Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

Wygląda na to, że to jest szczęśliwy wątek:).

Rio już od ubiegłego tygodnia  ma swój własny, stały dom.  Mieszka we Wrocławiu, u młodych ludzi, dla których jest pierwszym  psem. Ponieważ jego  ludzie pracują w domu, nie jest sam, co dla takiego uczuciowego psa  jest bardzo ważne.  Jak słyszałam,  Ryjek jest bardzo dzielny i grzeczny, tylko pierwszego dnia  był trochę smutny, ale teraz  już wszystko dobrze.

To było moje pierwsze doświadczenie  z ogłaszaniem psiaka na olx i  kilka razy   się  bardzo zdziwiłam; np.  jak  przy rozmowie z  miłą panią, która  chciała  adoptować Ryjka  i  nie dała się przekonać, że wyprowadzenie psa  dwa razy dziennie (tj. rano i wieczorem) to za mało. 

Cudownie, że kolejne pieski dostały szansę.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszę się, że pomoc tak sprawnie idzie. Wczoraj bez perspektywy został szczeniaczek jamnikowaty. Transport tez nie doszedłby raczej do skutku, bo musiałoby być 5 psiaków, a brakowało. Ola zgodziła się opłacić transport dorosłego małego pieska, którego tu pokazywalam. Aż tu w rozmowie z Olą okazało się, że pozostale psiaki z tego transportu jadą właśnie do Szafirki. Zadzwoniłam szybko do Toli i zgodziła się go wziąć na siebie, a Ola zgodziła się pokryć koszt jego przyjazdu do Polski. Tym sposobem skompletowała się ekipa do wyjazdu i 5 psów opusci schronisko. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mimi juz ma zapewniony dom :) bardzo się cieszę. Musimy tylko umówić się, kiedy państwo po nią przyjadą. Teraz kolej będzie na jej siostrę Ritę. Mam nadzieje, że równie szybko ujmnie  kogoś tak, jak Mimi. Tu zostawię jeszcze zdjęcie jamnisiowego chłopczyka, który pod opieką Toli będzie u Szafirki.

image000000(7).jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kurcze, zapomniałam wziąć z Katowic aparatu, wzięłam sam kabelek. Telefonem nie nadążam za Ritą. O ile Mimi  jest mega fotogeniczna, to Rita wychodzi na zdjeciach jak Margo; nijako. Zdjęcia są rozmazane lub prześwietlone. Domowe pewnie wyjdą jeszcze gorzej, niż ogrodowe, bo nie ogarnę jej w bezruchu. Chyba lepiej zostawić ogłoszenia Mimi i mówić o Ricie.

20210619_085733.jpg

20210619_085754.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jaaga napisał:

Kurcze, zapomniałam wziąć z Katowic aparatu, wzięłam sam kabelek. Telefonem nie nadążam za Ritą. O ile Mimi  jest mega fotogeniczna, to Rita wychodzi na zdjeciach jak Margo; nijako. Zdjęcia są rozmazane lub prześwietlone. Domowe pewnie wyjdą jeszcze gorzej, niż ogrodowe, bo nie ogarnę jej w bezruchu. Chyba lepiej zostawić ogłoszenia Mimi i mówić o Ricie.

20210619_085733.jpg

20210619_085754.jpg

Nie wiem, czy to się uda, bo telefonów niewiele, a te które były nie zainteresowały się Ritą, jak wysłałam zdjęcie:(

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś dalby radę ogłosić Rite na Tychy? O nią nie było ani jednego telefonu odkąd ma ogłoszenia. Ma na Katowoce i na Kraków. Calkiem zgrała się z psami i robi się z niej mały wieśniak. Tekst taki jak wstawiłam wcześniej u Mimi, tylko imię trzeba zmienić.  Bardzo proszę o pomoc, bo dziewczynka powinna iść do domu.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Czy ktoś dalby radę ogłosić Rite na Tychy? O nią nie było ani jednego telefonu odkąd ma ogłoszenia. Ma na Katowoce i na Kraków. Calkiem zgrała się z psami i robi się z niej mały wieśniak. Tekst taki jak wstawiłam wcześniej u Mimi, tylko imię trzeba zmienić.  Bardzo proszę o pomoc, bo dziewczynka powinna iść do domu.

