Jump to content
Dogomania

Rozliczony.....Kwiatki z Lolciowej rabatki ---- czynne do -- 07.05.2021 - godz.20.00


ona03

Recommended Posts

  • ona03 changed the title to Dziś koniec......Kwiatki z Lolciowej rabatki ---- czynne do -- 07.05.2021 - godz.20.00

Dziękuje pięknie Wszystkim kupującym

podnoszącym, zaglądającym i

Wszystkim obecnym na Lolciowej rabatce :)))

Bez Waszej obecności Lolcio latałby z gołym kuperkiem......

 

Dziękuję OGRODNICZKI,

będę miał na przysmaki i takie tam ..... :)))

ACtC-3ejmhZUkUd7Wybjgf2nIS7DZTKNXvbs1Gm9vAz5woWhMFUHb0oV5T9IanW32o5Y3SYjpktrfDKtGy9_F_X62NfawqtBGIirLZ8rS0seF_1BV-4ZjkeiXjRWn6hUTH4H38T4l4EGOTu4mbNRGraILUDw=w640-h480-no?authuser=0

 

 

noooooo, galotki..... :)))

ACtC-3fzG7Ejwue1vSLJIiyZqPGtPE-sJDP6cinvNXz5JKu3hZQeqzuj-RmOGVJct1CwYnE-ddVv-iVlSq78TS-wnozfRbU8-r_7x_MM3Mm6xy1s-z49ROjaOmfLJvxXDj2iJz10d-p4TP_ttSswQi3ElaZ_=w835-h626-no?authuser=0

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • ona03 changed the title to Zakończony.....Kwiatki z Lolciowej rabatki ---- czynne do -- 07.05.2021 - godz.20.00
36 minut temu, b-b napisał:

Galotki najważniejsze przecież są :))

Nooooo, ale facet nie przyzna się od razu ..........

 

 

32 minuty temu, uxmal napisał:

A ja dziękuje za wspaniały i inspirujący bazarek:)

 

Miło mi bardzo :)))

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, NikaEla napisał:

Brak opisu.

 

Bardzo dziekuję za piekny bazarek

A Lolcio dziękuje za 30 zł nadwyżki :))))

Kwiatki rosną, chyba bardzo Cię wciągnęło, super :)))))

 

 

Poleciały paczuchy do :

uxmal&mdk8,  gabim,  Wiosenka :)))

Jutro będą u Was :))))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Się naliczyłam :))))

 

 

kfffffiatuszki -------- 1.960,10

nadpłaty ---------------117,75

-------------------------------------

razem : -------------- 2,077,85

 

fiuuu, fiuuu, fiuuuu, ogrodniczki jesteście super :))))

 

Dziękujemy :)))

 

ACtC-3cmyLQpAmzqyL9PfSn_TUOGUb_DeXbXp_2vKERNC1Du57c4RECWl1BieOADRl-rqZDpoBSnwZxFuwqGQ6hdwqHOpHxGyNZEXztOn9H9r8unQaEz0RuGNgqtYCVOSegw9TNsgTOB3K83Bl4xFwcdgR-2=w640-h480-no?authuser=0

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ona03 napisał:

A Lolcio dziękuje za 30 zł nadwyżki :))))

Kwiatki rosną, chyba bardzo Cię wciągnęło, super :)))))

 

Nadwyżki? przecież dołożyłaś mi różności :) wciągnęło to prawda, nigdy w niedziele nie jestem w stanie się ruszać po sobotnich działaniach działkowych ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ona03 napisał:

Się naliczyłam :))))

 

 

kfffffiatuszki -------- 1.960,10

nadpłaty ---------------117,75

-------------------------------------

razem : -------------- 2,077,85

 

fiuuu, fiuuu, fiuuuu, ogrodniczki jesteście super :))))

 

Dziękujemy :)))

 

ACtC-3cmyLQpAmzqyL9PfSn_TUOGUb_DeXbXp_2vKERNC1Du57c4RECWl1BieOADRl-rqZDpoBSnwZxFuwqGQ6hdwqHOpHxGyNZEXztOn9H9r8unQaEz0RuGNgqtYCVOSegw9TNsgTOB3K83Bl4xFwcdgR-2=w640-h480-no?authuser=0

Iw Tobie kochana należą się podziękowania za pracę jaką wkładasz w rozmnażanie a później w wysyłkę kwiatków :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2021 o 22:14, ona03 napisał:

kfffffiatuszki -------- 1.960,10

nadpłaty ---------------117,75

-------------------------------------

razem : -------------- 2,077,85

 

Imponujący wynik. !!!

