Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczone...Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Jeszcze zbieramy dla Białej z Zamościa pozostało do szerszego uśmiechu 0 zł


uxmal

Recommended Posts

17 minut temu, rozi napisał:

A ile by kosztował termos obiadowy?

Termos obiadowy 2 zł. 

Zestaw standardowy(zupa pomidorowa, ziemniaki i mielony, i ogórek kiszony)  2,5 zł

Zestaw wegetariański (zupa dyniowa, tofu z ryżem i pomidory) 2,5 zł 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, uxmal napisał:

Termos obiadowy 2 zł. 

Zestaw standardowy(zupa pomidorowa, ziemniaki i mielony, i ogórek kiszony)  2,5 zł

Zestaw wegetariański (zupa dyniowa, tofu z ryżem i pomidory) 2,5 zł 

 

 

To poproszę. Zestaw standard.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 268 zł
5 godzin temu, rozi napisał:

A dlaczego ja płacę za herbatę 50gr, kiedy cena jest pół grosza?    nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0410

herbata.JPG.3383a2c747015fc5718adbb9d4c3305f.JPG herbata czarna 0,5 gr

To mi się taki dowcip przypomniał, może mało elegancki, ale jak powyżej.

Córka mówi do matki, mamuś jak byłam panienką, to dziurka jak 50 groszy, a jak mężatka to jak 5 złoty. Na co matka- córcia, dziecko, ale o co ci chodzi, o te 4,50 ?

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Aska7 napisał:

To mi się taki dowcip przypomniał, może mało elegancki, ale jak powyżej.

Córka mówi do matki, mamuś jak byłam panienką, to dziurka jak 50 groszy, a jak mężatka to jak 5 złoty. Na co matka- córcia, dziecko, ale o co ci chodzi, o te 4,50 ?

:D

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, alma591 napisał:

W podróży różnie bywa,więc poproszę śpiwór,kurtkę,2kanapki i 2herbaty czarne.Żeby to wszystko spakować, to oczywiście jeszcze plecak.

które kanapki?

kanapka.png.aa8956d2501643962dec924adc1d0cfa.png kanapka z masłem i pomidorem  1 zł

1847978488_kanapkazo.JPG.2e36ab63df4abc1ad073f170ce48037f.JPG kanapka z masłem i ogórkiem  1 zł

Link to comment
Share on other sites

Taki cudny bazarek :) a ja dopiero teraz na dogo.

Widzę że podróżujemy z zaczarowanym ołówkiem :), jedna z moich ulubionych bajek :).

To poproszę 5x kawa czarna, 5x herbata zielona piramidka, 5x kanapka z ogórkiem, 5x kanapka z pomidorem - mam nadzieję że nie wyjdę na obżartucha ;), plecak, kurtka, śpiwór i temperówka, a znajoma zostawiła mi kasę na paliwo :D to w jej imieniu proszę 4xpaliwopaliwo.JPG.000ace6ca603c3d08ef288944a5752ac.JPG  :).

 

Link to comment
Share on other sites

  • uxmal changed the title to Podróż przez jeden uśmiech - Bazarek transportowy dla Zamojskich Psiaczków. Pozostało do pełnego uśmiechu 126 zł
53 minuty temu, Onaa napisał:

Taki cudny bazarek :) a ja dopiero teraz na dogo.

Widzę że podróżujemy z zaczarowanym ołówkiem :), jedna z moich ulubionych bajek :).

To poproszę 5x kawa czarna, 5x herbata zielona piramidka, 5x kanapka z ogórkiem, 5x kanapka z pomidorem - mam nadzieję że nie wyjdę na obżartucha ;), plecak, kurtka, śpiwór i temperówka, a znajoma zostawiła mi kasę na paliwo :D to w jej imieniu proszę 4xpaliwopaliwo.JPG.000ace6ca603c3d08ef288944a5752ac.JPG  :).

 

:)))********** Dziękuje bardzo :)  Czy Twoja znajoma chce uczesticzyć w losowaniu nagród, czy mam paliwo na Twoje konto przypisać?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...