To OLX na Kraków, dzisiaj cisza

https://www.olx.pl/d/oferta/szczeniak-rita-do-adopcji-CID103-IDJWxzQ.html

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Psie przedszkole z Dniepropietrowska, zapraszamy i dziękujemy za pomoc. Udało się wspólnie na dogo zmienić życie 9 szczeniaków :) PROŚBA O OGŁOSZENIA dla Rity!
Dnia 27.06.2021 o 20:11, Tola napisał:

Dziękuję Tolu, juz uwględniłam Twoje ogłoszenie. Chyba już nikt tu nie zagląda. Rita nadal potrzebuje ogłoszeń, np. na Tychy czy Opole lub Bielsko. Siedzi u nas już zupełnie niepotrzebnie; jest zdrowa, zaszczepiona - tylko domu brak. Do tego jestem juz 4 doby uwiązana przy zamojskiej dzikiej kotce. Musze jej podawac kroplówki i karmić kilka razy dziennie strzykawką. Do tego wizyty u weta. Wkrótce ma w końcu przyjechać z Ukrainy jednooka Belsi. chciałabym, zeby choć Rita wyjechała do tego czasu do swojego domu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

Dziękuję Tolu, juz uwględniłam Twoje ogłoszenie. Chyba już nikt tu nie zagląda. Rita nadal potrzebuje ogłoszeń, np. na Tychy czy Opole lub Bielsko. Siedzi u nas już zupełnie niepotrzebnie; jest zdrowa, zaszczepiona - tylko domu brak. Do tego jestem juz 4 doby uwiązana przy zamojskiej dzikiej kotce. Musze jej podawac kroplówki i karmić kilka razy dziennie strzykawką. Do tego wizyty u weta. Wkrótce ma w końcu przyjechać z Ukrainy jednooka Belsi. chciałabym, zeby choć Rita wyjechała do tego czasu do swojego domu. 

A pan z Warszawy?

Link to comment
Share on other sites

Nadal bardzo proszę kogoś o zrobienie ogłoszenia dla Rity na Tychy, my z Tolą nie damy rady, bo nam serwis usunie. Wczoraj rozmawiałam z dwoma osobami zainteresowanymi Rita, ale chyba z tego nic nie wyjdzie. jakoś nie czyłam, jak przy reszcie przedszkolaków, że to ten dom. Szukamy więc raczej dalej.

DSC02922.JPG

DSC02914.JPG

DSC02895.JPG

DSC02888.JPG

DSC02861.JPG

DSC02855.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ślicznie Wam dziekuję za odzew. Zrobiłam na Bielsko Białą, stare ogłoszenie, na którym są we dwie szczeniaczki zostawłam na Katowice i tego mi nie usunęli, Tola zrobiła na Kraków. Patmol , jesli dasz radę to prosiłabym na Tychy. Poker zrobisz na Wrocław? Tel jest na Tolę, po przesiewie daje do mnie. Maila nie ma co dawać, ja mam taką nieaktywną wersję.

Tu tekst  mojego ogłoszenia:

Nowego, najlepszego domu poszukuje szczeniaczek suczka 5 mies. Rita. Jest drobnej budowy, waży aktualnie ok 10 kg, ale ma szczupłe, długie łapki. Rita wychowała się w schronisku, potrzebuje więc cierpliwej, spokojnej rodziny, zeby mogła bez stresu uczyć się życia w domu. Przejechała niesamowicie długą drogę w poszukiwaniu nadziei na lepsze jutro.
Wymaga jeszcze treningu czystości, nie ma problemów z apetytem, uczy się chodzić w szelkach i na smyczy, co nawet jej sprawnie wychodzi :) 
Aktualnie przebywa W DT na Śląsku.
jest zachipowana, zaszczepiona, odrobaczona, ma wykonany test na lamblie ( z wynikiem ujemnym)
Wymaga w początkowym kontakcie trochę cierpliwości, jest bardzo zainteresowana człowiekiem, chce się przytulać, ale ze względu na swoje wczesniejsze doświadczenia, jednak troszkę boi się początkowo kontaktu z obcymi i potrzebuje odrobinę czasu na przekonanie się, że nie wszyscy ludzie są źli. Ze względu na usposobienie nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi, bo będzie się bać ich żywiołowości i głośnych dźwięków.
Suczka jest zdrowa, blizny widoczne na głowie to skutek pogryzień w schronisku przez inne psiaki, nie choroba.

Przed wydaniem suczki do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Adoptujący zobowiązuje sie do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji suczki.
Do odbioru w Jarząbkowicach woj. śląskie.
Kontakt w sprawie adopcji wyłacznie telefoniczny: 609160440.

Za okazane serce Rita odwdzięczy się tym, co ma najcenniejsze - swoją miłością i bezgranicznym oddaniem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...