Misio nie potrzebował wątku i wsparcia, przynajmniej na dziś, bo mari23 zapewnia mu dom, postanowiłam przejąć opiekę nad suczką która już dawno leżała na sercu mari23.

Założyłam jej wątek, ale suczka nie ma nic, nie odziedziczyła schedy po Fenisiu, więc nawet nie ma pieniążków na początek, nie mówiąc już o deklaracjach, nie ma imienia , nawet budy w schroisku. Dzięki tej radosnej energii, która tu powstała sunia ma pierwsze deklaracje i wsparcie. Koszty są duże, bo sunia stara, duża i wiele lat jest w schronisku. Dlatego zwracam się wszędzie o pomoc i serdecznie dziękuję Jo37, Aska7, Poker , że pamiętają  o Białej. 

Zrozumiem każdą decyzję jaka zostanie podjęta w sprawie Białej. I zapraszam do niej na wątek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...