Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

7 godzin temu, Jaaga napisał:

Wczoraj zadzwoniła Ola, żeby powiadomić mnie, że zmarła w schronisku ta chora szczeniaczka. Miała nosówkę. Zachorowała, mimo szczepienia. Nie potrafi do mnie dotrzeć jeszcze, że ten maluszek patrzący z taką nadzieją na człowieka, nie żyje :(

Takie piękne, ufne psie oczy.... Los jest taki niesprawiedliwy. 

Ona początkowo miala przyjechać z naszymi suniami, tylko się rozkaszlała,prawda ? Tak mało zabrako żeby jej się udało... Ale żal...

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, limonka80 napisał:

Takie piękne, ufne psie oczy.... Los jest taki niesprawiedliwy. 

Ona początkowo miala przyjechać z naszymi suniami, tylko się rozkaszlała,prawda ? Tak mało zabrako żeby jej się udało... Ale żal...

Tak to ona. Bardzo żal.

Do mnie ma przyjechac kotka Belsi dopiero w lipcu. Alesya zaproponowała mi na DT inną kotkę, ale musze przemyślec, czy dam radę. Boję się, że o nią też debile beda dzwonić. Już nie mam sił odbierac tych telefonów. No i potem mam kłopot z wizytami PA. Nie ma kto jeździć i muszę kombinować. Jest już na szczęście wysterylizowana.  Nie boi się innych kotów i ponoc psów, ale boi się ludzi. Tylko co, jesli jej nie wydam 2 mies i Belsi nie bedzie mogła przyjechać? Może ktoś chce się dokocić takim cudem?

182312461_278632126986110_1778006674349998996_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Psie przedszkole z Dniepropietrowska, zapraszamy i dziękujemy za pomoc reszcie maluchów. Prośba o OLX na Warszawę, dziś jeszcze tanie wyróżnienie!

Podaję treść mojego usuniętego ogłoszenia, jakby ktoś dał radę je zrobić z nowymi dzisiejszymi zdjeciami:

 Nowego kochającego domu poszukuje 3,5 miesięczny piesek Mattuś.
Będzie średniej wielkości lub większym psiakiem, jest maluchem po przejściach, przyjechał ze schroniska. Musiał pokonać niesamowicie długą drogę, żeby dostać szansę na nowe życie. Aktualnie przebywa w Domu Tymczasowym. jest zadbany, wykąpany.
Matti jest pogodnym, dopominajacym się o uwagę szczeniakiem. Dopiero poznaje życie w domu i z człowiekiem.
Ze względu na wzajemny komfort nie zostanie wyadoptowany do domu z małymi dziećmi. Lubi przytulać się, siedziec na kolanach, ma delikatne usposobienie.
Może zamieszkać z innym psem lub kotem.
W trakcie reningu czystości.
Mattuś zostanie wydany wyłącznie jako domowy psiak, nie zostanie wyadoptowany do życia w ogrodze/budzie/kojcu!
Jest zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony., posiada paszport.
Osoby zainteresowane adopcją Mattiego prosze o kontakt WYŁĄCZNIE tel.: 660124623. Jesli nie moge odebrać telefonu, oddzwonię. Nie odpowiadam na wiadomości i smsy.
Ogłoszenie ma na celu znalezienie dla pieska jak najlepszej rodziny, nie obowiązuje więc zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Osobom zainteresowanym adopcją zostanie przesłana ankieta przedadopcyjna. Później ewentualnie nastapi spotkanie w potencjalnym nowym miejscu zamieszkania.
Dom ma być dla Mattiego, a nie odwrotnie, prosze wiec o wyrozumiałość, bo na wyadoptowującym spoczywa odpowiedzialność za całe jego przyszłe życie i pod tym właśnie kątem zostanie wybrany nowy dom.
Matti zostanie przekazany po podpisaniu umowy adopcyjnej z fundacją i zobowiązaniu sie do wykonania w przyszłości kastracji psa.
Piesek przebywa w Jarząbkowicach, woj. śląskie. Jest możliwy transport grzecznościowy w drodze na Pomorze, wtedy byłby do odbioru z trasy na Gdańsk.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj z Poker w dt u Kenii i Wiwy.  Chwilę zajmie mi  opanowanie wstawiania zdjęć na forum, więc teraz  zdaję tylko   relację słowną. Bardzo  dziękuje Poker, ze mnie tam zabrała, bo psinki są  absolutnie cudowne i  kontakt z nimi  był czystą przyjemnością! Nie widać po nich, żeby w życiu spotkało je cokolwiek złego; są  otwarte, wesołe, ufne; zwłaszcza Wiwusia jest mega przytulakiem.   Kenia  jest  bardzo żywa i ciekawska -  podczas gdy  biegała i węszyła sobie  w trawie Wiwa  siedziała  przy nas i pięknie się tuliła.   Obie są do schrupania.  Niewykluczone, że  Kenia już się komuś spodobała (znajomy dt), ale oczywiście bez  sprawdzenia  domku  jej nie wydamy.  Na dniach wybierają się do weterynarza, ale to będzie chyba formalność, bo wyglądają  jak zdrowe rybki. Chociaż sierść  Kenia  ma  trochę  matową  -  ale to może  jeszcze taki szczenięcy puszek. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Jaaga napisał:

