Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

3 godziny temu, Poker napisał:

Ale o jest cudniasty. Uwielbiam takie typy.

Jaaga, podaj nr konta. Chcę wpłacić kasę na maluchy.

Podam swoje, dobrze? Mam do kupienia w aptece leki, a tego nie da się rozliczyć na fundację. Rano podam, bo teraz nie dam rady.

 

Bardzo prosze, jakby ktoś mógł zrobić olx Mattiemu. Jestem po dentyście i chyba po znieczuleniu bardzo źle się czuję. Wstałam tylko na moment. Podstawiwe ingo.

Piesek 3 mies., zaszczepiony, zachipowany, miły, bardzo kontaktowy, bedzie średni lub średnio/większy. obowiązuje procedura adopcyjna. Zainteresowanym wyslę ankietę. Mój tel.660124623. Jarząbkowice woj. śląskie.

jest piątek, więc wiecej ludzi zagląda na ogłoszenia. Jutro zrobię tez ogłoszenie i na fb. Miasto obojętne, ale może gdzies tu na Sląsku, ew. Wrocław, ale transport bede miała już w niedzielę, to nie da rady się sprawdzić domu do tego czasu. Bardzo dziękuję z góry, gdyby ktoś mi w tym pomógł. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziękuję, poogłaszałam go na grupach FB, ale nie ma żadnych udostepnień. Chyba tylko nas tutaj zauroczył. To ja tez mu zrobię. tylko musze jechac do taty. Przez to, że wczoraj nie dałam rady dzwignąć się z łóżka pół dnia, to teraz mam taki nawał zaległosci, że aż sama się dziwię, co byłoby, gdybym była chora dłużej.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Mruczka napisał:

Jaaga, podeślij mi  proszę nr konta, wpłacę  na maluchy zanim uciekną  do nowych domków :). 

Dziękuję, jak widac raczej tak szybko nie uciekną, jak się spodziewałam. na razie nie było żadnego zapytania. To przeslę konto ZEA, tylko koniecznie napisz proszę, że to na szczeniaki z Ukrainy, bo juz Tola mówiła o jednej nieopisanej wpłacie.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Jaaga napisał:

Dziękuję, jak widac raczej tak szybko nie uciekną, jak się spodziewałam. na razie nie było żadnego zapytania. To przeslę konto ZEA, tylko koniecznie napisz proszę, że to na szczeniaki z Ukrainy, bo juz Tola mówiła o jednej nieopisanej wpłacie.

Jaaga mysle, że w ciągu jednego wieczoru naprawde chyba nikt nie znajduje domu dla psa, więc nie wiem skąd ten pesymizm? trochę przesadzony moim zdaniem. Piesio śliczny, ale ogłoszenie na olx tez musi być wyróżnione, inaczej zaraz spada i tyle z niego...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Jaaga mysle, że w ciągu jednego wieczoru naprawde chyba nikt nie znajduje domu dla psa, więc nie wiem skąd ten pesymizm? trochę przesadzony moim zdaniem. Piesio śliczny, ale ogłoszenie na olx tez musi być wyróżnione, inaczej zaraz spada i tyle z niego...

Chodzi o to, że nie ma nawet udostepnień. O szczeniuaki zawsze sa od razu zapytania. Zdjecia też widział pas zainteresowany adopcją, który z przychodni dostał tel i też już się nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Isiak napisał:

Udostępniłam ogłoszenie na FB.

Dziękuję, bo na razie Matti nadal bez zainteresowania. Był jeden w miarę telefon i dziewczyna wypełniła ankietę, ale potrzebowałabym kogoś doświadczonego do wizyty PA w Rybniku.

 Z dobrych wieści, dziś została odebrana zarezerwowana wielkoucha czarna Laima, w nowym domu będzie Gugu. Myslałam, że to siostra Armanda i Margo, ale jest mlodsza. Ma jeszcze  wszystkie siekacze mleczaki, wiec jest z innego miotu.

Jak już niektóre z osób wiedzą, bo z nimi wczoraj rozmawiałam, cztery szczeniaki, które jadą darmowym transportem z Amelią będą raczej ostatnimi. Musielibysmy nazbierać 250 euro na transport dla kolejnego. Ola musiała opłacić transport płatny dla dwóch psów w wielkiej potrzebie, jeden z nich ma połamane 3 łapy, wygląda koszmarnie, tylko lezy, więc nie miałby szans na leczenie na miejscu.

Cały czas na sercu leży mi kaszlaca sunia. Ona niestety, już nie ma transportu, wiec nie może przyjechać. Może udałoby się nam nabierac choć połowę na jej transport? może wtedy Ola poprosiłabym na grupie o wpłaty na pokrycie reszty transportu i udałoby się? Limonka80 zaoferowała 150 zł na początek. Pierwszy płatny transport (tych własnie 2 psów) jest już 15.04. 

