Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 50 zl dla Rudunia Livki wyslane! Dobreduszki Cudnie Dziekuje Za Pomoc Zakupy! 21.04


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 18.04.2021 o 10:38, Koki-99 napisał:

Dzień paskudny, więc pora na zakupy na poprawę nastroju :)

Poproszę książkę nr 1 za kt i można mnie spakować i wysyłać. Lecę płacić :)

Poslalam dzisiaj 3 kg paczusza ale wielka naprawde                                                                                             z kilku bazareczkow fntuskowo                                                                           podaje num paczki 00 3 5900773 3 43271422 2                                                                                 otwieraj prosze ostroznie mam nadzieje ze wszystko dojdzie fajnie w calosci i ze sie wszystko spodoba Kokuniu                                                                                                         Bardzo Pieknie Dziekuje

75 zl wyslalam Bubuniowi! Rozliczony! Dziekuje Cudnie! Niezwykla bizu Cioci  Nesiowatej i ksiazek kilka Nadziejkowych dla niezwyklego Bubu-sercem do 30  sierpnia g 24.00 - Page 5 - Bazarek - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

b-b
num 3 kup teraz zajac ceramika 7 zl
 num 8 kula ozdoba  kup teraz 8 zl Dziekuje stokroc!
 
Koki99  juz mam na koncie 16 zl
num 1 ksiega thiller ,,Zlap mnie,, nowa kup teraz 9 zl   Dziekuje pieknie!
num 4 swieczunia zapachowa nowa kup teraz 4 zl 
 
Nadziejkowa psiapsiolka Malgonia num 6 a rameczka serce kup teraz 5 zl Dziekuje stokroc!
 
Koki99 dziekuje pieknie za pieniazki z nadplatenka 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...