Jump to content
Dogomania

Rozliczony.....Kwiatki z Lolciowej rabatki ---- czynne do -- 07.05.2021 - godz.20.00


ona03

Recommended Posts

7 minut temu, ona03 napisał:

No koniec świata, może prześpij się z decyzją :)))))

A melisa jedna sztuka ? Wiesz jak by pachniał cały balkon w melisie :)))))

A masz fiołek a/  ?

jest bardzo dekoracyjny 🙂

myślę o niej od wczoraj. 🙂 Jest taka normalna. W sklepie są zdechalki i takie wydłużone jakieś, słabe listki inna faktura jakaś. Takie dziwne szklarniowe czy na bawełnie hodowane 😄

Fiołłki te b. fiołek duży, kolor lila  3 szt. - 3,00 zł/szt

melisa 1 sztuka 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, ona03 napisał:

 

Dzięki za info, miłego sadzenia :)))

Do Twojej paczki to już nawet szpilka by nie weszła .....

 

Dziękuję bardzo za profesjonalnie przygotowaną paczkę. Dzisiaj będzie dogrywka w sadzeniu, bo nie dałam rady wczoraj wszystkiego posadzić.

Z przyjemnością wrócę na kolejny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Iv_ napisał:

Piłaś, czy wąchałaś? ;)) 

hihihihihi :)))))

 

 

4 godziny temu, uxmal napisał:

jeszcze gorzej. Tylko patrzyłam :D

No skub i do kubeczka, nie żałuj sobie, jak oskubiesz, ładnie się rozrośnie  :))

Ziółka lubią skubanie :)))

 

 

 

3 godziny temu, Kawon5 napisał:

Dziękuję bardzo za profesjonalnie przygotowaną paczkę. Dzisiaj będzie dogrywka w sadzeniu, bo nie dałam rady wczoraj wszystkiego posadzić.

Z przyjemnością wrócę na kolejny bazarek.

 

Trochę tych badylków było, nic dziwnego, że musiałaś rozłożyć sadzenie na raty  :))) Z przyjemnością zaproszę :)))

 

 

2 godziny temu, mgog napisał:

Czy dotarła moja wpłata?

Chyba mi gdzieś umknęła, wieczorkiem będzie sprawdzone, teraz jeszcze jestem w pracy :)))

 

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że przesyłka dotarła, trzy ogromne paczki pełne kwiatuszków. Wszystko rozpakowane i posadzone. Zajęło mi to trzy godziny, ale nowa rabatka wygląda przepięknie, a stare są pouzupełniane. Jak się to wszystko rozrośnie, to dopiero będzie pięknie. Dziękuję za gratiski i na pewno pojawię się na jesiennym bazarku, bo mam w planie zrobienie następnej nowej rabatki. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bukowa napisał:

Melduję, że przesyłka dotarła, trzy ogromne paczki pełne kwiatuszków. Wszystko rozpakowane i posadzone. Zajęło mi to trzy godziny, ale nowa rabatka wygląda przepięknie, a stare są pouzupełniane. Jak się to wszystko rozrośnie, to dopiero będzie pięknie. Dziękuję za gratiski i na pewno pojawię się na jesiennym bazarku, bo mam w planie zrobienie następnej nowej rabatki. 

Wszystko posadzone, już........, wszystkie trzy kartony....., no jestem pełna podziwu :)))

Zaproszę z przyjemnością

 

 

 

34 minuty temu, Iv_ napisał:

To strasznie mocne zioło! (zaszokowana)

:))))

Iv_ciu, szorujesz mój monitor ...... :)))

 

 

 

 

20 godzin temu, uxmal napisał:

myślę o niej od wczoraj. 🙂 Jest taka normalna. W sklepie są zdechalki i takie wydłużone jakieś, słabe listki inna faktura jakaś. Takie dziwne szklarniowe czy na bawełnie hodowane 😄

