Jump to content
Dogomania

Mały, stary, głuchy, ślepy, porzucony Tuptuś. Nie chce mu się już żyć, człowieku pomóż, przywróć radość życia.

Recommended Posts

• Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Psy którym pomagamy na dogo miały kiedyś swój dom..., większość swego człowieka, swoje miejsca w domu, spacery..., budę, podwórko do pilnowania. Nawet dzikusy - starą szopę czy wyrytą norę. To był ich

Niejadek z Tuptusia..., skubnie kurczaczka, wypije rosołek i po jedzeniu :( Podałam obiad a urwis usiadł przy miseczce i myśli, że coś wymyśli :( Nie wytrzymałam..., miseczkę pod dzioba, łapę do

Posted Images

3 minuty temu, [email protected] napisał:

Rozsypałam Royal Pikusi jak on się rzucił do zbierania..., załączył turbo doładowanie wąchał, sapał tak szukał. Kilka zjadł / połknął błyskawicznie. Dostawał / zna?

Kopciuszek  :)

Mnie Pani odpisała dzisiaj, że zadzwoni. Pytała o kwestię transportu, gdyby nie mogła sama przyjechać po pieska. Wiadomo, nic jeszcze nie przesadzone, zwłaszcza że wizyty pa nie było. 

Dobrze jest czytać o postępach Tuptusia.

26 minut temu, Tyśka) napisał:

Mnie Pani odpisała dzisiaj, że zadzwoni. Pytała o kwestię transportu, gdyby nie mogła sama przyjechać po pieska. Wiadomo, nic jeszcze nie przesadzone, zwłaszcza że wizyty pa nie było. 

Dobrze jest czytać o postępach Tuptusia.

To czekamy :)

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Świetnie. Lepiej dmuchac na zimne :)

Dnia 31.03.2021 o 09:35, Aldrumka napisał:

Zadomawia się :)

Dnia 30.03.2021 o 16:38, elficzkowa napisał:

Przelew poleciał :)

Do usunięcia - Page 8 - Zakończone - Dogomania

zapraszam serdecznie zapraszam
  • Like 2

Za duzo tam niema na tym kramku przepraszam ale ale zawsze jakis pieniazek bedzie ,a moze ciocia Aldrumka by mogla cos fancikow dolozyc?Bardzo bardzo serdecznie zapraszam .             Niechaj moc bedzie z Wami lapenkami

Patrzam jakie imionko matuszeczek