Iwonko, pszczółko Nasza pracowita, Królowo !!! Lolo  bardzo, bardzo Ci dziękuje za ogrom pracy , wiedzę merytoryczną i elegancję z jaką prowadzisz bazarek.

Piękne podziękowania dla Was  kochane ogrodniczki za zakupy roślinek oraz  buziaków , a  Pokerkowi za dołączenie z kwiatami ‘domowymi”w poprzednim bazarku.

Wszyscy tutaj jesteście bardzo kochani i jesteśmy z Lolusiem niezmiernie  wdzięczni.

786367499_Lolotulip..jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg.3e820d4adbb30bcd6509981652bfe4da.jpeg

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, togaa napisał:

Imponujący wynik. !!!

Iwonko, pszczółko Nasza pracowita, Królowo !!! Lolo  bardzo, bardzo Ci dziękuje za ogrom pracy , wiedzę merytoryczną i elegancję z jaką prowadzisz bazarek.

Piękne podziękowania dla Was  kochane ogrodniczki za zakupy roślinek oraz  buziaków , a  Pokerkowi za dołączenie z kwiatami ‘domowymi”w poprzednim bazarku.

Wszyscy tutaj jesteście bardzo kochani i jesteśmy z Lolusiem niezmiernie  wdzięczni.

786367499_Lolotulip..jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg.3e820d4adbb30bcd6509981652bfe4da.jpeg

 

 

 

 

 

 

Lolusiu, ależ Ci się zarosło ....., buzialki :)))

 

 

21 godzin temu, uxmal napisał:

odebrałam paczkę z roślinkami 🙂 wszystko całe i zdrowe.

dziękuje 🙂

Bardzo się cieszę, że nareszcie możesz odbierać paczki w przyzwoitym terminie ..... :))))

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oneczko,powiesisz mnie pewnie :(...przepraszam najmocniej,ale dopiero dziś zrobiłam przelew :(

Roślinki dawno dotarły i siedzą w ziemi,a melisy się namnożyło po drodze,że Ci mówię:):)

Dziękuję pięknie!

I raz jeszcze przepraszam za opóźnienie:(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, WiosnaA napisał:

Oneczko,powiesisz mnie pewnie :(...przepraszam najmocniej,ale dopiero dziś zrobiłam przelew :(

Roślinki dawno dotarły i siedzą w ziemi,a melisy się namnożyło po drodze,że Ci mówię:):)

Dziękuję pięknie!

I raz jeszcze przepraszam za opóźnienie:(

Wiem Wiosenko, co przechodzisz z Marcelkiem i  czekałam cierpliwie, bez ponagleń :))))

Oby tylko u Marcelka się unormowało, ale co to jest norma u niego ....., mizianka dla wszystkich :)))

A melisa jest bardzo zdolna, mnoży się szybciutko :)

Jak tylko wyskoczy w górę, tnij i susz :))))

Link to comment
Share on other sites

  • ona03 changed the title to Rozliczony.....Kwiatki z Lolciowej rabatki ---- czynne do -- 07.05.2021 - godz.20.00
  • 3 weeks later...

Kwiatki biedne w tym upale, ale podlewam - rosną i kwitną. A ja dostałam po zmarłym pieski galotki i wciąż się wybieram na pocztę, żeby je wysłać. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że poczta pracuje wtedy, kiedy i ja jestem w pracy :(

Pozdrawiam serdecznie ogrodniczki, Lolcia i jego Opiekunkę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2021 o 12:18, mari23 napisał:

Kwiatki biedne w tym upale, ale podlewam - rosną i kwitną. A ja dostałam po zmarłym pieski galotki i wciąż się wybieram na pocztę, żeby je wysłać. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że poczta pracuje wtedy, kiedy i ja jestem w pracy :(

Pozdrawiam serdecznie ogrodniczki, Lolcia i jego Opiekunkę :)

Mari kochana, nic pilnego, a teraz to najprościej z paczkomatu do paczkomatu, bez kolejek i ograniczeń czasowych :)

Pozdrawiamy serdecznie z Lolciem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...