Fiołłki te b. fiołek duży, kolor lila  3 szt. - 3,00 zł/szt

melisa 1 sztuka 🙂

Dziękuje pięknie za zakupy :)))))

uxmalku, czekasz do końca bazarku, czy wysyłać, może ktoś jeszcze się skusi na wspólną :)))))

 

A może na malinki balkonowe masz chrapkę :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ona03 napisał:

Wszystko posadzone, już........, wszystkie trzy kartony....., no jestem pełna podziwu :)))

Zaproszę z przyjemnością

 

 

 

Iv_ciu, szorujesz mój monitor ...... :)))

 

 

 

 

Dziękuje pięknie za zakupy :)))))

uxmalku, czekasz do końca bazarku, czy wysyłać, może ktoś jeszcze się skusi na wspólną :)))))

 

A może na malinki balkonowe masz chrapkę :)

Szoru Szoru pucu pucu ;))) 

 

 

A jakie to malinki balkonowe? <zdziwiona>

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry kffffiatuszki :))))

180488508_476737907002390_3080665252156315611_n.thumb.jpg.583e5cfbbc5aefafa2e83b3f9f4c0f8f.jpg

Dostałam takie piękne braciszki- miniaturki, a tu po bazarku ....., może się rozsieją i będą na przyszły rok :)))

 

 

1 godzinę temu, Iv_ napisał:

Szoru Szoru pucu pucu ;))) 

 

 

A jakie to malinki balkonowe? <zdziwiona>

Oj, dziękuje bardzo, już coś widzę, jeszcze troszkę w prawym górnym rogu ........

A malinki całkiem zwykłe, żółte, tylko wlazły do doniczki, tam się już zadomowiły i nie wiem czy chcą na grzędę.....

 

 

 

19 godzin temu, mgog napisał:

Czy dotarła moja wpłata?

Wpłata obecna, bardzo dziękuję :)

Poproszę o namiary do wysyłki :)))

 

Jest też wpłata alex260503 :))))

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ona03 napisał:

Wszystko posadzone, już........, wszystkie trzy kartony....., no jestem pełna podziwu :)))

Zaproszę z przyjemnością

 

 

 

Iv_ciu, szorujesz mój monitor ...... :)))

 

 

 

 

Dziękuje pięknie za zakupy :)))))

uxmalku, czekasz do końca bazarku, czy wysyłać, może ktoś jeszcze się skusi na wspólną :)))))

 

A może na malinki balkonowe masz chrapkę :)

jeśli mogę prosić to poczekam. Może ktoś z wawy jeszcze sie zastanawia?

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, uxmal napisał:

no właśnie też się zastanawiam co to? :)

Okazuje się, że żółta malinka weszła do doniczki, ukorzeniła się i czeka na chętnego w takiej postaci ;)) 

Czyli w sumie może to być wersja balkonowa <zastanawia się> ;)) 

Ale czy z tego coś będzie, to nie wiem. Jeszcze nie spotkałam się, żeby ktoś miał malinę na balkonie. 

Uxmalku, a może Ty będziesz pionierką? 

 

A moja żółta malina padła, nie przyjęła się :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Iv_ napisał:

Okazuje się, że żółta malinka weszła do doniczki, ukorzeniła się i czeka na chętnego w takiej postaci ;)) 

Czyli w sumie może to być wersja balkonowa <zastanawia się> ;)) 

Ale czy z tego coś będzie, to nie wiem. Jeszcze nie spotkałam się, żeby ktoś miał malinę na balkonie. 

Uxmalku, a może Ty będziesz pionierką? 

 

A moja żółta malina padła, nie przyjęła się :(

Ale nie wyrzucaj żółtej, niech siedzi w ziemi, najwyżej utnij połowę badylka, reszta niech zostanie, powinna puścić od korzenia. Czasami tak jest jak słoneczko przyświeci.....

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ona03 napisał:

Ale nie wyrzucaj żółtej, niech siedzi w ziemi, najwyżej utnij połowę badylka, reszta niech zostanie, powinna puścić od korzenia. Czasami tak jest jak słoneczko przyświeci.....

Ona była krótka, tak ze 30 cm, to co przyciąć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...