Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

Super.

Jaaga, daj proszę znać jak przekroczą granicę .

Jasne, ale to chyba do Anety mam dać znać, czy do Ciebie?

15 minut temu, Mruczka napisał:

A wiadomo już, który piesek został wybrany jako  czwarty i jedzie zamiast  suni z kaszlem?

Piąta, nie czwarta. Jadą dwie sunie do Agaty hoteliku, jedna od Toli do nas i Wasze dwie do DT od Poker. Nie wiem, którą marina wybrała. po dwóch dniach namysleń, zdecydowałam się, że sprowadziłabym druga z tych dwóch proponowanych, ale niestety przepisy pozwalają tylko na 5 psów w aucie i ona nie może już jechać. Jest tez inny transport, ale ponoc tez nie ma miejsca. Amelia mówi, że może jadą jakieś psy od hodowców, bo nna pewno nie tyle ze schroniska.Bez Oli jako pośredniczącej, jest o wiele trudniej i przeplyw informacji tez mam utrudniony.  

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zrobić rozliczenie. Mruczka dopłaciła brakujące do transportu czterech psów 37 euro.

Bank wypłaca tylko po 50 euro jako najmniejszy nominał. Mąż wypłacił więc 650 euro. Za całość w kantorze ( czyli za 600 euro) zapłacił 2758,80. Jeden psiak jest opłacany przez Olę ( 250 euro- 1149,50 zł ) Czyli od zapłaconych w katorze       2758,80 zł odejmujemy psa zapłaconego przez Olę - 1149,50 zł. Zostaje 1609.30. Od tego odejmuję 170,12 zł wpłacone przez Mruczkę. Czyli mąż w kanotrze zapłacił 1439.10 zł za transport 4 psów. 

zakładałam 1430 zł, ale kurs euro w kantorze dziś to 4,598 zł. I tak mamie nie udało się u niej wymienić euro, bo okoliczne kantory są pozamykane. Dopiero znajomy pożyczył jej euro i my mu zwrócimy, jak mąż pojedzie po sunię Toli. wszystko idzie jak po grudzie, niby małe problemy, ale stale coś. 

Na razie nie mam od Ameli czy przewoźnika żadnej wiadomości. siedze jak na szpilkach. przy oli wiedziałam co parę godzin, jak przebiega podróż, na jakim są etapie.

Wstawię rachunek z kantoru, tylko go musze przenieść z aparatu, bo mi tu skany nie wchodzą.

 

 

DSC01100.JPG

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Czy Amelia jedzie? Chyba ktoś inny.

Jak wszystko dobrze pójdzie, to kiedy jest spodziewany orientacyjnie przyjazd do Katowic ?

Nie, to normalny płatny przewoźnik, ale tym razem koordynuje transport Amelia zamiast Oli.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Mruczka napisał:

Jeśli  przekraczają  granicę w Korczowej, to stamtąd   A4  do Katowic  jedzie się  b. szybko -  3 godz. max.

Mruczko,Twoja jedzie ta owczareczka  - Kenia. Wczoraj powiedziała mi to Ola, bo rozmawiała z Mariną. Nie poznałabym jej. To było bardzo popularne na FB maleństwo. Żyła bez matki na stacji benzynowej, aż znalazła się na torach kolejowych, o ile pamietam ranna. Wtedy to był taki buro-podpalany parotygodniowy wypłoszek i nigdy nie przypuściłabym, że tak bedzie wygladać. Byłam pewna, że popularność juz dawno dała jej dom, ale jak widać nawet tak medialne psiaczki zostają w schronisku. Na szczęście teraz dostała swoją szansę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...