Jump to content
Dogomania

Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.


Moli@

Recommended Posts

19 minut temu, limonka80 napisał:

Ależ Tuptusiowi się pięknie błyszczy futerko :-))

Ma piękne futerko..., włos dłuższy, aksamitny, gęsty, lśniący. Tuptuś wygląda na grubasa na chudych nóżkach a nie jest..., puchacz :)

Na kontrolnej wizycie kardiolog głaskał i głaskał dziadeczka..., śmiał się sam z siebie, że nie może się od psa "odkleić" ,)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

 

Na kontrolnej wizycie kardiolog głaskał i głaskał dziadeczka..., śmiał się sam z siebie, że nie może się od psa "odkleić" ,)

Szkoda, że musiał się odkleić ;) Odświeżyłam ogłoszenia Tuptusia, choć jedno mi usunięto. Teraz ma 3.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, limonka80 napisał:

A jak się Tuptuś miewa ?

Tuptuś miewa się bardzo dobrze... okazał się niezłym łobuziakiem..., następny dyrektor ,)

Łakomczuch, wielbiciel krzaków a dokładnie rycia pod krzakami..., lubi porządzić np kto / gdzie ma leżeć. 

Noc jest do spania - nie ma chodzenia, zmiany legowiska - szczeka / biegnie za boga ducha winnym delikwentem. Nasz aniołek ,)

 

Nie ma duszności, nie pokasłuje, nie dyszy, nie męczy się na spacerkach...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Moli@ napisał:

Tuptuś miewa się bardzo dobrze... okazał się niezłym łobuziakiem..., następny dyrektor ,)

Łakomczuch, wielbiciel krzaków a dokładnie rycia pod krzakami..., lubi porządzić np kto / gdzie ma leżeć. 

Noc jest do spania - nie ma chodzenia, zmiany legowiska - szczeka / biegnie za boga ducha winnym delikwentem. Nasz aniołek ,)

 

Nie ma duszności, nie pokasłuje, nie dyszy, nie męczy się na spacerkach...

Dziękuję za takie wieści, bardzo mi się podobają :-))  A zwłaszcza podoba mi się określenie  ,,nasz aniołek" :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 12:28, limonka80 napisał:

Dziękuję za takie wieści, bardzo mi się podobają :-))  A zwłaszcza podoba mi się określenie  ,,nasz aniołek" :-))

oj, cieszą wieści, bardzo cieszą :) a określenie "nasz aniołek" do Tuptunia pasuje "jak ulał"! 😉 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...