Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczone...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł


uxmal

Recommended Posts

  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 451,5 zł
40 minut temu, konfirm31 napisał:

Jadę Złomkiem. To ulubiony pojazd mojego wnuka, sprzed..... 6 lat. Poproszę o paliwo, bo bak nieszczelny i cieknie. Ale, nic to! Jedziemy :D

Dziękuje bardzo :) Stara baba jestem ale tę bajkę też lubiłam :D 

Które paliwo?

 

8a kropla1.JPG.2b7f2a936814a07488905ba27bf92c4b.JPGpaliwo bez technologii ACTIVE i bez turbo 20 zł

8. paliwo.JPG.000ace6ca603c3d08ef288944a5752ac.JPGPaliwo 25 zł

Link to comment
Share on other sites

  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 419,5 zł
  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 409,5 zł
  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 359,5 zł

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...