Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczone...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł


uxmal

Recommended Posts

  Podsumowanie dzisiejszego dnia :)

Dzięki Wam uzbieraliśmy 454 zł

 

Zaopatrzeni zatem w zestawy podróżnika,

oraz z pełnym bakiem paliwa zbliżyliśmy się do Krakowa w okolicę Balic.

Tam na jednym ze wzgórz krakowskich

znajduje się Obserwatorium Astronomiczne. 

W okresie przedcovidowskim można było go zwiedzić

i uczestniczyć w wieczorze pod gwiazdami.

1692883548_Beztytuu.jpg.083302c61826acf38b8b3172394e1dce.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Miały być z masłem i pomidorem. Sera nie chcę. Zrób mi dwie z masłem i ogórkiem i herbatę (za dopłatą) w termosie.

Dziękuję:) mogę z tych gotowców wyciągnąć pomidora i ser a włożyć ogórka? Nie chcę żeby się gotowce zmarnowały .

Herbata czarna czy zielona? 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Dziękuję:) mogę z tych gotowców wyciągnąć pomidora i ser a włożyć ogórka? Nie chcę żeby się gotowce zmarnowały .

Herbata czarna czy zielona? 

Czarna bez cukru.

A dlaczego RUTA93 dostanie świeże, a ja używane? Zupełnie jak w warsztacie samochodowym, nowym klientom robi się błyskawicznie i porządnie, a znajomi wybaczą  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0410

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Czarna bez cukru.

A dlaczego RUTA93 dostanie świeże, a ja używane? Zupełnie jak w warsztacie samochodowym, nowym klientom robi się błyskawicznie i porządnie, a znajomi wybaczą  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0410

Nooo dobrze zrobię świeże. Te z chłodni zjem po zakończeniu bazarku. Będą pewnie już wilgotne i nasiąknięte pomidorem takim oklapnietym.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

Nooo dobrze zrobię świeże. Te z chłodni zjem po zakończeniu bazarku. Będą pewnie już wilgotne i nasiąknięte pomidorem takim oklapnietym.

:D  to zrób dwie, a zapłacę jak za cztery.

Ile dopłacam za herbatę?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tianku napisał:

ja poproszę plecak, termos i kanapkę :)

a słodkiego nic nie ma? może jakieś owsiane ciasteczka nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0103

Dziękuje bardzo :)

Nie mam jeszcze nic słodkiego. Ale mogę narysować zaczarowanym ołówkiem . Może Tiramisu ? albo drożdżowe(nie zgniecie się w podróży)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...