Jump to content
Dogomania

Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.


Moli@

Recommended Posts

 

Z każdym dniem pewniej porusza się po terenie i znaczy, znaczy :) na szczęście w domu nie ma tego odruchu.

Reaguje na głośne klaśnięcie w dłonie - idzie w kierunku dźwięku. Spróbuję z gwizdkiem.

Apetyt dopisuje aż za bardzo..., ma schudnąć a nie tyć :(. Trasę do bramki migiem opanował, siada i czeka na spacer :)

 

b450a9a24a94ffcdmed.jpg

7ae1d5be78a2b6f0med.jpg

963cc2ecfa3ae104med.jpg

18280fe4ff06ce22med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Moli@ napisał:

 

Z każdym dniem pewniej porusza się po terenie i znaczy, znaczy :) na szczęście w domu nie ma tego odruchu.

Reaguje na głośne klaśnięcie w dłonie - idzie w kierunku dźwięku. Spróbuję z gwizdkiem.

Apetyt dopisuje aż za bardzo..., ma schudnąć a nie tyć :(. Trasę do bramki migiem opanował, siada i czeka na spacer :)

Spróbuj ze skalą. Nie zawsze gwizdek ma się pod ręką. Do mojego Felusia wołam dźwiękami ze skali. Najczęściej Fa-sol lub La-si, też klaszczę i pstrykam palcami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, uxmal napisał:

Spróbuj ze skalą. Nie zawsze gwizdek ma się pod ręką. Do mojego Felusia wołam dźwiękami ze skali. Najczęściej Fa-sol lub La-si, też klaszczę i pstrykam palcami.

Mam wysoki głos a reaguje jak bardzo głośno krzyknę..., nie będę rwać ziapy. Ale spróbuję  jak radzisz.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Moli@ napisał:

Mam wysoki głos a reaguje jak bardzo głośno krzyknę..., nie będę rwać ziapy. Ale spróbuję  jak radzisz.

Ja to lecę sopranem, basu mojego TZ'ta nie słyszy. Zdesperowany TZ pewnego dnia zaczął sopranem go wołać. :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

8fcb0e46eaadf1e7med.jpg to łupież? :(

EDIT: Ślepota ze mnie, dopiero później doczytałam do końca Twój post.

 

Cieszą mnie postępy Tuptusia. 
Ostatnio zawodzę się ludźmi... Kolega z boksów Tuptusia miał mocno zdecydowane 3 rodziny - żadna go nie adoptowała, a to taka też bida z nędzą. A i w sprawie Tuptusia Pani jeszcze nie zadzwoniła :( Smutne.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

8fcb0e46eaadf1e7med.jpg to łupież? :(

 

Cieszą mnie postępy Tuptusia. 
Ostatnio zawodzę się ludźmi... Kolega z boksów Tuptusia miał mocno zdecydowane 3 rodziny - żadna go nie adoptowała, a to taka też bida z nędzą. A i w sprawie Tuptusia Pani jeszcze nie zadzwoniła :( Smutne.

Nie :)

krople deszczu

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Tyśka) napisał:

Masz dobry aparat :) Uff, bo myślałam że coś jeszcze w nim siedzi.

Moli@, czy ogłaszać już Tuptusia? Ma to stare ogłoszenie, a chciałabym zrobić mu z aktualnymi zdjęciami i wieściami.

Kardiolog sugerował ponowne badanie tarczycy po 30 dniach (około 28.04) przyjmowania Cardisure, ten wynik powinien być miarodajny - jest problem z tarczycą czy nie. 

Kastracja i czyszczenie zębów.

 

Może ogłaszać, jak ktoś bardzo będzie chciał to poczeka.

 

Link to comment
Share on other sites

Przyjazny do ludzi, psów i kotów.

Zachowuje czystość, nie znaczy w domu.

Nie niszczy - mebli, legowisk

Nie szczeka, nie wyje

Delikatny w kontakcie z człowiekiem..., lubi głaskanie, drapanie, czochranie po całym ciele. Lubi się przytulać, siedzieć na kolanach. Można  nosić na rękach, kąpać, szczotkować. Nie ma choroby lokomocyjnej w samochodzie spokojny. 

Łakomczuch ,), psią karmę je.

Potrzebuje czasu na poznanie domu / podwórka / ogrodu.

Poza mieszkaniem pewniej czuje się prowadzony na smyczy..., niestety nadal lubi dyrektorzyć na spacerkach (do opanowania)

Nie widzi (ładnie idzie za głosem)

Węch bardzo dobry

Szybko uczy się topografii pomieszczeń, terenu

Słyszy (traci słuch pod wpływem dużego stresu)

Reaguje na imię _ Tuptuś

Miejski piesek - zna zapachy, odgłosy miasta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Moli@ napisał:

Przyjazny do ludzi, psów i kotów.

Zachowuje czystość, nie znaczy w domu.

Nie niszczy - mebli, legowisk

Nie szczeka, nie wyje

Delikatny w kontakcie z człowiekiem..., lubi głaskanie, drapanie, czochranie po całym ciele. Lubi się przytulać, siedzieć na kolanach. Można  nosić na rękach, kąpać, szczotkować. Nie ma choroby lokomocyjnej w samochodzie spokojny. 

Łakomczuch ,), psią karmę je.

Potrzebuje czas na poznanie domu / podwórka / ogrodu.

Poza mieszkaniem pewniej czuje się prowadzony na smyczy..., niestety nadal lubi dyrektorzyć na spacerkach (do opanowania)

Nie widzi

Węch bardzo dobry

Szybko uczy się topografii pomieszczeń, terenu

Słyszy (traci słuch pod wpływem dużego stresu)

 

Bardzo dziękuję za kompedium :) To dla mnie bardzo pomocne przy tworzeniu opisu. 
Jutro postaram się zrobić chociaż jedno ogłoszenie. Czy mogę podać numer bezpośrednio do Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...