Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

Rita na tychy https://www.olx.pl/d/oferta/slodziak-5-miesiecy-rita-czarna-krolewna-CID103-IDKsOr2.html

daj jeszcze proszę imię do kontaktu, bo nr telefonu  w tekście mi wykasowało/próbowałam kilka razy - więc wpisałam numer do ogłoszenia obok -ale teraz się wyświetla Alicja i ten  nr telefonu/ bo ja mam konto na Alicję.   I byc może ktoś kto zadzoni o Ritę będzie chciał rozmawiać z "Alicją".

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Jaaga napisał:

Nadal bardzo proszę kogoś o zrobienie ogłoszenia dla Rity na Tychy, my z Tolą nie damy rady, bo nam serwis usunie. Wczoraj rozmawiałam z dwoma osobami zainteresowanymi Rita, ale chyba z tego nic nie wyjdzie. jakoś nie czyłam, jak przy reszcie przedszkolaków, że to ten dom. Szukamy więc raczej dalej.

DSC02922.JPG

DSC02914.JPG

DSC02895.JPG

DSC02888.JPG

DSC02861.JPG

DSC02855.JPG

                             Pin on Tatty Teddy

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach! Wczoraj miałam parę zapytań o Ritę, w tym dwa z Bielska B. ale to porażka:(.

W takcie ostatniej rozmowy pan zapytany, gdzie będzie mieszkała  Rita powiedział, że w ogrodzie (w domu mieszka rasowy piesek). Był zaskoczony, że chcę, aby kundel był w domu! Nie wytrzymałam i powiedziałam, co myślę, niemniej jednak straszna jest świadomość, że tacy ludzie i tak dostaną psa:(.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Patmol napisał:

Rita na tychy https://www.olx.pl/d/oferta/slodziak-5-miesiecy-rita-czarna-krolewna-CID103-IDKsOr2.html

daj jeszcze proszę imię do kontaktu, bo nr telefonu  w tekście mi wykasowało/próbowałam kilka razy - więc wpisałam numer do ogłoszenia obok -ale teraz się wyświetla Alicja i ten  nr telefonu/ bo ja mam konto na Alicję.   I byc może ktoś kto zadzoni o Ritę będzie chciał rozmawiać z "Alicją".

Dziękuję.  Ogłoszenie jest na Tole, wiec Marta.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

Ogłoszenie na Wrocław. Opłaciłam promocję. Na potrzeby ogłoszenia zmieniłam imię na Rolkę.

Patmol zachachmęciła wszystkie najlepsze zdjęcia dlatego wkleiłam mało, żeby się nie powtarzały.

https://www.olx.pl/d/oferta/rolka-czarny-kolor-tez-przynosi-szczescie-CID103-IDKtCwU.html

Szczęścia maluszko.

Trzeba wpisać zamiast swojego ten  nr telefonu do kontaktu609 160 440 -bo on się w tekście kasuje. To znaczy widać tylko dwie pierwsze  i dwie ostatnie cyfry. Można wtedy dodać imię do tego nr telefonu Marta/bo Marta będzie odbierać.

   

bo u Ciebie telefon do kontaktu pokazuje się 713 482 951/ czyli nieprawidłowy

a u mnie jest ok https://www.olx.pl/d/oferta/slodziak-5-miesiecy-rita-czarna-krolewna-CID103-IDKsOr2.html 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Poker napisał:

Ale ja mam więcej ogłoszeń i ludzie będą w ich sprawie dzwonić do Toli. najwyżej zadzwonią do mnie , a ja skieruję do niej.

Ma już 49 wejść .

Przy każdym ogłoszeniu można ustawić inny nr telefonu przecież.

też mam inne ogłoszenia i przy nich inne numery telefonu.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Ogłoszenie na Wrocław. Opłaciłam promocję. Na potrzeby ogłoszenia zmieniłam imię na Rolkę.

Patmol zachachmęciła wszystkie najlepsze zdjęcia dlatego wkleiłam mało, żeby się nie powtarzały.

https://www.olx.pl/d/oferta/rolka-czarny-kolor-tez-przynosi-szczescie-CID103-IDKtCwU.html

Szczęścia maluszko.

Dziękuję. Wstawiam dzisiejsze foteczki, więc można podmienić.

4 godziny temu, Poker napisał:

Nie wiem jak to zrobić.

Przy edycji konkretnego ogłoszenia wpisujesz dany numer, nie bedzie się pojawiac w innych. Ja też czesto robię ogłoszenia grzecznościowo na inne numery.

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest wpłata od Isiak - 30 zł (29.06.)kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

 szczeniaki  z Ukrainy

Isiak ślicznie dziękujemy, dzięki Tolu za potwierdzenie. Już zaznaczam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2021 o 22:50, seramarias napisał:

Rita  jest śliczna,  aż dziw, że jeszcze u Was...

No ja też się dziwię.

Zapytań jest sporo, ale to wciąż nie to.

Dzisiaj miałam nawet parę zapytań z naszych zamojskich stron, bo pokazałam Ritę na profilu fundacji, ale domu z tego nie będzie.

Jeden z panów był bardzo zdziwiony jak powiedziałam, ze nie wydamy żadnego psa na nieogrodzona posesję (ogrodzenie tylko od ulicy), bo już ktoś był u niego z innej fundacji i powiedział, że wszystko jest ok. (szczeniaka jednak nie dostał).

Dzisiaj wieczorem zadzwonił bardzo sympatyczny i konkretny pan z Ustronia, rodzina psiolubna, żona  działa w tamtejszej fundacji); bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało.

Podałam nr do Jagny może z tego będzie dom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

No ja też się dziwię.

Zapytań jest sporo, ale to wciąż nie to.

Dzisiaj miałam nawet parę zapytań z naszych zamojskich stron, bo pokazałam Ritę na profilu fundacji, ale domu z tego nie będzie.

Jeden z panów był bardzo zdziwiony jak powiedziałam, ze nie wydamy żadnego psa na nieogrodzona posesję (ogrodzenie tylko od ulicy), bo już ktoś był u niego z innej fundacji i powiedział, że wszystko jest ok. (szczeniaka jednak nie dostał).

Dzisiaj wieczorem zadzwonił bardzo sympatyczny i konkretny pan z Ustronia, rodzina psiolubna, żona  działa w tamtejszej fundacji); bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało.

Podałam nr do Jagny może z tego będzie dom...

Dziękuję, ale niestety dotąd pan nie zadzwonił. Rita jest jak zaczarowana.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Dziękuję, ale niestety dotąd pan nie zadzwonił. Rita jest jak zaczarowana.

Pan zrezygnował, szukają jednak małej suni:(.

Dzisiaj kolejne tel z Warszawy i z Bielska; panu z Warszawy przekazałam kontakt do Jaaga.

Dziewczyna z Bielska sympatyczna, ale poprzedni pies mieszkał i w kojcu i w piwnicy;   powiedziała, ze pojedzie do schroniska po szczeniaka.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

 

Dziewczyna z Bielska sympatyczna, ale poprzedni pies mieszkał i w kojcu i w piwnicy;   powiedziała, ze pojedzie do schroniska po szczeniaka.

 

Wcale nie sympatyczna. Okropna.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

Wcale nie sympatyczna. Okropna.

Dziewczyna zadzwoniła , ale ja nie mogłam rozmawiać i wtedy wydawała mi się sympatyczna. Oddzwoniłam póżniej z nadzieją, że będzie ok. ale nie było.

Ona mieszka z rodzicami, potem długo pisała do mnie, tłumaczyła, mam nadzieję, że powalczy o lepsze warunki dla kolejnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...