Jump to content
Dogomania

Jak moge pomoc mojemu psu?


mango2258

Recommended Posts

Czesc, mialam barzdo dobrze wychowanego psa, jednak zachorowałam na depresję. W ciężkiej depresi byłam około rok, potem w końcu dostałam miejsce na terapii i w szpitalu. Po powrocie ze szpitala (+3 miesiące), mój pies był nie do poznania. Gryzie tylko mnie, szczeka (prawie non stop), jest wredny np. Siedze na krześle i jem , on podchodzi, przymila sie a jak mu nie dam jedzenia to prycha/kicha/pluje na moja twarz i odchodzi. Budzi mnie kilka razy w nocy i zrzuca z poduszki. Nie pozwala mi wyjść samej na dwór. Jest tez potworem na dworze. Szczeka, szarpie 😟

 

Piesek ma 7 lat. Mam go od szczeniaka i przez 5 lat było wszystko super.  Potem rok mojej choroby. Od roku pracuje nad nim ale nic. Książki, kursy, itd. Karmiene z reki, nie spi w łóżku itd. Większość porad dostępnych w książkach/internecie. Jestem cierpliwa, i spokojna ale stanowcza. Już prawie straciłam palec, tak mnie ugryzł. Po woli sie zaczymam bac. Nie daje rady. Ma ktos jakieś porady? Kocham go ale sobie nie radze. 

 

Byl bardzo dobrze wychowany. 0 agresji, szczekania itd. Niestety nie mam pieniędzy na terapeutę/behawioryste, dlatego ze wszystko idzie na moją terapie. Mam już dosyć. Nie moge. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mango2258 napisał:

to prycha/kicha/pluje na moja twarz i odchodzi.

A czy nie może byc w innym pomieszczeniu ,kiedy jesz?

Budzi mnie kilka razy w nocy i zrzuca z poduszki.

To dlaczego pozwalasz mu spać w swoim pokoju?

Nie pozwala mi wyjść samej na dwór.

A to znaczy?Co takiego robi,że nie możesz wyjść?

Jest tez potworem na dworze.

??????

Szczeka, szarpie   Tak postępuje sporo psów,można te zachowania skorygować.

 Kocham go ale sobie nie radze. 

Mam już dosyć. Nie moge. 

Niespecjalnie wyrażasz tę miłość...

😟

A jakiej wielkości on jest?Czy jest rasowy? Bo wygląda na to,że siłowo przewyższa Cię bardzo znacznie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...