Jump to content
Dogomania

Szukam dobrej ale taniej karmy dla owczarka niemieckiego.


KamPex

Recommended Posts

Witam! Za nie długo kupuje psa dokładnie owczarka niemieckiego ( kiedy kupię będzie miał ok. 2 miesiące ). Szukam więc dobrej suchej karmy dla niego. Będę również podawać mu co kilka dni karmę mokrą więc taką też potrzebuję abyście mi doradzili. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale pies z rodowodem. Nie wiem co mam więcej powiedzieć ale jakby jakiejś informacji brakowało proszę się mnie pytać. ( Przysmaczki dodatkowo też możecie polecić jeśli macie czas ) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, KamPex napisał:

Szukam więc dobrej suchej karmy dla niego.

NIE MA dobrej ,taniej karmy.Zapomnij o karmach z marketów! Za jakość trzeba płacić,nie musi to byc jedzenie z najwyższej półki,ale szczeniak,żeby dobrze się rozwijał i nie chorował,musi otrzymać w jedzeniu to wszystko,czego potrzeba mu do rozwoju.

Jeśli wykluczasz gotowanie jedzonka maluchowi,to przejrzyj w necie karmy dla szczeniąt( puppy) i wybierz taką,która ma mało(albo wcale) zbóż i MIĘSO ,a nie mączkę mięsną.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, KamPex napisał:

Witam! Za nie długo kupuje psa dokładnie owczarka niemieckiego ( kiedy kupię będzie miał ok. 2 miesiące ). Szukam więc dobrej suchej karmy dla niego. Będę również podawać mu co kilka dni karmę mokrą więc taką też potrzebuję abyście mi doradzili. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale pies z rodowodem. Nie wiem co mam więcej powiedzieć ale jakby jakiejś informacji brakowało proszę się mnie pytać. ( Przysmaczki dodatkowo też możecie polecić jeśli macie czas ) 

Na taniości nie zaoszczędzisz. Przy szczeniakiu nie oszczędzaj. Porozmawiaj z hodowcą czym karmi psy.Owczarki mają problemy z tylnymi kończynami więc tania dieta nic dobrego nie wniesie. Uważaj tylko na preparaty z wapniem. Przy większych rasach trzeba uważać i kontrolować wzrost.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 24.03.2021 o 18:11, bou napisał:

NIE MA dobrej ,taniej karmy.Zapomnij o karmach z marketów! Za jakość trzeba płacić,nie musi to byc jedzenie z najwyższej półki,ale szczeniak,żeby dobrze się rozwijał i nie chorował,musi otrzymać w jedzeniu to wszystko,czego potrzeba mu do rozwoju.

Jeśli wykluczasz gotowanie jedzonka maluchowi,to przejrzyj w necie karmy dla szczeniąt( puppy) i wybierz taką,która ma mało(albo wcale) zbóż i MIĘSO ,a nie mączkę mięsną.

Czy ja powiedziałem że chce kupić karmę z marketu? Mi chodzi o karmę która nie będzie kosztowała np. aż 250 zł za 12 kg 

Link to comment
Share on other sites

A ja całe życie karmię swoje psy mięsem z dodatkami, szczególnie rosnące szczenięta, które powinny oprócz mięsa dostawać ser, jajka, mleko, warzywa. Obecnie kupuję psom mięso po 2,60 za kg, czasami droższe po 6,50 zł i uważam, że najgorsze mięso jest lepsze od najlepszej i najdroższej karmy. Moje suchą karmą plują. Dostają dla urozmaicenia dobre puszki, najlepsze w rankingu to Rocco lub Animonda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...