Tak to ona. Bardzo żal.

Do mnie ma przyjechac kotka Belsi dopiero w lipcu. Alesya zaproponowała mi na DT inną kotkę, ale musze przemyślec, czy dam radę. Boję się, że o nią też debile beda dzwonić. Już nie mam sił odbierac tych telefonów. No i potem mam kłopot z wizytami PA. Nie ma kto jeździć i muszę kombinować. Jest już na szczęście wysterylizowana.  Nie boi się innych kotów i ponoc psów, ale boi się ludzi. Tylko co, jesli jej nie wydam 2 mies i Belsi nie bedzie mogła przyjechać? Może ktoś chce się dokocić takim cudem?

182312461_278632126986110_1778006674349998996_n.jpg

Cudowne stworzenie! Szkoda, że moja "małpa" nie toleruje innych kotów. Pewnie zbyt małe mieszkanie, za małe terytorium dla dwóch kotów. Gdyby ją wrzucić na FB na kocie adopcje, to kto wie...

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to , że Kenia pojedzie dziś do DS poleconego przez DT, do którego mam zaufanie. Pójdziemy na wizytę poA . Dzięki temu , że Kenia pójdzie do DS, kolejny szczeniorek może przyjechać do tego DT.

Ogłoszenia będę robić dla Wiwy.

Sunie rzeczywiście są bardzo słodkie i ufne. Dały sobie zajrzeć w zęby, głaskać do woli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ds, który chce adoptować Kenię zadzwonił do mnie. Jutro zabiera sunię. Mam podany adres i jestem wstępnie umówiona na wizytę poA, aby Mruczka mogła się upewnić , że DS jest dobry i podpisała umowę przekazania małej.

Kenia będzie miała do towarzystwa 3 starsze sunie. Państwo zawsze mieli 4 sunie , ostatnio umarła 17. letnia. Pani nie pracuje i cały czas poświęca suniom.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Psie przedszkole z Dniepropietrowska, zapraszamy i dziękujemy za pomoc reszcie maluchów. Poszukuję kogoś do wizyty PA do Opola!

Rozmawiałam z Ds Kenii, obecnie Tosi. Mała jest bardzo grzeczną pieszczochą. Ładnie bawi się piłeczką z jorczusią. Większych suń jakby nie zauważa , a one jej też. Pani dała kał do badania, bo Tosia bardzo się drapie.

A Wiwa na razie w Dt. Zrobiłam jej ogłoszenie na Wrocław. Był 1. telefon ,ale chętni z 2.letnim dzieckiem. Nie lubi sama być w nocy w pokoju. Płacze, więc p. Monika daje jej coś do gryzienia, żeby miała zajęcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...