Tola zaoferowała jeszcze objęcie opieką 4 mies. jamnisi mix, ale Marina pomyliła szczeniaki w miocie i do Polski przyjechała sunia, zamiast pieska. Na Ukrainie został wiec piesek. Niestety, na jamnisia też nie ma pieniedzy na transport i z bardzo ciężkim sercem odmówiłam Oli wczoraj jego rezerwacji. Jednak piesek w typie rasy i tak ma większe szanse na adopcję, niż mała, pospolita kundelka ( kaszląca Siódma) Mam tylko nadzieję, ze skoro w Polsce rasowy jamnik aktualnie kosztuje 5000-7000 zł i są od razu rezerwowane, to znajdzie się ktoś, kto zamiast wspierać polskie pseudo za 3 koła, zapłaci 250 euro za transport.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Psie przedszkole z Dniepropietrowska, zapraszamy wszystkich i dziękujemy za pomoc reszcie maluchów. Siódma nie przyjedzie, chyba że uzbieramy na transport, potrzebny wizytator do Rybnika!
8 minut temu, Poker napisał:

Ja mogę założyć 200 zł ,a potem odrobię bazarkami.

Upewniam się czy moja sunia przyjedzie.

Oczywiście, jedzie bezpłatnym transportem. Jestem w kontacie z właścicielką suni, która sprowadziła sobie transportem razem z moimi sunię bardzo podobna do Twojej. Różnią się łatką na jednym oku, więc zakładam, że to siostry. Sunia 'przeziębiona" i ma lamblie. Myślę, że też powinnaś jej od razu zrobić test.

Mój Andrzej, jak wczesniej zadeklarowałam, może w razie potrzeby pojechac do Bochni po sunię Twoją i tą od Toli, ale nie bardzo bedę miała ją gdzie przetrzymać, bo nie dam do moich juz po leczeniu.

To już coś - 150 zł od Limonki i Twoje 200 zł. Jeszcze potrzeba ok 250 zł i poprosiłabym Olę o próbę dozbierania drugiej połowy.

Tolu,  z FB mam info o wpłacie od p. Kingi. byłabym wdzięczna, gdybys mogła ją potwierdzić, a ja dam wtedy jej znac. 

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ tak wyszło, że Kaszląca jest moja, to przecież nie mogę jej zostawić. Przekażę  na transport  100 euro (jeśli w euro  jest płacony, to tak może korzystniej wyjdzie, żeby nie tracić na wymianie),  podajcie jakiś numer konta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Mruczka napisał:

Ponieważ tak wyszło, że Kaszląca jest moja, to przecież nie mogę jej zostawić. Przekażę  na transport  100 euro (jeśli w euro  jest płacony, to tak może korzystniej wyjdzie, żeby nie tracić na wymianie),  podajcie jakiś numer konta. 

Mruczko, jesteś niesamowita. zapytam Oli o konto w euro. rezczywiscie, szkoda przeliczać, bo się traci.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ile godzin możesz przetrzymać moją?

Mogłabym ją dać do kojca do czasu przyjazdu szarej suni. Myślałam, że bedą chętni na aktualne maluchy, ale zero zainteresowania, wiec nie mam co liczyć. Ostatecznie mogę przedzielić zagródkami pokój na pół, ale ona jest chyba większa, wiec może przeskoczyć. Dowiedziałam się, że te poprzednie, co przyjechały miały tęgoryjca. Moim tez juz dziś podaję tabletki na odrobaczenie. Dam znac, czy coś wyjdzie.

Ola oddzwoniła i zarezerwowałam małą kaszlacą na nastepny płatny transport, ale będzie za kilka tygodni. Ola była w aucie i stracił się zasieg, więc nie dopytałam więcej.

Aktualne zdjecie Belsi po operacji usunięcia metalu łączącego żuchwę. Mam nadzieję, że teraz już bedzie tylko lepiej i da radę przyjechać.

172166787_3634375253357733_6288576845136114735_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jaaga napisał:

Mogłabym ją dać do kojca do czasu przyjazdu szarej suni. Myślałam, że bedą chętni na aktualne maluchy, ale zero zainteresowania, wiec nie mam co liczyć. Ostatecznie mogę przedzielić zagródkami pokój na pół, ale ona jest chyba większa, wiec może przeskoczyć. Dowiedziałam się, że te poprzednie, co przyjechały miały tęgoryjca. Moim tez juz dziś podaję tabletki na odrobaczenie. Dam znac, czy coś wyjdzie.

Ola oddzwoniła i zarezerwowałam małą kaszlacą na nastepny płatny transport, ale będzie za kilka tygodni. Ola była w aucie i stracił się zasieg, więc nie dopytałam więcej.

Aktualne zdjecie Belsi po operacji usunięcia metalu łączącego żuchwę. Mam nadzieję, że teraz już bedzie tylko lepiej i da radę przyjechać.

172166787_3634375253357733_6288576845136114735_n.jpg

Jeju, co jej się stało, ze  jest w takim stanie? 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Mruczka napisał:

Jeju, co jej się stało, ze  jest w takim stanie? 

Ktoś jej prawdopodobnie przywalił prosto w buzię. Ma zaburzenia w mózgu, co widać po nadal nie reagujacej na światło źrenicy, miała brzydko złamaną żuchwę po drutowaniu i uszkodzone oko. Do żuchwy dostała się infekcja i pojawiła się ropa. Ostatnie dni były koszmarną walką o jej przetrwanie. jest po 3 transfuzjach krwi i wczoraj miała operację usuniecia drutów z zuchwy, bo odmawiała jedzenia. Jej opiekunka liczy na to, że teraz bedzie łatwiej ją nakarmić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...