Jump to content
Dogomania

Rozliczony.....Kwiatki z Lolciowej rabatki ---- czynne do -- 07.05.2021 - godz.20.00


ona03

Recommended Posts

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Roślinki posadzone, a ja ciągle tu zaglądam i sama siebie muszę trzymać, żeby znów czegoś nie kupić...bo u mnie własnie odpowiedź na trzecie pytanie jest bardzo prawdziwa...

Jesienna edycja też powinna być :)

Chyba nie tylko u Ciebie, wszystkie tak mamy :))))

Wyciągam canny i zastanawiam się co z nimi zrobię.......

 

 

 

17 minut temu, alex260503 napisał:

Dziękuję paczuszka z kwiatuchami odebrana jak zwykle Oneczko pakowanie perfekcyjne;)

 

Ciesze się bardzo :))))

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

Roślinki posadzone, a ja ciągle tu zaglądam i sama siebie muszę trzymać, żeby znów czegoś nie kupić...bo u mnie własnie odpowiedź na trzecie pytanie jest bardzo prawdziwa...

też tu zaglądam i myślę o drugiej melisie :) Bo taka jest ładna :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, NikaEla napisał:

Paczkę odebrałam. Dziękuję

 Milada dorzuciła mi jeszcze cały bagażnik innych sadzonek ( w tym kępę bambusa), wiec dziś po pracy jedziemy sadzić

To się napracujesz :)))

 

 

2 godziny temu, Kawon5 napisał:

Przesyłka odebrana. Dzisiaj zacznę sadzić - dziękuję

 

Dzięki za info, miłego sadzenia :)))

Do Twojej paczki to już nawet szpilka by nie weszła .....

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2021 o 14:42, uxmal napisał:

też tu zaglądam i myślę o drugiej melisie :) Bo taka jest ładna :)

Nie przyglądaj się, tylko skub i herbatkę parz  :))))

Albo susz na zimę :)

Kto kupił czosnek niedźwiedzi, proszę oberwać kwiatka jak zacznie kwitnąć. I listki można już zjadać, najlepsze wiosną  :)))

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Moja paczka też odebrana i w trakcie sadzenia. Bardzo dziękuję za śliczne kwiaty. 

Super, że kfffiatuszki dochodzą, miłego sadzenia :)))

 

 

3 godziny temu, Iv_ napisał:

Zaproszę ;) 

I ja :))))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2021 o 21:36, NikaEla napisał:

Ja kupiłam. Posadziłam . I resztę też.

To się napracowałaś :)

 

 

 

Dnia 28.04.2021 o 21:41, uxmal napisał:

czy ktoś z Warszawy myśli jeszcze o zakupie roślinek?

😄

Oj uxmalku, co Cię kusi ?

 

 

Rozliczenie wstępne :))))))))))))

 

bukowa -------------------------------------500,00 - /- Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

Iv-cia ---------------------------------------87,00 - nadpłata 6,50 Lolcio przesyła buziale /

kiyoshi ------------------------------------ 112,00 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

uxmal -------------------------------------- 18,50 - /- Lolcio dziekuje i przesyła buziale / 

mari 23 -------------------------------------67,00 - /nadpłata  1,50 - Lolcio przesyła buziale / 

Nesiowata -----------------------------------65,00 - / - Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

milada  -------------------------------------- 85,00 - - Lolcio dziękuje i  przesyła buziale /

b-b ------------------------------------------114,50 - / nadpłata  4,00- Lolcio przesyła buziale /

maarit --------------------------------------- 35,00 - nadpłata 8,50 Lolcio przesyła buziale /

NikaEla ---------------------------------------86,00 - nadpłata 2,50 Lolcio przesyła buziale /

lunarmermaid-------------------------------  127,50 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

koja ------------------------------------------ 40,00 - nadpłata 23,50 Lolcio przesyła buziale /

Kawon 5 --------------------------------------219,10 - / -  Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

mgog ------------------------------------------ 53,00 - nadpłata 0,50 Lolcio przesyła buziale /

alex260503-----------------------------------129,50 - nadpłata 4,00 Lolcio przesyła buziale /

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, uxmal napisał:

nie wytrzymam . Poprosze jeszcze melise i dwa fiołki te duże 🙂

No koniec świata, może prześpij się z decyzją :)))))

A melisa jedna sztuka ? Wiesz jak by pachniał cały balkon w melisie :)))))

A masz fiołek a/  ?

jest bardzo dekoracyjny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...